Şimdi Ara

Apple iPhone SE (1. nesil) [ANA KONU] (473. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.566
Cevap
113
Favori
491.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 471472473474475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

memnun musunuz?

• e_capkan kullanıcısına yanıt
    evet sıkıntı yok
  • 3-4 ay önce deji taktım 14,5 ile maşallah yağ gibi akıyor hala
  • 3-4 ay önce deji taktım 14,5 ile maşallah yağ gibi akıyor hala
  • kapalı kutu garantili 2.400e vardı ilanda satılmıs vay be

• quote:

Orijinalden alıntı: EneSerhat

İphone Se için hafıza yükseltme yapan yerler mi vardı? Gerçi benim cihazın touch id çalışmıyor ve ekranın bir tarafında, tırnakları kırıldığı için açıklık kaldı. İkinci elde de para etmez, öyle bir masrafa da girilmez. Ama fiyatını ve yaptırdığını yeri öğrenebilir miyim?

Merhaba,gama is merkezi,kızılay,panateks telekom.Yalnız tekrar edeyim çok cihaz açılmadı ve baska haşat bir cihazın anakartını transfer ettik.Touch id’nin tamiri mümkün değil.Hem anakart hem de touch id değişmesi gerekiyor

• Dejinin 2100 mAhlığı işe yarıyor gibi görünüyor önceki yorumlardan. 14.5 ile nasıl durumlar? Günü çıkarır mı yoksa rezillik mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En sevdiğim kasaya sahip cihaz 1.nesil se idi. Defalarca aldığım tek cihazdı. Mini de kullandım ama bu kasanın tadını vermedi :( Gold ya da space gray sıfır ayarında bir cihaz bulsam alırım.

• arkadaşlar benim iphone se iyice derbeder oldu. deji batarya almıştım, 2 ayın sonunda telefon bir anda kapandı. reset, şarj vs. yapılmıyordu. hiçbir tepki yoktu telefonda. ben pilden olduğunu düşünüp deji den yeni pil istedim ve gönderdiler. ancak yeni pilde de çalışmadı. 150tl verip tamir ettirdim. kısa devre olduğunu ve tekrarlayabileceğini söyledi tamir eden arkadaş.

şu an tamir sonrası fena değil ama kulaklık kısmı bozuldu. kulaklık takınca cazır cuzur sesler geliyor. yani bi arıza var gene belli.

ayrıca ön camı da fena kırık. bu şekilde kullanıyorum. acaba tekrar tamir ettirsem mi sizce sorun ne olabilir? deji pil bozmuş olabilir mi telefonu?

• Odysseus348 O kullanıcısına yanıt

Hocam telefon yeter demiş :)

• DODANLI kullanıcısına yanıt

Valla ekranı ve kulaklığı yaptırıp 5 sene daha kullanasım var :) ama pahalı mı olur gereksiz bilemedim. Sadece cam değişimi yapılıyor mu? Orijinal ekranı değiştirmek istemiyorum

Şaka yapıyorum hocam. Sizin içşn nasıl uygunsa öyle yapın. Bildiğim kadarıyla sadece ön cam değişimi mevcut. En doğrusu bu işlerle uğraşan servisten bilgi alın.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 14.6 iyi değil dedi bir arkadaşım deneyen var mı ?

• vayy beee

ios 15 de aldı :)))

• Deji batarya aldım şu telefonu söktüm aama bataryanın 2 adet vidasını hiç bir şekilde sökemiyorum 6 tane tornavida denedim yok olmuyor kafayı yiyecem arkadaşlar nasıl bir tornavida açar bu vidayı. Ekranı ayırıyorum 4 adet vidayı sorunsuz söküyorum ama bu batarya vidalarını sökemedim..aynı değil mi telefonun içindeki vidalar ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ririii -- 11 Haziran 2021; 23:34:42 >
  • ios 15 beta 1 kurdum uçuyor mübarek maşallah

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    su yemiş olabilir

• 10 gün önce iphone 12 pro max e geçtim iphone se 1.nesil canavarımada ios 15 beta 1 kurdum hız konusunda tabiri caizse fark yok desem yalan olmaz canavarın kıymetini bilin 😃

• Bu telefondan vazgeçemiyorum. Ama 16 gb hafıza hiç işime yaramıyor.

Eğer elinde 64 veya 128 gb versiyonu olan (touch id çalışmasa da olur) kasası ve ekranı göreceli temiz olupta satmayı düşünen varsa iletişime geçebilir. İstanbul Avrupa yakası elden teslim alabilirim.

Ekleme: Kendi cihazımı takasta kullanamam çünkü touch id çalışmıyor ve pili değiştirirken ekranın tırnaklarını kırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EneSerhat -- 10 Temmuz 2021; 23:1:15 >
  • Güncelleme hata veriyor 14.6 çözümünü bilen var mı? Yüklenirken hata oluştu diyor.

• 
Sayfa: önceki 471472473474475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.