Şimdi Ara

Apple iPhone SE (1. nesil) [ANA KONU] (336. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.566
Cevap
113
Favori
491.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 334335336337338
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar babamda da aynı telefon var ekranları karşılaştırıyorum babamın telefonunda beyazlar daha canlı benimkinde biraz sarımsı görünüyor . Araştırdım 5,5s,se serilerinde şans işiymiş sanırım sarılık problemi. Ekranda sarılık problemi yaşayan var mı aranız da nasıl bir çözüme ulaşabilirim. 9 gün oldu telefonu alalı yeni farkettim. Maalesef cayma hakkım da bulunmamaktadır sim kart taktığım için. Ne yapabilirim arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar iphone se 64 gb telefonum 16. ayinda arizalandi.sarji % 50 nin altina inince telefon kilitleniyor ve sarja takin diyor.ama acilinca % 50 gozukuyor ve 3 sn sonra yine kapaniyor..
    full sarj olunca sorun yok.

sizce sorun ne olabilir?
    eger tamire verirsem apple degisim mi yapar? 64 SE yok artik ne verirler sizce?
  • Shafter kullanıcısına yanıt
    Ya pil değişimi ya da telefon değişimi yapılır, stoklarında 64 olma ihtimali mevcut, eğer o yoksa 128 verirler herhalde.
    batarya ömrünü tamamlamış olabilir muhtemelen yeni batarya takılır

Klasik batarya ömrünü tamamlama durumu, bu telefondan önce kullandığım s3 te sık sık başıma gelirdi, batarya ömrü bitince yüzde 30 da kapanır şarja takarsın yüzde 50 olur... sizinkide öyle, serviste garanti kapmasında bataryanız değişir sorun yaşamazsınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pupadan almistim.
    nereye basvurmam lazim acaba ? pupaya mi veriyim yoksa zorlu apple filan mi ?
  • Dun kuzene iphone SE aldik kutudan bozuk cikti. hatti takipta daha garanti suresi baslatmadim.

Apple desteke arattirdim boyle birseyi ilk defa yasadiklarini soylediler

Telefonu acinca titresim surekli siddetli bir sekilde calisiyor. Bazen siddeti dusuyor. Telefona bi kac samar atinca titresim kafayi yiyor.

Konusurken yetkili servis ayarladi bana aqua floryada oraya birakip 20 is gunu icinde bakacaklarmis, dedim bu ayipli mal siz birakin değişimi gerekiyorsa parca degisimi olur diyorsunuz dedim. Gittim zorlu centerdan randevu aldim gidip yenisini alicam. Kullanilmayan daha jelatinleri acilmamis telefonun tamirini de kimse istemez. Ayipli mal kategorisine giriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aurosonic -- 22 Kasım 2017; 8:43:15 >
  • İos 11.1.1de takılma yaşayan var mı? Bildirim ekranını indirince kısayolları takıla takıla gösteriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haşlanmışyumurta -- 22 Kasım 2017; 12:55:53 >
  • spigen neo hybrid kılıfını kullanan var mı? tavsiye eder misiniz?
  • ip 7 yi bi çılgınlık yapıp sattım ücreti fazla geldi kullanım olarakta 5-6 saat batarya kullanım süresi veriyordu şimdi ip se daha uygun fiyat oyun vs oynamıyorum whatsapp ve sosyal medya acaba günü çıkartır mı telefonsuzum alsam mı karar veremedim aynı kamera kalitesinde düzgün bir cihaz bulamadım
  • juve212 J kullanıcısına yanıt
    Ben tavsiye etmem. Bir zaman sonra telefonun ekranı küçük gelmeye başlıyor. Kullanım alışkanlıkları değişebiliyor. 11 ay garantisi varken geçen hafta sattım (iphone se 64gb space gray) ve 2.elden iphone 6s 16gb space gray aldım.
  • sinekvolesi kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkür ederim.

Telefon seçmek çok zor iphone iyi şarj sıkıntı android desen 1 yıl sonra performans gidiyor ya yine ip7 ye geçeceğim ya da bilmiyorum:)
  • juve212 J kullanıcısına yanıt
    Oyun oynamıyorsan se bir günü rahat çıkartır ios 10 için söylüyorum ios11 kullanmadım.

• erkutk84 kullanıcısına yanıt
    oyun oynamam hocam whatsapp sosyal medya arada sanırım bu işimi görecek aslında samsung j5 pro alıp aynı gün iade ettim şekli hoşuma gitmiyor buna yöneldim
  • Yaklaşık iki hafta önce ıphone se 32 gb aldım.kutudan ios 10.3.2 sürümüyle geldi aynı şekilde kullanıyorum.güncelleyeyimmi yoksa 10.3.2 ile devammı edeyim.

• Arkadaşlar bazen telefonun home tuşu ekranı açmıyor.güç tuşuna basınca home tuşu çalışıyor aynı şey başına gelen varmı ne yapmalıyım

• ramazannazmiye R kullanıcısına yanıt
    merhabalar 2 haftalık kullanımda memnun musunuz? Şuanda hepsiburada da 1.729,90 TL ye gelecek gümüş renk çevremdekiler xiaomi mi 6 almışlar onun gündüz kamera çekimi baya iyiymiş oda 1800 kararsız kaldım
  • Gayet memnunum telefonun 4 inç olması sorun değilse çok başarılı bi telefon.ben z5 compactan geçiş yaptım ondan daha performanslı geldi bana göre ıphone se.belki z5. Compactın bataryası biraz daha iyi gidiyor ama ıphone senin bataryasıda günü çıkartıyor rahatlıkla

• Dostum ıphone nun servisi ve ikinci eli iyi benim tercih sebebimden biriside buydu.diğer yazdığın telefon hakkında bilgim yok sadece duydum

• ramazannazmiye R kullanıcısına yanıt
    bende 3 yıl boyunca xperia z1 kullandım boyutu yadırgarmıyım bilmiyorum kısa bir süre 6s plus ve ip7 kullandım kamerası onlarla aynı sanırım o yüzden en çok tercih etmek istiyorum
  • 
Sayfa: önceki 334335336337338
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.