Şimdi Ara

Apple iPhone SE (2. nesil) [ANA KONU] (374. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.070
Cevap
139
Favori
735.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 372373374375376
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    cmuniryavas C kullanıcısına yanıt

Otomasyon kısmından "uçak modu kapandığında" tetikleyicisini kullanıp işlemlere "hücreseli aç" ve "wifi kapat" eklerseniz istediğinizi elde etmiş olursunuz (otomasyonlar paylaşılamıyor).

"Çalıştırmadan önce" sor kısmını da kapatmayı unutmayın.

@cmuniryavas

• ShortcutsMaster kullanıcısına yanıt
    Bunu yapabilir misiniz? Ben bilmiyorum.
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Otomasyonlar paylaşılamıyor. Onun için nasıl yapılacağını anlattım.
  • Teşekkürler deneyeceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Böyle yaptım sanırım oldu.Bu kullanım arka planda pil tüketimini etkiler mi ? Birde yaptığım zaman yukarıdan bildirim geliyor kestirme başlatıldı gibisinden onu nasıl kaldırabilirim...

Apple iPhone SE (2. nesil) [ANA KONU]

• On kamerada portre cekımınde sarı ışık yanıyor ama arka kamerada çekmeye kalktığımda sarı ışık yanmıyor yakınlaşın veya kişi bulunamadı yazısı çıkıyor arka kamerada bir ayar varmı

• vurucumuhammet V kullanıcısına yanıt

dayanamadım ios 14e yükselttim hocam :D bugün de amazondan söylediğim şeffaf kılıf geldi köşeleri ekstra kalın bi kılıf prime ile kargo bedava oldu 20 liraya şimdilik çözdük gibi kılıf işini ama bi de koruyucu ekran meselesi var fiyatları sizce de çok pahalı değil mi internettekilerin bi de alıp düzgün takamazsam para çöp olacak

Sanırım dediğiniz bu olmalı.

Fakat bunu uygulama içersine girmeden sol kısımdaki kestirmeler sekmesinden yapamıyor muyuz? Orada sadece kestirme görünüyor. Otomasyon atmanın yolu yok mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• cmuniryavas C kullanıcısına yanıt
    Ben bildirimleri kapatmıyorum, ama internette ekran süresi içinden bir şekilde kapatıldığına dair anlatımlar mevcut. Ayrıca yeni sürümlerde o olanağın kapatıldığına dair söylentiler de vardı. Araştırıp deneyebilirsiniz.
    Otomasyonların (hepsinin değil tabi) kestirmeler gibi manuel çalıştırılmasına gerek yok. Dolayısıyla o menüye gelmezler.

Sabırla cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.Yukarıda ekran görüntüsünde paylaşmıştım 2 ayrı otomasyon şeklinde oldu.Merak ettiğim bir durum var bunları tek otomasyonda yapabilir miyim ? Yani Uçak modunu açtığımda wifi açılsın hücresel kapansın.Uçak modunu kapattığımda wifi kapansın hücresel açılsın bunu tek otomasyon olarak yapabilir miyim ? Kafamda kuramadım ve tecrübelide değilim...

Pardon sanırım ben yanlış anladım. Alttan açılan Denetim Merkezi menüsünden uçak modunu kapattığımızda ya da açtığımızda tüm bu ayarlar otomatik olarak yapılıyormuş. Denedim hepsi kusursuz çalışıyor. Ben ekstra olarak tasarruf modunu da ekledim çok iyi oldu. Teşekkürler.

• cmuniryavas C kullanıcısına yanıt
    Kendinize baş ağrısı yaratmak istiyorsanız uğraşabilirsiniz tabi.😁 “Uçak modu açıldığında veya kapatıldığında” olarak tetikleyiciyi ayarlarsınız, ama daha sonra işlemleri gerçekleştirmek için uçak modu açık mı yoksa kapalı mı diye kontrol yapmanız lazım (ki bunu direk olarak yapmanın yolu yok ve dolaylı faktörleri bulmanız lazım) ve ona göre başka şeyleri açacak veya kapatacaksınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShortcutsMaster -- 22 Ocak 2021; 14:30:6 >

Güzel kombinasyonlar çıkabilir aslında

%50nin altında güç tasarruf açılsın

Şarja takıldığında uçak modu açılsın hücresel ve wifi kapansın

Ama şöyle bir şey takıldı kafama şarjda güç tasarruf modunda kullanmak bir sorun çıkarır mı ? bide bu otomasyonda şarjda %50 yi geçince güç tasarrufu otomatik kendi kapatır mı acaba...

• Bi pil karşılaştırması bekleriz artık hocam :D ben de taze case 4u’dan aldım bi kılıf ama ekran koruyucu telefoncularda taktım ahizenin üstü hava boşluğu keza touch id’nin köşeleri de hava boşluğu bulamadım şöyle adam akıllı bir tane

• Sadece 3 günde iosu bile güncellemedin klasik şarj dolunca çıkar ile kullanmama rağmen %99 olmuş . Batarya konusu cidden kötüymüş yetmiyor kısaca , tavsiyeleriniz neler ?

• 3 ay 20 gün hala 100%

nasıl telefon kullanıyorsanız artık Apple iPhone SE (2. nesil) [ANA KONU] 

• Sürüm 13.5.1 / Tek şarj ile 4G WiFi VoWiFi karışık kullanım.

Aşağıdaki tabloya göre telefon görüşmeleri youtube ve instagramdan çok pil tüketiyor. Gece telefonu kullanmazken pil yüzde dört azaldı. Pil tamamen bittikten sonra aksesuarlı kutudan çıkan eski tip USB-A kablo ve mi powerbank ile şarj ettim, yarım saat olmadan pil yüzde elli şarj oldu.

• fd6111 F kullanıcısına yanıt
    iPhone SE ile 8 saat ekran süresi nasıl alıyorsun ki?
  • 
Sayfa: önceki 372373374375376
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.