Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (193. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
33.042
Cevap
1.168
Favori
3.404.416
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mertözden

Elimde s5 var 243 tl diyor 600tl de oradan gelirse 843tl çok iyi bence siz denediniz mi?

Alıntıları Göster
    Bende eski cihaz yok malesef. en azindan kabul edilen eski cihazlardan yok .
  • zengier Z kullanıcısına yanıt
    IMEI'si malum yolla kaydolan bir telefon var sizce kabul olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zengier

Bende eski cihaz yok malesef. en azindan kabul edilen eski cihazlardan yok .

Alıntıları Göster
    Aldım valla en kötü 600tl iade edecek 100tl falanda diğer telefonda etse bu fiyata baya iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertözden

Aldım valla en kötü 600tl iade edecek 100tl falanda diğer telefonda etse bu fiyata baya iyi

Alıntıları Göster
    Ben güvenemedim. 800 kişi arasın da değilsiniz der şimdi bunlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    kampanya linki var mı? böyle bir şey görmedim de. devam ediyor mu, etmiyor mu? önceden anlayabiliyor muyuz 600 tl verip vermeyeceğini
  • quote:

Orijinalden alıntı: raziel82

kampanya linki var mı? böyle bir şey görmedim de. devam ediyor mu, etmiyor mu? önceden anlayabiliyor muyuz 600 tl verip vermeyeceğini
    https://www.hepsiburada.com/staticpage/343997297215565

urunun sayfasinda en ustte kampanya ile ilgili gorsel mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lafügüzaf.

IMEI'si malum yolla kaydolan bir telefon var sizce kabul olur mu?
    Valla bilemedim, eski urun bilgilerinin girildigi sayfada cihazin ic imei ile dis imei eslesme sorunu var mi diye bir secenek var , ki tam olarak anlattiginiz duruma isaret ediyor.
    teşekkürler
  • iphone se 128 gb turkcellde 5500 tl . baya düşündürüyor beni. Seneye bu fiyatları bulamayabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cream cheese -- 8 Temmuz 2020; 11:10:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İstan34bul

Bir arkadaşım çocuğuna İphone 7 alacakmış
    İçinizden küfür etmeden fikir öneri nerden ne zaman almalı.
    Bence tabiki bu devirde ip7 ye para verilmez ama anlatamadım. İlla ip7 miş çocuk işte.
    7 alacağına az daha koyup 8 alsın kronik sorunları var 7lerin başı ağrır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cream cheese

iphone se 128 gb turkcellde 5500 tl . baya düşündürüyor beni. Seneye bu fiyatları bulamayabiliriz.
    SE düşünülüyorsa Turkcell’deki 128GB fiyatı gayet makul.

• HB kampanyasına güvenmeyi diyorlar eski telefonda olmadık yerden fiyat kırıyorlarmış. Benim de niyetim bu SE modeli şu an 7 kullanıyorum hafıza ve şarj problemi olmasa değişmem fakat artık yeterli olmuyor. SE 4000-4500 max veririm gözüm kapalı ama üstünü vermek sanki biraz ahmaklık gibi duruyor ya da ne bileyim piyasalar felaket oynuyor son zamanlarda insanın da kafası karışıyor ne yapacağımızı bilemez olduk
  • SE ekranı çerçevesiz olsaydı keşke çok mu zordu. 2020 yılında 6S alır gibi telefon almak çok saçma geliyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Lafügüzaf. kullanıcısına yanıt
    o zaman 11 serisini baltalardı bu yüzden tasarımdan kısıyorlar 11 ile 11 pro ile bile çerçeve farkı olmasının nedeni bu maliyet vs değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: crespo61

HB kampanyasına güvenmeyi diyorlar eski telefonda olmadık yerden fiyat kırıyorlarmış. Benim de niyetim bu SE modeli şu an 7 kullanıyorum hafıza ve şarj problemi olmasa değişmem fakat artık yeterli olmuyor. SE 4000-4500 max veririm gözüm kapalı ama üstünü vermek sanki biraz ahmaklık gibi duruyor ya da ne bileyim piyasalar felaket oynuyor son zamanlarda insanın da kafası karışıyor ne yapacağımızı bilemez olduk
    O kampanyanin guzelligi su . 50 TL ye cop s3 mini bulunabiliyor ve isterlerse 1tl ceksinler. kampanyaya bi sekilde dahil olunursa s3 mini ile hic yoktan 500 TL indirim alinabilir.
  • Geçenlerde bahsettiğim ürünler stokta.
    İphone 11 pro 256 gb en iyi fiyat. 12299 TL.
    Stok:2

https://www.amazon.com.tr/dp/B07XZNNVX6/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_O-FbFbMJ7MSXX

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

800 kişiydi, geçti gitti o kampanya
  • quote:

Kota dolunca kaldirmalari lazim kampanya ilanini aslinda nereden bileceğiz 800 içine girip girmedigimizi

• quote:

insan suphe duyuyor, 1 temmuzdan beri 800 iphone se satmis midirlar?
    İlk 2-3 günde bile o sayıya ulaştıklarını düşünüyorum
  • 
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.