Şimdi Ara

Apple iPhone SE (2. nesil) [ANA KONU] (534. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.071
Cevap
139
Favori
735.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 532533534535536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Gün içinde telefonun kargoya verildiğini görünce apar topar orijinal olandan (en azından öyle ümit ettiğim) sipariş ettim hocam. Bu attığınız gibi büyük şekilli kılıfları hiç beğenmiyorum hocam, İphone se tercih etmemin bir nedeni de bu Xiaomi ve benzeri telefonların parlak uzay gemisi gibi telefonlar üretiyor olması. O yüzden bahsettiğiniz satıcıdan silikon bir tane edinicem çok teşekkür ederim cevabınız için.

• kadirce03 kullanıcısına yanıt

Çok sağolun hocam, umarım ihtiyacım olmaz.

• Hızlı şarj ile şarj daha çabuk bitiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu aldığımdan beri samsungun hızlı şarj adapörü ile şarj ediyorum şu an şarjım %54 ve 3 saat 40 dakika gibi bir ekran süresi almışım kötü mü iyi mi?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • MaterialScience kullanıcısına yanıt

evet onunla ilgili olan tarafı da var ama genel olarak telefonun 4.5g performansında bir problem var. isteyen arkadaşlar deneyebilir, telefonun pil sağlığı ne olursa olsun uçak modunda wifi ile telefonun şarjını %100'den %20'e düşürsün ve normal kullanımla karşılaştırsın aralarında uçurum var. nereden baksan 2 katı daha iyi performans veriyor telefon pil konusunda.

• Spenix kullanıcısına yanıt

wifi ile alıyorsan ve oyun oynamıyorsan çok kötü ama hücresel yada oyun oynadıysan bol bol gayet normal.

• 0537 kullanıcısına yanıt

hızlı şarjın ne avantajı kaldı ki o zaman

• Son zamanlar se 2020'yi ikinci el alan veya satan oldu mu kaç tl civarından alıcı buluyor?

Bir de se 2020 verip daha üst bir cihaza buyback ile geçen olduysa se 2020'yi kaç tl karşılığında buyback ettiler?

12 miniye geçiş yapabilirim cevaplarınıza ihtiyacım var, teşekkürler.

• 15.2güncellemesini an itibariyle yaptım safariyi beğenmedim eski stil yapabiliryormuyuz

• KhaLTrex K kullanıcısına yanıt

Nasıl ya, pili az gidiyor diye bu telefondan uzak duruyorduk. Arkadaşın senaryosunda neredeyse 7 saat ekran süresi olacak ve siz buna kötü diyorsunuz.

Gerçekten bu telefonla 6-7 saat ekran süresi alabilen var mı?

• enTURK_Baho E kullanıcısına yanıt

%86 pil sağlığında nokta hatasız olarak 64gb kırmızı renk 4000 tl sattım.

• İphone Se 2020 sağlam telefonmuş.Yağmurlu havada cebimden düştü ışıklardaydım telefonu alana kadar üstünden rahat 5-6 araç geçti.Son hali bu. Sadece ekran değişimi yaptırdım.(Ana kart biraz sıvı almış ama sorun yok)Sorunsuz çalışıyor.

Apple iPhone SE (2. nesil) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercan2002 -- 16 Ekim 2021; 21:4:50 >
  • ercan2002 kullanıcısına yanıt

Arka kapak ve kasa ne durumda ?

• Kılıf vardı arka kapakta çizik bile yok kasada sapasağlam çok şaşırdım.

• ercan2002 kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun. Apple servisinde mi değiştirdiniz? Masrafı ne tuttu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun ne zaman sattınız ?

• ONUR_345241 kullanıcısına yanıt

10 gün oldu dayanamadım yine aynısını aldım.

• bu konudaki geçmiş mesajları incelersen bu telefonun kapasitesini görebilirsin. her koşulda her şekilde testini yaptım, yedim bitirdim bu telefonu ben. eğer telefonu %0'a kadar kullanmıyorsan ki %90 bana göre %20'e gelmeden şarja takıyor (takmayanlar tabii daha fazla ekran süresi alır) neyse işte %100-99 arası çok iyi, %99-50 arası orta, %50-30 arası kötü ve son olarak %30 ve altı çöp olan bir bataryaya sahip iphone se 2020. %50'ye kadar istersen 5 saat ekran süresi al, %50-%20 arası alacağın ekran süresi maksimum 2 saat o da telefonda hiçbir etkileşimde bulunmadan genelde internet tabanlı uygulamaları kullanarak alırsın. ha tabii ekran parlaklığı vs. düşürüp videoda izleyebilirsin şayet ortam sıcaklığı da uygunsa pilinde daha yepisyeniyse 2 saat rahat alırsın ama işte bu telefonu dışarıda kullandığında 1. uçak modunda kullanmıyorsun, 2. 4.5g ile kullanıyorsun, 3. ekran parlaklığı her zaman her ortamda %40'ın üstünde olur ki benim ortalamam %70-90 arası oluyor otomatik parlaklıkta. eğer ortamda biraz sıcak yada fazla soğuksa ki bunlarda aşırı etkiliyor bunu sizde test edebilirsiniz telefonun pilini yok ediyor resmen ha bu her pil için geçerli onu da unutmayalım ama etkiliyor işte neyse sonuca gelecek olursak arkadaşım bu telefon pil yönünden eğer ki pili 6 ayda bir değiştirirsen eğer ki çok fazla 4.5g ile kullanmaz genelde wifi ile internete bağlanır, sıcağa soğuğa karşı gözün gibi korursan bu telefonla oturup pubg de oynarsın wild riftte oynarsın ki bunları istersen en yüksek grafiklerde keyfini çıkara çıkara oynarsın seni bu kadar uç deneyimlerde bile asla üzmez ama bunun haricinde normal bir kullanıcıyı 4.5g ile kullanarak telefonun ömrü 6. ayını tamamladıktan sonra kesinlikle üzer bunun garantisini alacak arkadaşlara verebilirim bana güvenebilirsiniz. konu biraz sapmış ama telefonun kendisi böyle işte naparsın Apple iPhone SE (2. nesil) [ANA KONU] 

• Herhangi bir site acip sol ustteki sembole basinca Cubugu uste goster derseniz eski tipine donuyor.

Apple iPhone SE (2. nesil) [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 532533534535536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.