Şimdi Ara

Apple iPhone SE (2. nesil) [ANA KONU] (373. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.071
Cevap
139
Favori
735.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 371372373374375
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Selam. 14.3'teyim.
  • Ben 13.6 dayım ve bahsettiğiniz gibi kullanıyorum Wi-Fi ve uçak modu ancak bahsettiğiniz skorları alamıyorum hiç oyun oynamadığım halde. Hatta uyandırma bile kapalı. Konum vs saymıyorum bile. 13.6 dan daha mi iyi 14.3 13.6 da kullandınız mi yoksa direkt güncelleme mi yaptınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RioDeJaneiro kullanıcısına yanıt

Ekran ve pili yüksek olsun alınır tamda se2020 almayı düşünüyordum neyse o zaman yaza kadar bekleyelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: cuara86

Ekran ve pili yüksek olsun alınır tamda se2020 almayı düşünüyordum neyse o zaman yaza kadar bekleyelim.

SE nin fiyatından yüksek olucak o yüzden SE almak fiyat olarak mantıklı.Ama bunun çıkacağı iphone 11 fiyatına gidip bu modele vermekte ayrı birşey.Bataryada zannetmiyorum iphone 11 den iyi olacağını.

Olmamış, tek kelimeyle rezalet. Ben de bekliyordum ama iPhone 8 Plus kasasında olmalıydı. Çentikli iğrenç bir ekran ile olmaz. Şu görseldeki tasarım harikasına bakın bir de çentikli çirkin şeye bakın. iPhone 8 Plus tüm zamanların en iyi telefon tasarımıdır.

Apple iPhone SE (2. nesil) [ANA KONU]

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cancon65 C kullanıcısına yanıt

Hocam 13.6 deneyimlediniz mi ? 14.3 de pil daha iyi diyebilir misiniz ?

• furkidorki F kullanıcısına yanıt
    Yok ben hiç 13 kullanmadım aldığım gün 14'e güncellemiştim. Ama 13'lü sürümlerin pil konusunda daha iyi olduğunu söylüyor forumdakiler.
  • furkidorki F kullanıcısına yanıt
    Uçak modu + Wifi ile alamıyor olmanız ilginç aslında. Çünkü bu şekilde 11 saat gibi bir ekran süresi alan bir arkadaş vardı geçenlerde atmıştı buraya. Bu şekilde uzun ekran süresi alınabiliyor yani. 13.6 konusunda bir fikrim yok ama onunla alakalı olacağını sanmıyorum pek eski sürümler pil için daha iyi oluyor hep iOS'te.
  • Pil için konuşuyorum.

Gizlilik-Konum servisleri aşağıda sistem servisleri burada açık olan birimler hakkında ne düşünüyorsunuz neleri kapatmak mantıklı neleri açık bırakmak daha doğru nedenleri ile birlikte fikri olan arkadaş var mı ?

Teknoloji işi şans demek ki bize düzgün pil denk gelmedi ya da diğerlerine dağ kaliteli pil geldi sağlık olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Olmamış, tek kelimeyle rezalet. Ben de bekliyordum ama iPhone 8 Plus kasasında olmalıydı. Çentikli iğrenç bir ekran ile olmaz. Şu görseldeki tasarım harikasına bakın bir de çentikli çirkin şeye bakın. iPhone 8 Plus tüm zamanların en iyi telefon tasarımıdır.

Bu kasa tasarımı 2021 de tutmaz artık belli bi seven kullanıcı kitlesi tercih eder.Full ekran günümüz teknolojisi artık.Genelde yeniliğe önyargılı olanlar touch id vs eski tasarımı tercih ediyorlar.X çıktığında çok kişi eleştirmişti ama satışı istenilen rakamlara geç ulaştı.Tercih meselesi tabi bu kasa.Ama ben artık bi süre bu tasarımı kullanmam.

Şu kasa çıkarsa elimdeki SE’yi satarım ama saçma bir çentikle gelirse elimdekiyle devam ederim. Hem de o devasa kasaya rağmen tek kamerayla gelecek. Dahası ekranı o boyuta rağmen FHD olmayacak.

iPhone 8 Plus’ın iPhone XR’ye göre en güzel iki özelliği çift kamera ve FHD çözünürlükte olmasıydı. Daha yüksek keskinliğe sahipti. Hatta ekranı iPhone 11’den de bu sebeple daha iyiydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 21 Ocak 2021; 21:1:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Şu kasa çıkarsa elimdeki SE’yi satarım ama saçma bir çentikle gelirse elimdekiyle devam ederim. Hem de o devasa kasaya rağmen tek kamerayla gelecek. Dahası ekranı o boyuta rağmen FHD olmayacak.

iPhone 8 Plus’ın iPhone XR’ye göre en güzel iki özelliği çift kamera ve FHD çözünürlükte olmasıydı. Daha yüksek keskinliğe sahipti. Hatta ekranı iPhone 11’den de bu sebeple daha iyiydi.

O çentiği bende sevmiyorum fakat apple teknolojisini geç sunuyor genelde.Onu en küçük yapacak teknolojiye sahip ama onu uzun zaman diliminde gösteriyorlar.Diğer markaların şuankini apple yaptığı zamanda değerli oluyor.Öyle bi denklemde gidiyor.

Güzel olmuş. XR fiyatına, XR'dan 2 nesil daha yeni işlemci ve güç tuşunda touch id. Çok satacaktır.

• Beklenenin aksine apple ın 2021 de yeni bir SE modeli çıkaracağını düşünmüyorum.

• Bende aynı düşüncedeyim bu arada 64 gb modelin 2.el olması gereken fiyat nedir ya da en çok ne kadar verilmeli ?

Güzel bir süre. Ben aynı testi yaptığımda 11 saat 25 dakika süre aldım. Güç tasarrufu açıktı. Ekran parlaklığı %25’ti. Otomatik parlaklık ve true tone kapalıydı. Bir de ekran döndürme kilidi de aktifti. Yani neredeyse hiçbir sensör çalışmadı. Tabi bunlar ekstrem süreler. Gün içinde alınması zor. Bugün ben de deneyeceğim.

• Ben de tekrar tam gece 12'den 12'ye metoduyla tüm gün hücresel şebeke + Wifi ve de hücresel şebeke + LTE kullanarak test yapacağım müsait olunca. Bu şekilde süreler VoWifi'dan çok daha düşük olacaktır tabi.

• Vowifi için evdeyken uçak modu+Wi-Fi kullanıyoruz eyvallah. Dışarı çıkarken uçak modunu kapattığımız an hücreseli açıp wifiyi kapatacak bir sistem var mı telefonda kestirme yada kod vs

• cmuniryavas C kullanıcısına yanıt
    ShortcutsMaster kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla öyle bir kestirme yok. Şebeke açıkken hücresel ve kablosuz açıp kapama yapılabiliyor ama uçak modundayken sanırım öyle bir şey yok.

• 
Sayfa: önceki 371372373374375
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.