Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (404. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
33.008
Cevap
1.169
Favori
3.398.641
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 402403404405406
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• mumya1988 M kullanıcısına yanıt

Hocam ne renk ve ne kadara satmayı düşünüyorsun alabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Bişey olmaz silmeyin ne olacak, iade vs ederse o tc ye ait iban'a para yatırır genelde firma iade tutarını, sattığınız kişiye de iletişim bilginizi verin mağdur olmasın ileride.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Bence iki tarafli bir satis sozlesmesi yapilmali ve kimlik fotokopileri de ekine koyup iki taraf da imzalamali. Boylesi bir belge iki tarafi da korur. Ben telefon satacak olsam boyle yaparim. Faturasi benim adima olan telefonu baskasi kullanirken basima bir is gelir diye korkarim ben.

• trexin T kullanıcısına yanıt
    Bu şart bence de, aldım sattım yazıp imzalanması güvenlik açısından iyi olur. Fatura vermekte sakınca yok bu söylenenle birlikte yapılmak şartıyla

• trexin T kullanıcısına yanıt
    Kimse kimlik fotokopisi vermez. İlk sattığım telefonda alıcı kimlik numarası bile vermek istemedi, nasılsa letgo konuşmaları var diye ısrar etmedim, imza aldım. İkinci sattığım cihazda direkt kafaya takmadım, alıcı bu konularda bilgili değilse vazgeçip gidiyor. Dediğiniz yöntem en sağlıklısı olsa da Türkiye'de işlemiyor maalesef.

• hb'den aldığım telefon bu akşam gelecek ama belki daha iyi fırsat çıkar diye pazartesiye kadar açmayacağım.

daha iyisi çıkarsa hb'ye kutusuna hiç dokunulmamış biçimde hemen iade etsem sorun çıkmaz değil mi?

• bs35 B kullanıcısına yanıt
    Ben de aldım hocam. Endişe etme. Zamanında apple yetkili satıcıdan aldığım ürünün camı çizik gelmişti. Böyle ürünlerde şans işi ön planda. Kutuyu alınca açmadan seri no kontrolu yapın sonra mümkünse kutu açılımını videoya çekin ispat olsun.

• Satıcının ayrıca kendi internet sitesi ve müşteri hizmetleri vardı. Belirtilen numaradan aradım, Apple Türkiye 2 yıl garantisinin olduğunu, herhangi bir sıkıntı olursa iade edebileceğimi söylediler.

• Migros 6800 den satışa girer yüksek ihtimal değer mi acaba ?

• kızıl ay K kullanıcısına yanıt
    Orijinal 5W şarj adaptörü ile şarj ediyorum. %20’nin altına düşmeden şarja takıyorum eğer acil dışarı çıkmam gerekiyorsa %80’i geçmeden alıyorum şarjdan. Ayrıca şarjda iken telefonu kullanmamaya özen gösteriyorum.

• Compass3548 kullanıcısına yanıt

Ne zaman satışa baslayacaklar belli mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Migros’tan içeriden bilgi alabilen birisi olsada biraz bilgilensek keşke. Her mağazaya gelecek mi kaç adet stok gelecek vb. bilgiler önemli.

Ne zaman gelecekmiş ki

• Migros'un nasıl satış yapacağı muamma. Ne internet sitelerinde bununla ilgili bir haber var ne sanalmarkette. Sadece twitter hesabında yazmışlar. Fiyat belli değil. Fiyatı geçtim tarih bile belli değil. 24-27 Kasım tarihleri arasında gel diyor reklamda. Öyle random bi saatte mi standlara koyacaklar.

• Iphone Se 64 gb almak istiyorum Hepsiburada da fiyat 4599 TL Bonus kart puanlarıyla 4400 TL ye geliyor. Elimde ıphone 6 64gb var. Geri Ödeme Al kampanyasıyla Hb ya satsam 800 TL eder sanırım. (Daha önce veren olduysa süreç hakkında bilgi verirse sevinirim) Bu durumda telefon bana 3600 TL ye gelmiş olur.

Sizce ne yapsam alsam mı?

• Sisteme fiyatlar yüklenmiş sanırım 5m lere gelecektir

• Hepsiburada üzerinden 6990 TL ye aldığım iphone 11 imi bugün açtım. Herhangi bir çizik toz vs bulunmuyor. Kutu içeriği tam. Koruyucu cam, kılıf ve kamera koruyucu cam taktırdım. (kamera koruyucuyu herkese öneririm) Bilgilendirme amaçlı yazıyorum.

• 6800tl olmuş

• migrosta ıphone 11 64gb 6800tl

• 
Sayfa: önceki 402403404405406
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.