Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (331. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil
5 sn
33.055
Cevap
1.167
Favori
3.405.428
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 329330331332333
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bilmiyorum hocam doğrudur ama bence iPhone 12 milim azalmış çerçeveleri ama göze daha güzel görünüyor. Mesela 11 promax de öyle... Güncel telefonlara göre iPhone 11 in siyahları bence daha azaltılmalıydı ama Apple milim milim veriyor özellikleri...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkprlk35

64GB dün akşam 6899TL olmuştu..

Şuan ağlıyorum hocam , o fiyatı bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün akşam hepsiburadadan ıphone11 64gb sipariş verdim, kargoya verilmiş bugün. Watch se de uygundu baya, 40 mı 44 mü derken fiyatı arttı :/ Kampanyalı watch se takibindeyim, belki n11 den alırım onuda

• quote:

Orijinalden alıntı: 657

Dün akşam hepsiburadadan ıphone11 64gb sipariş verdim, kargoya verilmiş bugün. Watch se de uygundu baya, 40 mı 44 mü derken fiyatı arttı :/ Kampanyalı watch se takibindeyim, belki n11 den alırım onuda

se ne kadardı hocam dun hepsiburadada indirimli

• quote:

Orijinalden alıntı: Cool_psy

Arkadaşlar sizce de iPhone 11 in siyah çerçeveleri çok göze batmıyor mu? Sanki ekran boğuluyor gibi her tarafı çerçeve. Çok eski model gibi duruyor. Ancak iPhone 12 çerçeve azalmış daha aydınlık görünüyor. Özellikle iPhone 11 kullananlar ne düşünüyor bu konuda ? En az iPhone 11 pro max de siyah çerçeve var ancak o da pahalı :(

sırf bu sebepten ötürü siyah aldım ben. Açık renklerde çok net rahatsız ediyor o kalın çerçeveler. Ufak bir araştırma ile görebilirsiniz ne derece fark olduğunu. Alacaksanız siyah veya kırmızı öneririm.

• indirim bitti sanırım 64 gb ların fiyatı 7400 gözüküyor

• iphone 11'in ineceği tutarı görmüş olduk: 6800 lira.

iphone se ise 4599'a satılıyor. arada 2100 lira fark var. sizce hangisi tercih edilmeli? bu farka değer mi?

• beynimzenci kullanıcısına yanıt

Bende çok arada kaldım. Yanıt gelirse bende keyifle okurum..

• quote:

Orijinalden alıntı: Cool_psy

Arkadaşlar sizce de iPhone 11 in siyah çerçeveleri çok göze batmıyor mu? Sanki ekran boğuluyor gibi her tarafı çerçeve. Çok eski model gibi duruyor. Ancak iPhone 12 çerçeve azalmış daha aydınlık görünüyor. Özellikle iPhone 11 kullananlar ne düşünüyor bu konuda ? En az iPhone 11 pro max de siyah çerçeve var ancak o da pahalı :(

iphone 11 kullanıyordum sırf bu yüzden sattım çerçeveleri çok göze batıyor fazla çözünürlüğü zaten düşük o parayı haketmiyor bence xs ondan daha iyi ama onunda bataryası kötü 12 ye yönelin bence

11 kullananlar kabul etmez ama aga ekranı cidden leş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chn_yldz_ -- 6 Kasım 2020; 15:6:9 >
  • arkadaşlar fırsat konusu tahmin konusuna dönüştü

sürekli bildirim geliyor fırsat var diye geliyoruz sürekli tahmin mesajları

gerçek bir fırsat gelecek yine saçma bir yorumdur diye bakmayacağız

• Iphone 11 pro 512 gb sifir kutusunda 13 bin₺ icin fikirleriniz nelerdir? Yeni 12 pro 512gb 18800-19k civari fiyatlanmasini bekliyorum (min 18k olur gibi dusunuyorum) eski seri ile arasinda 5.5-6k fark (neredeyse %50 pahali olacak) degmez ve guc de yetmez kanisindayim, 11 proyu alip geceyim diyorum. Fikirlerinizi duymak isterim

• N11 de şuan 128 GB modeller 8400 civarında satılıyor 11.11 de indirim gelmezse kuponlar hiçbir ile yaramamış olcak keşke dün hb den alsaydım diyorum

• 657 6 kullanıcısına yanıt
    Watch fiyatı neydi acaba dün

• kaptan_tsubasa K kullanıcısına yanıt
    SE 2400 diye hatırlıyorum. 200₺ düşmüştü ya 2500 ya 2400 tü fiyat

• Euro 10.15 olmuş...
    Fiyatlara zam kapıda.

Telefon alacak olan elini çabuk tutsun...

• Arkadaşlar ben de dün kampanyadan 6900TL'ye iphone 11 aldım, lakin iphone 12 beklemeye değer mi, fiyatı ne zaman açıklanır acaba? Malum kur hasebiyle çok yüksek fiyatlar görmemiz olası gibi geliyor.

• Burak_Clk kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• fiyatlar sabit tutuldu Apple Zam yapmadı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ee ne ön sipariş açıldı ne de diğer modellerin fiyatı değişti?

Apple 4 saattir neden heyacan yaptırdı şimdi?
    Apple ne yapmaya çalışıyor

• 
Sayfa: önceki 329330331332333
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.