Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (554. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
33.034
Cevap
1.168
Favori
3.403.748
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 552553554555556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teknosa da telefona ek 500₺ ip12 için dedi ama mini dahil mi bilmiyorum.
    Mediamarkt ta sormadım 11 alacağım için.
  • Halkçı2013 H kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam tek telefon. Hb de birkaç telefon gönderirsen kabul edilebilir dedi müşteri hizmetleri ama emin konuşmadı.
    Teknosa ve mediamarkt tek telefon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oomerozer

Teknosa da telefona ek 500₺ ip12 için dedi ama mini dahil mi bilmiyorum.
    Mediamarkt ta sormadım 11 alacağım için.

teknosa +500 veriyor.bugün sordum bende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e_capkan -- 9 Mart 2021; 23:8:10 >
  • papakli36 P kullanıcısına yanıt

hangi ürünü alırsam alayım türkiye'deki çarpık sistemin getirdği güvenilmezlik yüzünden her aldığım ürünü videoya kaydederek açıyorum. çünkü biliyorum ki, her türlü şeyle karşılaşma olasılığım çok yüksek!

bende de çok çok dikkatli bakınca ekranda kılcal çizik görünüyordu ve fabrika çıkışı jelatininde hava kabarcığı vardı. ayrıca ayarlardan pil bölümüne girdiğimde pil grafiğinde fabrika şarjını mı gösteriyor bilemiyorum ama en son şarj 21 ocak 2021 yazıyordu. yanlış hatırlamıyorsam telefon da yüzde 51 ya da 55 şarjla açılmıştı. ben çok bariz bir problem görmediğim ve sorun etmediğim için bir şey yapmadım. acaba sizde de ilk kutuyu açtığınızda gözünüze çarpan bu tür şeyler var mıydı ve pil grafiğini ayarlardan kontrol edebilir misiniz?

• bende de htc wildfire var. teknosa bunu da alır mı acaba? iphone 11 için kullansam

• quote:

Orijinalden alıntı: deepzelan

Hiç ayfon kullanmadım, kullanmayı düşünüyorum ama hep böyle sorunlar duyuyorum feys aydi çalışmıyor, toç çalışmıyor, gibi. Nasıl oluyorda bozuluyor bunlar, kronik sorunu ayfonun?

Hayır kronik değil daha önceki ekran değişiminden kaynaklı Apple o kısımları otomatik devre dışı bırakıyor sadece Apple tarafından orijinal takılırsa sorunsuz devam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • senersen kullanıcısına yanıt

Bende de Lg G4 var aynı soruyu sorayım kullanabiliyor muyuz buyback kampanyasında yoksa sadece apple, samsung, huawei cihazlarını mı kabul ediyorlar?

• İş bankası ticari kartı ile vade farksız en fazla kaç taksit yaptırabilirim? Her firmada vade farksız taksit de yok sanırım ticari kartlara
  • Arkadaşlar bu mesajım genel olsun . Konuyu 3-4 sayfa okumadan her sayfada aynı soruları görüyoruz . O telefon sayılır mı , bu telefon sayılır mı , +700 mü 500 mü ? Rica ediyorum bir kaç sayfa okuyun . Teknosanın internet sitesinde aldığı telefonlar mevcut . Ancak mağazalarda ayrı listeler var . Yani internet sitesinde olmayan çoğu telefon mağazanın alım listesinde mevcut . Bunlar atıyorum Samsung huawei vs vs . O yüzden gitmeden önce mağazayı arayıp özellikle elimde şu telefon var alıyor musunuz diye sorun . Bende eski telefon yoktu . Baktım en ucuz telefonlar s3 mini . Aradım mağazayı s3 mini alıyor musunuz diye teyit ettim . Alıyoruz dediler . Bende Gittim s3 mini aldım. Sonrasında mağazada buyback ile verdim . Telefona 8 TL değer biçtiler + 700 de destek verdiler 11 için . sizde gitmeden mağazaya bi ulaşın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • johnny lenn kullanıcısına yanıt

kabarıcık yoktu ancak şarjı %50 civarıydı. Ama en son şarj süresine bakmadım

• Bilisimci1903 kullanıcısına yanıt

Az önce Kırşehir Teknosa ile görüştüm s3 mini almadıklarını söylediler hocam. Bende de vardı bu cihaz, onu vermek istedim ben de ama kabul edilmedi. Bu kampanyada bir tutarsızlık var ama anlamadım. Her yer farklı işliyor anlaşılan. Keşke s3 mini'yi kabul etselerdi her yerde, benim için daha iyi olacaktı.

