Şimdi Ara

Apple iPhone SE (1. nesil) [ANA KONU] (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.566
Cevap
113
Favori
491.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam doğru diyorsun, 1 ram de yetiyor ama neden daha iyi yapmasınlar ki? Illa yetiyor diye hep 1 mi koysunlar? Mantığınız yanlış. Insan tabiki cihazının donanımının daha iyi olmasını istiyor. Psikolojik olarak da öyle.

1 gelirse şahsen ben almam. 2 gelirse alacağım.

Not: Iphone kullanıcısıyım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple iPhone SE (1. nesil)  [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: say

Apple iPhone SE (1. nesil)  [ANA KONU]

Balıkesir için teslimat 15-20 Nisan :)
  • 4inç ekranda klavyede boğulmaya devammı ramine işlemcisine kanıp 2013 model demode tasarımı tekrar kaktırcaklar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MysticDesign kullanıcısına yanıt
    Senin kullandığın telefondan çok daha iyi bir cihaz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: onkuba

Senin kullandığın telefondan çok daha iyi bir cihaz :)

Ondan çıkan tüm amiral gemi tabiri telefonlar ip6 sersine benziyor. Telefonla uzayamı çıkıyorsunuz bi gün bile teklediğini kastığını görmedim.

18 tane tweak full 3g %75 parlaklık bu değerleri ipse görmek hayalll

Bu mesaja eklenen görseller:

Sen telefonu yoracak bir şey yapmamışsın ki 10 saatlik kullanımın 2 saati menüde boş boş gezmek. Diğer 2 saati whatsapp ve safari. Yoğun olarak facebook vs kullan bakalım o değerler ne olacak :)

Bu arada iphone se batarya olarak 6 dan ve 6s den daha iyi değerler sunuyor testlere göre.

• quote:

Orijinalden alıntı: onkuba

Sen telefonu yoracak bir şey yapmamışsın ki 10 saatlik kullanımın 2 saati menüde boş boş gezmek. Diğer 2 saati whatsapp ve safari. Yoğun olarak facebook vs kullan bakalım o değerler ne olacak :)

Bu arada iphone se batarya olarak 6 dan ve 6s den daha iyi değerler sunuyor testlere göre.

Benim kendi kullanım senaryom bu facebook safarinden giriyorum zaten uygulamasından kat kat daha hızlı

• Leventtr L kullanıcısına yanıt
    Neden öldürsün ? ekranı küçük diğerinin büyük ?
  • hocam mobil cadde ye baktım baa çşit var. Şu kılıfı alayım diyorum ne dwrsiniz?

Bu mesaja eklenen görseller:

• X-Slim kullanıcısına yanıt
    Burda 6 larıyla övünen tuhaf kardeşlerimizi bundan sonraki İos'a bilemediniz bir sonraki İos'a bekleriz. Artık İphone 6'nızla kasım kasım kasılırsınız

İyi de isteyen alır istemeyen almaz madem sende İ6 var ne diye burda laf atıyosun ki. Boş bir insansın sen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömerayhan -- 30 Mart 2016; 17:25:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MysticDesign

4inç ekranda klavyede boğulmaya devammı ramine işlemcisine kanıp 2013 model demode tasarımı tekrar kaktırcaklar

Liseli ergen misin kardeşim?

• Telefon güzel ama 2000lira kesinlikle değmez 1500 civarına inerse yurt dışı falan alınır bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • z5c 'den geçeceğim nisan ayında. 6 yıllık android deneyiminden sonra ilk ios telefonum olacak. deneyimli kullanıcılar desteklerini esirgemez umarım.
  • note-5 ile 50 sekme açtım 1.2 GB ram boşta kaldı. üst sınır 50 sekme.
  • onkuba kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle haklısınız.

Telin kilidini açıp kapatsan da kilitliyken açıp saate baksan da yine kullanıma etki eder. Şişirilmiş değerler onlar.

Telefonun aktif şekilde kullanılmadığını gösteriyor o değerler.

• Merhaba arkadaşlar, ABD'den getirdikleri 16 GB iPhone SE'yi 1550 liradan bırakıyorlar; ama ücret uygun mudur sizce? Kayıt ücreti buna dahil değil.
  • crazymafya C kullanıcısına yanıt
    135 TL kayıt ücreti olacak. Maliyet 1685 lira olacak. Pasaport bulması da ayrı sıkıntı.

Apple Store da nakit 1910 lira. 200 küsür lira için değmez. Biraz beklersen banka kampanyalarıyla 1800-1900 civarlarına denk getirebilirsin.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.