Şimdi Ara

Apple iPhone SE (1. nesil) [ANA KONU] (462. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.566
Cevap
113
Favori
490.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 460461462463464
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şampiyon GALATASARAY kullanıcısına yanıt
    Kötü oldu. Pili çıkartırken kırdım zorladığım işin kırılmıştır. Neyse yapacak bir şey yok. Böyle kullanacağım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • beyler benim iphone se cihazım sürekli wifiden atıyor tekrar bağlanmak için ayarlara girmek zorunda kalıyorum sürekli kendi otomatik olarak da bağlanmıyor anlamadım gitti 2 gündür bu sorun var ne yapmam gerek
  • Letgo’da bunu buldum 5S için diyor ama bizim telefona da olur değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sucuk_Ekmek kullanıcısına yanıt
    AliExpress linkini atabilir misiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: melikyasar06

AliExpress linkini atabilir misiniz
    https://best.aliexpress.com/

Arama yerine iphone se housing style 8 ya da iphone se housing like iphone 8 yazın.

• semih01sem S kullanıcısına yanıt
    risk almaya değer mi sence?
  • Arkadaşlar özellikle twitter'da cihaz inanılmaz yavaşladı. 2 senedir bu modelin en sevdiğim tarafı hızlı olmasıydı ama artık aynı düşüncede değilim.
    Aynı problemi yaşayan var mı ne yapabiliriz?
  • brnefe2015 kullanıcısına yanıt
    önce sıfırlamayı, sonra bataryayı değiştirmeyi deneyin. sorun muhtemelen batarya performansındadır.

• semih01sem S kullanıcısına yanıt
    Soketleri farklı 5S ile SE nin

• quote:

Orijinalden alıntı: tundra36

gelecek ama bu son güncelleme olcak galiba arkadaşlar :(
    ios 14 gelecek mi ya?

benim bildiğim ios 13 sondu zaten bizim emektar se 'ler için :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Odysseus348

İstanbul'da orijinal pil fiyatı ne kadar? benim se hala canavar gibi ama pili fena öldü. günde 3 kere falan şarj ediyorum
    naptınız hocam??? upp
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    alacak sitesinde yazıyor zaten.https://www.apple.com/tr/ios/ios-14-preview/
  • quote:

alacak sitesinde yazıyor zaten.https://www.apple.com/tr/ios/ios-14-preview/
    vay be . cihaz iyi gitti harbiden ha.

ama bundan sonra 6s,6 ve se 'in fişini çekerler büyük ihtimalle
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Şuana kadar aldığım en iyi telefon stabil rahat küçük güncel hızlı. Şimdi SE 2 ye geçtim. Biraz acele bir karar verdim sanki.
    Fişini çekse bile gider yani uygulamalar kullanıcı sayısına göre olduğu için. Bir yavaşlama olmasa olmadıkça kullanılır.
  • quote:

Şuana kadar aldığım en iyi telefon stabil rahat küçük güncel hızlı. Şimdi SE 2 ye geçtim. Biraz acele bir karar verdim sanki.
    Fişini çekse bile gider yani uygulamalar kullanıcı sayısına göre olduğu için. Bir yavaşlama olmasa olmadıkça kullanılır.
    bende öyle 2.5 senedir severek kullanıyorum. ne donması var ne kasması

ama tek sıkıntı artık biraz ekran boyutu gözüme batıyor. iphone se 2 boyutları hoşuma gitti, ucuza satışa sunulsaydı düşünmeden alırdım ama 5300 tl ne ya :(

ben iphone se 1.nesli 1500 liraya aldım. şimdi 5300 istiyorlar
  • Telefonun tek sıkıntısı batarya.omurluk telefon

• 4 yıldır kullanıyorum. Hiçbir zaman hiçbir konuda yarı yolda bırakmadı. Özellikle küçük olması sürekli cepte taşıyan benim gibiler için çok iyi. Elbette kamerası artık yeterli gelmiyor. Öyle enteresan cihazlar çıktı ki bizim kameralarla çekilen fotoğraflar kalitesiz kalıyor. Gittiği son raddeye kadar bununla gideceğim. Artık iPhone almak da yalan oldu. 5000 gaymeden başlıyor mübarek.

• Hayatımda kullandığım ve kullanacağım en iyi telefon olarak kalacak muhtemelen. Kaç sene oldu bana mısın demiyor. Sağlamlık konusunda da rakibi yok. Attım, düştü, fırlattım vs. hala taş gib.

• Herkese selam arkadaşlar. Çok sinir bozucu bir hata alıyorum iphone se 1. nesil telefonum ben uyurken düşmüş veya şarjı bitmiş. Telefon açılmıyor şarja takıncahttp://support.apple.com/iphone/restore hatası alıyorum sadece ekrana başka hiçbir şey çıkmıyor. Şarja takmadan bu ekran bile gelmiyor. Bu sorunla bir çok defa karşılaştım her defasında çözemedim hep telefoncuya götürmek zorunda kalıyorum her düşmede böyle oluyor. ITUNES e bağlanıyorum geri yükleye basıyorum indiriyor güncel dosyayı en sonunda iphone bekleniyor diyor tam elma çıkıp yükleyecekken telefonla bilgisayarın bağlantısı kopuyor yani sanki ben bilgisayara bağladığım usb kablosunu çekiyorum öyle bi ses çıkıyor ve 4005 hatası alıyorum. Yok mudur bunun çözümü çıldırmak üzereyim her ay telefoncuya götürmekten bıktım 50 lira bayıla bayıla mal oldum ya. Yardımcı olabilecek kimse yok mu?
  • Muratto01 M kullanıcısına yanıt
    muhtemelen anakart hatası.
  • 
Sayfa: önceki 460461462463464
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.