Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (294. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
33.034
Cevap
1.168
Favori
3.403.734
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 292293294295296
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dark Territory

Apple 2 hafta içinde zam yapacakmış. O yüzden bu indirim kodlarının bi anlamı kalmayacak. İndirim koduyla anca şuanki fiyatlara alınır. Bende 11 kasımı bekliyodum ama dünkü dolar artışı başlayınca siparişi verdim geçtim.

Alıntıları Göster

Nerden biliyorsunuz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖnceVatan

Evet bu kampanya.

Alıntıları Göster
    Bu kampanya trendyol cüzdan da oluyor mu. Kendi konusunda olmuyor deniyordu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Evet bu kampanya.

Alıntıları Göster

Hocam Mediamarkttaki Iphone SE ' nin içinde kulaklık sarj vb çıkıyor mu, sanırım sitesinden aldınız siz de. Çıkıyorsa ben de alacağım ama emin olamadım tam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark Territory

Apple 2 hafta içinde zam yapacakmış. O yüzden bu indirim kodlarının bi anlamı kalmayacak. İndirim koduyla anca şuanki fiyatlara alınır. Bende 11 kasımı bekliyodum ama dünkü dolar artışı başlayınca siparişi verdim geçtim.

Alıntıları Göster

Zam yapacağını nerden öğrendiniz hocam ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Jiraiya

Hocam Mediamarkttaki Iphone SE ' nin içinde kulaklık sarj vb çıkıyor mu, sanırım sitesinden aldınız siz de. Çıkıyorsa ben de alacağım ama emin olamadım tam.

Alıntıları Göster

Yarın gelecek, bilgilendiririm.

• Trendyolda şu anda 7350 civarı satılıyor iphone 11 güvenilir midir acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkblack888

Trendyolda şu anda 7350 civarı satılıyor iphone 11 güvenilir midir acaba?

Selamlar, ben trendyoldan aldım. Ne tür bir kaygınız var ? Ona göre yardımcı olayım güvenilir mi derken.

• quote:

Orijinalden alıntı: youssef

Selamlar, ben trendyoldan aldım. Ne tür bir kaygınız var ? Ona göre yardımcı olayım güvenilir mi derken.

Alıntıları Göster
    Hocam pm atamadım kapalı. Trendyol hangi satıcıdan aldınız. Ben de cüzdan ödemesiyle biraz daha uyguna indirip almayı planlayanlardanım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bmözdemir16 kullanıcısına yanıt
    Ben cepekspress ten almıştım. Bir sonraki iş günü kargoya verdiler ve havalı pakette geldi. 11/128 gb almıştım. Sorun olmadı hiç.

• Ben de az önce Mediamarkt'tan iphone SE siparişi verdim 64 GB. 4699 lira. 75 lira kampanya bonusu da kazandım. 4625 liraya geldi.. Vade farksız 3 taksit yaptı bonus kredi kartına.

Biraz daha beklesem muhtemelen zam gelecek diye düşündüm. Zira kurlar inanılmaz arttı. 11/11 kampanyasını bekleme riskini göze alamadım.

Ödemeyi GarantiPay'la yaptım ama puan falan vermedi başka.. Kişiye özel mi garantipay kampanyası?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sorrento -- 27 Ekim 2020; 23:48:42 >
  • quote:

Maximum beyaz eşya,mobilya ve yapı market harcamalarınıza 100 TL puan kampanyasından. Maximum mobil üzerinden katılıyorsunuz.

Apple kendi sitesinde de geçerli mi bu bilgisi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: sorrento

Ben de az önce Mediamarkt'tan iphone SE siparişi verdim 64 GB. 4699 lira. 75 lira kampanya bonusu da kazandım. 4625 liraya geldi.. Vade farksız 3 taksit yaptı bonus kredi kartına.

Biraz daha beklesem muhtemelen zam gelecek diye düşündüm. Zira kurlar inanılmaz arttı. 11/11 kampanyasını bekleme riskini göze alamadım.

Ödemeyi GarantiPay'la yaptım ama puan falan vermedi başka.. Kişiye özel mi garantipay kampanyası?

Hocam ben o fiyata göremedim. Nasıl aldınız? Kod mu var?

• Lepton355 L kullanıcısına yanıt

Ürünü sepete ekleyin hocam, 300 lira düşüyor o zaman.

• Bende vereceğim se siparişini ama pili ile ilgili çok yakınanlar var.6s-7-8 den dahamı kötü anlamadım.Bendede 11 var sabah 9 da şarjdan 100 de alıp gece 12 civarında %10 civarında takıyorum.
    Maxipuanla 4600 a geliyorki gayet iyi fiyat.

• 4600 TL'ye alınabilecek en iyi iphone modeli. Yatırım amaçlı bile alınır!  

• quote:

Yarın gelecek, bilgilendiririm.

Alıntıları Göster

Tamamdır hocacm bilgi bekliyorum. Ben de alacağım duruma göre çok teşekkürler.

• Artık fırsat ya da 12 serisi bekleyecek halim kalmadı. Telefonsuzluktan sıkıldım. Yarın itibariyle bir mağazadan 11 alıp geçiyorum. En kötü ihtimalle mart ayında satıp 12’ye geçerim. Herhalde büyük bir zarar ettirmez.

• Arkadaşlar buyback kampanyasıyla iphone7 verip SE almak akıllıca mı şu an?

haftaya askere gideceğim iPhone 7 hazır para ediyorken böyle bir şeye kalkışayım mı yoksa askerden dönünce mi değiştireyim?

cevaplarınızı bekliyorum

• Arkadaslar suan sıfır 64 gb xs max'ın honk kongdaki fiyatı nedır? internette bulamadıgımdan soruyorum.

• Ereninh0 kullanıcısına yanıt
    Sahibinden tarzı bir sitesi varsa oradan bakın. Üretimi olmadığı için teknoloji marketlerinde bulabileceğinizi düşünmüyorum

• 
Sayfa: önceki 292293294295296
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.