Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (333. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: DUDDLE , riberry
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 13 Misafir - 14 Masaüstü1 Mobil
5 sn
32.829
Cevap
1.161
Favori
3.372.355
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
139 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 331332333334335
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aksini söylemedim. Sadece arasındaki farkı belli ettirecek bir sebebinin olmadığını söyledim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dün bi iki arkadaşda benim gibi alamamıştı, bilgilendirme geçeyim. bugün hepsiburada ile görüştüm, ticari kredi kartı ile 12 taksit seçeneğini konuştum, taksitlendirmeleri kaldırdık gibi genel bi ibare kullandılar ki zaten bırak 12 taksiti, 3 taksit bile göstermiyordu seçeneklerde. hepsiburada'dan taksitle bişey alınmıyor yani.

• Aynen hocam siyah çerçeveler çok kötü. 11.11 e kadar inşallah Apple fiyatları açıklar ona göre pozisyon alırım...

• uahmettt kullanıcısına yanıt
    Tercih meselesi hocam ama telefonda siyah sevmiyorum. Alırsam yeşil renk alırım. Keşke şu çerçeveler bu kadar kalın olmasaydı. 2019 yılında üretilmiş bir telefon İçin çok kötü bence...

• quote:

Orijinalden alıntı: Cool_psy

Tercih meselesi hocam ama telefonda siyah sevmiyorum. Alırsam yeşil renk alırım. Keşke şu çerçeveler bu kadar kalın olmasaydı. 2019 yılında üretilmiş bir telefon İçin çok kötü bence...

maleseef elimde olsa benimde son tercihimdi siyah renk ama fp oranı en yüksek iphone oldugundan mecbur o renk aldım kalın cerceveleri yüzünden.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaptan_tsubasa

Watch fiyatı neydi acaba dün

40mm 2500 kesin ama 44mm 2650 ya da 2700 diye hatırlıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uahmettt

sırf bu sebepten ötürü siyah aldım ben. Açık renklerde çok net rahatsız ediyor o kalın çerçeveler. Ufak bir araştırma ile görebilirsiniz ne derece fark olduğunu. Alacaksanız siyah veya kırmızı öneririm.

Alıntıları Göster

Bende hep siyah renk telefon kullandığım için farklı olsun diye kırmızı sipariş verdim. Yeşille arasında kaldım, yeşilin fiyatı artınca direk kırmızıya yöneldim. Dün hepsiburada da ıphone 11 fiyatı borsa gibiydi inişli çıkışlı :) Bence ıphone pro yerine 11+watch 6 ikilisi daha mantıklı bir seçim olur ;)

• Arkadaşlar iphone 8mi , iphone 11 mi , XR mi, yoksa SE mi almalıyız sizce farkı varmı ??

• umut5566 U kullanıcısına yanıt
    Bende 8 var. Satıp Se almayı planlıyordum ama Se’de stereo hoparlör bile yok vazgeçtim. 11 mi alsam dedim ama bu sefer de çerçevesi fazla kaba hoşuma gitmedi. 12 de alamayacağıma göre 8 ile devam etmeye karar verdim.

• Esime iphone 11 ile iphone 11 pro arasinda kaldim 64 gb guzel dusmus aslinda 6899 yazan arkadaslardan farkettim. Tekrar dusermi acaba takip de edemiyoruz isten dolayi

• quote:

Orijinalden alıntı: ellerimkirli

Dün hepsiburada kampanyasından iphone11 128 aldım ama hala sipariş işleniyor amasında. İptal etmezler inş.

benim de aynı hocam işleniyor diyor yeşil aldım diğer arkadaşım siyah aldı o kargoya verildi bugün .. muhtemelen bizim renk den dolayı pazartesi verirler

• crzyhntr kullanıcısına yanıt

Yanlışınız var stereo hoparlör mecvut.

• okacca kullanıcısına yanıt
    O zaman bu yanlış kiyas.la sitesine ait :) karşılaştırmayı oradan yapmıştım.

• @luckystar @Carpetguys

128gb siyah aldım. satıcı hepsiburada. 9u kargo, 18 i teslim gözüküyor. keşke bugün çıksaydı p.tesi elimde olurdu.

• aynen benimde öyle görüyor

• Dün indirim başladığı anda eşime 6899 liradan iphone 11 64GB yeşil renk aldım. Sonra zaten bir daha o fiyattan satmadılar. Pazartesi kargo görünüyor. Umarım fazla beklemeyiz de hemen gelir.

Telefonlarda kullanılmak üzere 700 TL lik hediye çekim de vardı. Onunla birlikte 6200 liraya almış oldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Öz... -- 6 Kasım 2020; 23:55:57 >
  • Ben dün gece 128gb aldım. Bugün teslim ettiler. Şaşırdım açıkçası.

• Öz... kullanıcısına yanıt

Ben kacirmisim valla denk gelse keske bidaha esim icin istiyordum

• quote:

Orijinalden alıntı: piayback

Ben dün gece 128gb aldım. Bugün teslim ettiler. Şaşırdım açıkçası.

Şanslısın çok hızlı teslim etmişler. Güle güle kullan.

• İphone 11 almak istiyorum ama bu trendyol indirimini beklemeye deger mi acaba ?
    Yada baska bi yerde indirim var mi suan en uygun 7250₺ gozukuyor

• 
Sayfa: önceki 331332333334335
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.