Telefonda epey dil döktüm, diğer yerlerde alınıyormuş bir danışsanız vs dedim kampanya detayları bellidir değişmez dediler, s3 mini'yi almıyorlar.

• Teknosa da tek liste var. Müşteri hizmetleri ve 4 mağazayı arayıp sordum.
    Teknosa in listesi sayfasında var. LG almıyor Teknosa.
    İp11 için 700₺ ve ip12 için 500₺ ilave indirimi var.
    Mediamarkt listesi daha geniş. Nette yok mağazadan bakılıyor.
  • Gravaze kullanıcısına yanıt

Ben s3 mini verdim aldım . Mağazadan mağazaya değişiyor . Viaport Teknosa , metrogarden Teknosa arayıp telefon ile bilgi alabilirsiniz. Küçük yerde şartlar nasıldır bilmiyorum

• Bilisimci1903 kullanıcısına yanıt

İşte dediğim nokta o hocam, her yerde değişmese de ortak bir norm olsaydı keşke. Ben Ankara'da oturuyorum normalde, memlekete geldim görünce de bu kampanyadan yararlanalım dedim kardeşim için ama anlaşılan ben de Ankara'da halledebileceğim bu işi ancak.

• Turkcell pasaj iPhone 11, 7249₺
    12 10449₺
    12 mini 8699₺

12 serisi ile beraber,
    '​​​Turkcell Pasaj'a özel peşin alımlarda bu ürünle birlikte alındığında Apple Watch Series 6 GPS 40mm​ ve Apple Watch Series 6 GPS 44mm 1000 TL indirimli!

​Kampanyadan her müşteri sadece 1 kez yararlanabilir"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fafa1236 -- 10 Mart 2021; 14:0:32 >
  • sifir iphone 11 alan arkadaslar cihazi sarj etmeden ayarlar pil sekmesinden en son sarj edilme grafigine bakarak tarih olarak ne gosteriyor diye burada bilgisini paylasabilirler mi?

cunku sifir cihazda en son sarj gostergesi tarihi olmasi bunun yenilenmis bir cihaz olarak tekrar piyasaya suruldugu hissi yaratiyor. eger herkes aldigi sifir iphone’larin pil sarj tarihini paylasabilirse en azından bu fabrika cikisi sarj gostergesi mi yoksa telefondan telefona degisen bir farklilik mi anlayabiliriz diye dusunuyorum.

zira tonla para verdigimiz cihazlarin cizik cikmasi ya da yenilenmis gibi bir hissiyat yaratmasi, bu tur suphelerle yaklasmamiz, tuketici acisindan hic de kabul edilebilir ve normal bir durum degil

• fafa1236 F kullanıcısına yanıt

iyi kampanya yapmışlar. bilgilendirme için teşekkürler.

• johnny lenn kullanıcısına yanıt

Hocam apple ürünlerde garanti ilk aktivasyon anından itibaren başlar, garanti süresine bakın eğer sizin cihazı satın alıp ilk kurduğunuz günden önce başlamışsa o zaman sıkıntı var demektir, ki zannetmiyorum fabrikada ki ilk şarj tarihi sizin cihazınızda yazsın ama yine de tam emin değilim bu konuda

• Elimde çiziksiz yurtiçi kayıtlı Samsung S8 var, değişim kampanyası ile Iphone 12 128 gb almak istiyorum. En uygun nerden alabilirim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmudf2

Hocam apple ürünlerde garanti ilk aktivasyon anından itibaren başlar, garanti süresine bakın eğer sizin cihazı satın alıp ilk kurduğunuz günden önce başlamışsa o zaman sıkıntı var demektir, ki zannetmiyorum fabrikada ki ilk şarj tarihi sizin cihazınızda yazsın ama yine de tam emin değilim bu konuda

telefonun kurulumunu yaptıktan sonra garanti tarihi telefonu aldığımız tarihin 2 sene sonrasını gösterdi onda sıkıntı yok hocam. ama mart ayında aldığım sıfır telefonun 21 ocak 2021 tarihli en son şarj göstergesi ibaresi kafamı kurcaladı.

• 
Sayfa: önceki 552553554555556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.