Şimdi Ara

Apple iPhone SE (2. nesil) [ANA KONU] (367. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir (5 Mobil) - 6 Masaüstü5 Mobil5 Android
5 sn
13.071
Cevap
139
Favori
735.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 365366367368369
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar, annemin kullandığı iPhone se’yi FaceTime ile aradığımda telefon sıklıkla çalmama, veya kısa bir çalıp tüm arama boyunca uyarı vermeme gibi bir sorun yaşatıyor. Ben uzakta olduğum için cihaza bakıp müdahale edemiyorum ancak annem de telefonun hiçbir ayarıyla oynamaz, değiştirmez. Bu soruna ne neden oluyor anlayamıyorum. Diğer aradığım kişilerde böyle bit sorun olmuyor.

FaceTime ile arama yapıyorum, bir süre sonra “FaceTime kullanılamıyor” şeklinde bir uyarı alıyorum ancak normal arama ile arayıp az evvel görüntülü aradım çalmadı mı dediğimde hiç çalmamış olduğunu öğreniyorum. Cihaz Wi-Fi ve hücresele sürekli bağlı, hiçbir şekilde intetnetsiz kalmıyor. Acaba cihazda mı sorun var, yoksa önerebileceğiniz bir yöntem veya şuraya bak diye tavsiye edebileceğiniz bir olay var mı?

Apple iPhone SE (2. nesil) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gravaze -- 17 Ocak 2021; 1:29:49 >

• av.ak kullanıcısına yanıt
    Baseus spigen ringke vrs buff markalarını kullanan biri olarak... orijinal kılıfın bu kadar kaliteli olduğunu sanmazdım.

• yakoggdh Y kullanıcısına yanıt
    Kusura bakmayın ama 7 plus kamerasına günümüzde hemde gayet yetersiz diyorsanız ya siz bu işten anlamıyorsunuz hocam yada aşırı mükemmeliyetçisiniz net.
  • Arkadaşlar çarşamba günü Media Marktan aksesuarlı kutu iPhone SE aldım günde 1 kere şarj ettim 15 den aşağı hiç inmedi 100 olana kadar şarj ettim şarjda hiç kullanmadım pil sağlığım %98 gösteriyor Apple ile 3 kere görüştüm piliniz gayet iyi dediler madem iyi 4 günde %2 kayıp nasıl oluyor bu konu hakkında fikirlerinizi bekliyorum ne yapmalıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmuniryavas -- 17 Ocak 2021; 13:17:2 >

• BombSquad34 kullanıcısına yanıt
    hayır düz kullanıcıyım gayet günümüzdeki cihazlardan yetersiz ki bu normal 2016 nin cihazı eleştirmek için söylemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakoggdh -- 17 Ocak 2021; 13:32:46 >
  • cmuniryavas C kullanıcısına yanıt
    Kutudan çıktığında mı 98 ile gösterdi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt

Hayır kutudan çıktığında %100 dü

Hangi sürümle çıktı?

13.6 ile çıktı %99 a 13.6 ile düştü 2.gününde falan sonrasında görüştüm yazılımınız eski güncelleyin dediler 14.3 e güncelledim sonra bu sabah baktım %98 olmuş.

eşime iki ay önce hepsiburada dan aldığım se 64 gb 4.günün de 99 a bir aysonrada 98 e düştü.şimdi 98 de hala.çokta takmamak lazım hocam.ben kendim xr kullanıyorum 8aylık yüzde 98de aklıma geldikçe şarja takar çıkarırım dolmasını bazen beklerim bazen beklemem öyle yani.keyfini çıkar telefonun takılma boşver
  • kadirce03 kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim biraz rahatladım bu arada ben kutudan çıkan 5w adaptör ile kullanmıyorum iPad Air 2 cihazımın 10w adaptörü var.Ancak ben MacBook airin 30w adaptörü ile kullanıyorum kablo olarakta AirPods prodan çıkan type c to ligthning kullanıyorum bu konuda bir sorun var mı ?

Yazılımla alakası yok kaldı ki sağlıklı gösterdiğini de sanmıyorum. Pek sağlıklı çalışmıyor bu uygulama. Pil uzun süre kullanılmadığında da ömründe kısalma olabiliyor. Muhtemelen temmuz ayında çıkmış bir model. Bir süre gözlemlemeye devam etmeniz şimdilik tek yapacağınız şey.

Ben üretim tarihine baktım Ağustos 2020 görünüyor...

kullan hocam bi sorun olmaz.bende pro mex in şarj başlığı ve belkın type-c kaplo kullanıyorum xr ve se de hızlı şarj için
  • av.ak kullanıcısına yanıt
    Yani? Hangisi iyi?
    Yukarıdaki örneğe bakılırsa sağlıklı çalışmadığını düşünüyorum. Dört günde 99’a bir ayda 98’e düşmesi çok anormal.

Banada öyle geldi bakalım bir kaç gün daha gözlemleyeceğim herhangi bir gelişme olursa buradan paylaşırım.Onun dışında ben bu cihazdan çok memnunum daha önceden Galaxy s8 kullanıyordum iPhone'a geçmek için günümüz piyasasında gayet mantıklı bir tercih olduğunu düşünüyorum.

Samsun serisinde S8 ve S9 en güzel tasarıma sahip cihazlardı. S10 ile bozdular. S8’den niye geçtiniz?

Açıkcası telefon hariç sahip olduğum bir çok apple cihaz var geçmişten gelen bir alışkanlığım vardı ve artık değiştirmek istedim.Aslında zorunda kaldım çünkü s8 amoled ekran olduğu için yıllardır ekranında yanıklar vardı,yere düşmüştü ve arkası tamamen kırıktı önündede küçük kırık vardı.Hoparlör bozulmuştu vs vs geçmek için bir çok sebep vardı yani...

• kadirce03 kullanıcısına yanıt

Hocam bende de se var da henüz 2 hafta oldu ama pili malum günü çıkarmıyor sizde de xr varmış bir kıyaslama yapabilir misiniz genel olarak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 365366367368369
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.