Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (406. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 8 Misafir (2 Mobil) - 8 Masaüstü6 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
33.042
Cevap
1.168
Favori
3.404.175
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 404405406407408
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim tereddütüm biraz işletim sistemi üzerine aslında.
    İphone 11 en az 5 yıl daha güncel sürüm kullanır. Sürekli yenilikleri alır ve değerini daima korur.
    Ama Xiaomi maks 2 yıl destek verir sonra güncelleme filan almaz. Ama Androidin de kendine has güzellikleri var.
    Sistem kararını verirsem işim bitecek aslında

İos : iphone 11
    Android: Xiaomi Mi 10T

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Doktor.Mehmet kullanıcısına yanıt
    Bütçe uygun ise her türlü iphone derim. Güncelleme açısından haklısın. Bence İxaomi ye o kadar para verilmez çünkü o markayı Ucuz diye alıyorduk. Daha önce İxaomi kullandım gcam yükle rom yükle uğraşıp durduk. mi 10t pro da ois var ama 4k 60 fps de aktif mi genelde 1080 30fps de aktif oluyor. Kesinlikle ip 11 ama mi 10t pro mu - ip Se mi dense kararsız kalınabilir.

• Aynen öyle hocam. Xiaomiyi çok övüyorlar ama bir türlü içime sinmiyor hala. Çok pahalı oldu androidler de. Bu kadar para veriyorsam üstüne biraz daha koyup iphone alayım diyorum

Bütçeyi zorlayacak gerçi ama değer bence

Amazon yalandan fiyat indiriyor. 7bine bile indiremez amazon.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar sizce 14000 tlye sıfır kapalı kutu tr garantili 11 Pro Max 512gb mı yoksa 18000 Tl’te 12 Pro Max 256 gb mı?

Yurtdışı incelemelerde tabii ki 12 pro max eskisine göre avantajlı ve değiştirmeye değer gösteriliyor, adamlarda bizde halihazırda oluşan fiyat farkı yok. Aradaki 4000 tl ye hafızayıds hesaba katarsak, değer mi sizce?

• Bu sorunun cevabını cuma günü hep birlikte göreceğiz 😁

Sana şu kadar söylüyorum. Amazon = çöp

Dandroidlere indirim yapar ancak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eagleoneye -- 23 Kasım 2020; 22:20:23 >
  • Yenisi her zaman en iyisidir teknolojik ürünlerde. Ama söylemeden edemeyeceğim hocam çok pahalı değilmiş pro modeline ihtiyacınız var mı gerçekten

• Benim site fanatikliğim yoktur.
    Diğer sitelerden de takip ediyorum zaten
    Cuma gününe kadar takibe devam. İlla ki birileri indirecektir diye düşünüyorum 😁😁

• MelanchoLy - Man M kullanıcısına yanıt

Sosyal medya için ise kesinlikle iphone.

Benim de yok ta. Gidiyor kablolarda indirim yapıyor sürekli Kablo mu yicez anlamadım ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eagleoneye -- 23 Kasım 2020; 22:25:49 >
  • Burak_Clk kullanıcısına yanıt

Hocam iade ürünleri yeniden kutulayıp satıyor mu ki hepsiburada vs.

• 14 bin TL'ye sıfır kapalı kutu tr garantili iPhone 11 pro Max 512 gb nerede var?

• Arkadaşlar telefonu turkcellden alıp iade eden oldu mu bugün appledan cihazın sorununa dair rapor aldım da turkcell sıkıntı çıkartır mı online'dan aldım normalde çıkartmamalı ama amazon hariç tüm büyük firmalar 3 kuruşun peşinde olduğu için soruyorum.

• 11 pro max 512 ligi n11den almıştım 1500 tlik kupon ve 500 tl maxipuanla 13600 tlye gelmişti geçen hafta

• bu saatten sonra xs kullanırım 11 kullanmam şu cop ıcın mıgrosda ızdıham olacak yıne iilla lcd ekran sevıyosanız mi 10t pro var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydinsukru -- 23 Kasım 2020; 23:3:2 >
  • trexin T kullanıcısına yanıt

Kimse ugrasmaz bence bunu ypmakla bu devirde. Almiyorum der vazgecer. Bnmde icim rahat etmiyor tc yazili sekilde vermek ya

• 12 pt'de ne fiyattan çıkıcak belli mi arkadaşlar 128liği veya 64lüğü ??

• mumya1988 M kullanıcısına yanıt
    Hayatimda bir kere telefon sattim o zaman da lisedeydim neredeyse 20 yil gecti uzerinden. Onun disinda ya elimde tuttum yada yakin akrabama icini disini bildigim arkadasima verdim. Cep telefonu benim gozumde kimlik karti gibi. Kolay kolay 2. El almam/satmam. Satarsam da dedigim gibi yapar satarim. Bir ihtimal buyback kampanyalarinda degerlendirebilirim. Elimde gicir gicir note 4 ve note 5 cihazlarim duruyor. Belki ben abartiyorumdur.

• 
Sayfa: önceki 404405406407408
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.