Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (188. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
33.042
Cevap
1.168
Favori
3.404.436
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turkcellde 3 günlüğüne 7 plus 32 gb 3999 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theJuDGe_41 -- 26 Şubat 2019; 2:33:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • General. kullanıcısına yanıt
    Bende esime 7plus alacakdim suan taksitle en uygun nerden alabilirim yardimci olurmusunuz. Garanti bonus kartim. Turkcellde 4binmis ordan alsammi taksitle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mumya1988 -- 26 Şubat 2019; 3:43:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeLanChoLic

Kardeşim bu paralara iphone 7 alacak kadar ne yaşadınız bu hayatta? kaç senelik telefon birazcık aklınızı işletin para kolay mı kazanılıyor yav... 1-2 seneye güncelleme bile almaz bu telefon.
    Doğru söylüyorsun fakat artan kur ve vergilerden dolayı yaşam kalitesi git gide düşüyor bir süre sonra sadece çin mali telefonlar kullanmaya başlarız heralde ben yılların apple hayranı olan biri olarak son 2 çikan iphone modelini almadım bu saatten sonra da alamam yazık yani max 4k veririm en taş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mumya1988 M kullanıcısına yanıt
    Axess ve bonusun ücretsiz 2 taksit kampanyası var, chip parayla 3900tl gelir.
    Turkcell de taksit var oradan alabilirsiniz.

• 7 plus hala güncel bir alet ama o ekran kasa oranı ve çağdışı görüntüsüyle 4.000 tl yi bence haketmiyor.
  • İphone 8 için bildiğiniz kampanyalı fiyat varmı arkadaşlar.
  • ip7 de vatanda indirim var. 3199'a 32 gb ip7 satıyorlar. Şu anki en iyi fiyat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi allforone -- 28 Şubat 2019; 23:4:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şagop

7 plus hala güncel bir alet ama o ekran kasa oranı ve çağdışı görüntüsüyle 4.000 tl yi bence haketmiyor.
    Cihazın 3 yaşına geldiğini unutmayın
  • Geçen gün sıfır 6s aldım. Benim de ip7 var. Deneme, yükleme, yedekleme yaparken bir kaç defa karıştırdım cihazları. Hangisi 7 hangisi 6s bilemedim. Boyutlar ve kasa tamamen ayni. Bundan da önemlisi uygulama geçişleri de ayni hızı, genel hızı birebir ayni gibi.
    Şu an 6s’den yazıyorum. (Benim 7’yi Apple store servise verdim) 7’yi kesinlikle aratmıyor.
    Yanı 4 yıllık cihaz bile takır takır çalışıyor. Zerre kadar kasma donma yok (sürüm ios 11.4) o yüzden ip7’nin 3 yıllık cihaz olmasına çok takılmayın bence.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Büyük telefonları sevmediğim için iPhone 7 almayı düşünüyorum boyut olarak küçük 4.7 aldığım cihazları 3 4 yıl kullanan birisiyim 32 GB kafamı karıştırıyor hafıza yeter mi sizce hala alınır mı şuan 3300 fiyatı

• yeumyang01 kullanıcısına yanıt
    N11de 3115e geliyo 80 lira çekle

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark Territory

N11de 3115e geliyo 80 lira çekle
    Link Yok

Öyle bir fiyat yok

• nexima00 N kullanıcısına yanıt
    Hocam apple çıktığından beri yüzümüz gözümüz yazılım sürüm görür olduk. 10 sene önce yazılım vb yoktu.
    Yani kimse sıkıntı yapmasın bugün iphone 5s bile tıkır tıkır işliyor.
    Önceden yazılım diyince çok büyük değişimdi,şimdi yazılım diyince yavaşlatma kastırma vb .Pazarlama hilesi

Yoksa dediğin gibi herkesin korkulu rüyası olmuş kasma donma:)
    Yemin ediyorum sıfır 5s bulsam alacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: k35

Link Yok

Öyle bir fiyat yok

Alıntıları Göster
    N11e girip iphone 7 yazmak çok zor değil

3188-80= 3115
    bi alttaki daha ucuzmuş. 3094 tl'ye geliyo

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Territory -- 17 Mart 2019; 14:13:20 >

• 4 yıldır 5s kullanıyordum 7 plus a geçecektim ama bir türlü fiyatlar düşmedi aksine yukseldu bayada bekledim en son 3200 e samsung s8 plus aldım şimdilik memnunum ama bu gidişle fiyatlarda düşüş olmayacak gibi iyikide almışım diyorum

• yeumyang01 kullanıcısına yanıt
    alınmaz

• Dark Territory kullanıcısına yanıt

• alınmaz kardeşler alınmazzz. bu telefon 1800 tl den fazla etmez. kur artışı falan bunları saymıyorum fiyat artışının sebepleri var tabi ama şu telefon 1800 den fazla etmezzz nası hala insanlar araştırıp düşmesini bekliyor anlamak imkansız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeLanChoLic

alınmaz kardeşler alınmazzz. bu telefon 1800 tl den fazla etmez. kur artışı falan bunları saymıyorum fiyat artışının sebepleri var tabi ama şu telefon 1800 den fazla etmezzz nası hala insanlar araştırıp düşmesini bekliyor anlamak imkansız.
    ne alınmalı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akabey

ne alınmalı ?

Alıntıları Göster
    xiaomi
  • 
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.