Şimdi Ara

Apple iPhone SE (2. nesil) [ANA KONU] (369. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.071
Cevap
139
Favori
735.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 367368369370371
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben aile üyeliği olarak Apple Music kullanıyorum.Shazam indirip uygulamaya girdim apple music ile bağla dedi bağladım herhangi bir hediye göremedim yapmam gereken bir şey var mı ?

• Admdgnx A kullanıcısına yanıt
    Birebir aynı boyutlarda değiller. Kalınlık farkı kesinlikle var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 18 Ocak 2021; 17:48:11 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Nasıl yani? Şimdi 8 kılıfı alsam SE'ye uymayacak mı? Çok beğendiğim bir kılıf var, illa onu almak istiyordum ya. Kılıf konusunda çok takıntılıyım. İçime sinen tek kılıf bu ne yazık ki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Leon FR kullanıcısına yanıt
    Kılıfın uymasını engelleyecek kadar bir fark değil. Minimal farklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmuniryavas

Ben aile üyeliği olarak Apple Music kullanıyorum.Shazam indirip uygulamaya girdim apple music ile bağla dedi bağladım herhangi bir hediye göremedim yapmam gereken bir şey var mı ?

Üyeliğiniz olduğundan dolayı sanırım sizde çıkmıyor.

Apple iPhone SE (2. nesil) [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone SE telefonumu bugün itibariyle satmış bulunmaktayım. Kullanan tüm arkadaşlara keyifli kullanımlar dilerim.

• scanh kullanıcısına yanıt

neden sattınız ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cmuniryavas C kullanıcısına yanıt

iPhone 12 Pro Max sipariş ettim

• scanh kullanıcısına yanıt
    Çünkü doğum günümdü :)
  • Leon FR kullanıcısına yanıt

Hocam kılıfı çok merak ettim bizimle de paylaşır mısınız ?

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt

Kasa tamamen aynı. Sapıtmayın kimseyi.

• M0meNtS kullanıcısına yanıt
    Elinize bir iPhone 8 alıp kıyaslayınca anlarsınız ne demek istediğimi.
  • M0meNtS kullanıcısına yanıt
    Bende iPhone SE (2020) abimde iPhone 8 var. Neyini sapıtacağım söyle bakalım?
  • @Mr. Jingles

@Admdgnx

Boş yapmayın.

• Admdgnx A kullanıcısına yanıt
  • Hykr0 kullanıcısına yanıt
    Bende ilk çıktığı zamanlar almıştım ikinci nesil SE yi. Kutudan çıkan orijinal şarj adaptörünü, kablosunu ve kulaklığını ayrı ayrı toplamda 300 TL ye sattım internetten. Yerine ugreen marka 20w şarj adaptörü, ugreen hızlı şarj için type-C lighting kablo ve bir de tuya marka akıllı priz aldım zaman ayarlanabilen. Hepsi de sıfır 200 TL ye Mal oldu. Telefonumu günde 2 kez kesin bazen de 3 kez şarj ediyorum. Yüzde 15-20 ile yüzde 75-85 arasına denk gelecek şekilde her seferinde zaman ayarlayıcı priz ile şarj ediyorum. Böylelikle telefonu prizde unutsam bile 45 dk olunca otomatik elektriği kesiyor. Yüzde 15-85 arası kullanıyorum genelde yani. Telefonun pil sağlığı şu an Yüzde 99 da. Yoğun kullanıyorum ve günde 2-3 kez şarj ediyorum. Powerbank kullanmıyorum. Şarj cihazı hep yanımda ne yazıkki. Hızlı şarj benim olmazsa olmazım. Batarya 🔋 keşke 2500 filan olsaymış.
  • eser_aga_83 kullanıcısına yanıt
    Bu akıllı prizde Watt da gösteriyor şarj olurken. 15 Watt civarı elektrik çekiyor kontrol ettiğimde. Yani illa 27,32, 65 wata gerek yok bence. Telefona uygulaması iniyor. 1 kere Wi-Fi ile eşleştirince tamamdır. Ben hep 45 dk ya ayarlıyorum süreyi. Süre tamamlanınca otomatik şarjı kesiyor prizde olsa bile. Dediğim gibi telefonu ilk çıktığı zamanlarda almıştım. Pil sağlığım yüzde 99 şu an.
  • eser_aga_83 kullanıcısına yanıt
    Akıllı priz in linkini atar mısın hocam
  • receep 32 R kullanıcısına yanıt
    S-Link Swapp SL-01 16 Amper Akıllı Priz Wifi TUYA Desteklihttps://www.amazon.com.tr/dp/B08B51LGV8/ref=cm_sw_r_wa_api_i_9jFbGb20N4V1E?_encoding=UTF8&psc=1
  • 
Sayfa: önceki 367368369370371
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.