Şimdi Ara

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU] (660. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.361
Cevap
138
Favori
808.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 658659660661662
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    15.6 versiyonu benim bataryayı çok süper yaptı o kadar diyeyim. 8 plus

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • zerenerhan Z kullanıcısına yanıt

Hocam şaka yapmıyorsunuz değil mi çünkü güncelleme yaparsam geri dönüş olmayacak sizin sözünüze itibar Edip güncelleyeceğim

Şaka değil yani değil mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben performans düşüreceğini düşünüyorum 15.6 nın

• 8 var bende 14.5 dayım memnunum güncelleyen arkadaşla karşılaştırdım hız farkı var 15 daha yavaş

• Schi20phrene kullanıcısına yanıt

Hocam memnunsan hiç elleşme

• Assistive touch sizde de sıfırlanıyor mu son zamanlarda

• Hakan.. kullanıcısına yanıt

Hocam ben dikte den memnun değilim onun haricinde uygulamaları konusunda bir sıkıntım yok zaten şarjım da çok çabuk bitiyor

Hocan kendi kullanımımı belirtiyorum hatta eşimin ip8 ini de ios14 ten yükselttim 15.6 ya. Bataryası eski onun. O yüzden batarya performansınsa degişen bisey olmadıgını söyledi. Benim bataryam bir yıl önce değişti. %91 de şuan.

Hocam selamünaleyküm dün gece itibari ile sizin mesajınızı referans olarak ben de 15.6 sürümünde geçtim 12.3 den batarya performansı olarak herhangi bir sıkıntı yaşamadım elhamdülillah genel bağlamda aynı ortalamada ama görsel olarak ve işlevsellik olarak 15.6 iyi geldi iPhone 8 Plusm için

Benim normalde de bataryam zaten ortalamadan daha çabuk bitiyor bataryam öldüğü için ama tahmin ediyorum ki bataryam yeni olsa eğer batarya performansı konusunda 15.6 çabuk bitmezdi

Çok teşekkür ederim hayırlı akşamlar dilerim gönül rahatlığıyla kullanıyorum şu anda sağ olun

Ne demek hocam 15.6 da kalmayı düşünüyorum ben şahsen. Birçok konuda riske girmeyi düşünmüyorum. Dediğim gibi benim batarya yeni ve önceki sürümle 15.6 arasında dağlar kadar fark oldu bende.

• Thetris_ T kullanıcısına yanıt
    İos 15 yavaş değil

• Thetris_ T kullanıcısına yanıt
    Performans düşmedi

Hoca orijinal batarya kullan deji meji girme o işlere

Evet hocam gerçekten çok fark etti daha çok sevmeye başladım telefonu ve dediğiniz gibi yapacağım nasip olursa eylül ayında yıllık izne çıktığımda orijinal batarya Taktıracağım yetkili servisinde

Tekrardan çok teşekkür ederim hayırlı geceler dilerim selamünaleyküm

• Çözüldü- Sorun telefonun gevey ile kullanılmasından kaynaklıymış, rehbere kişileri +90 ile eklediğimizde sorun ortadan kalktı

Dostlar kişi rehbere kayıtlı olmasına rağmen arayan kişinin ismi değil numarası çıkıyor.

ip8 - Böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu ?

15.6

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M0nkey D. Luffy -- 12 Ağustos 2022; 11:2:30 >
  • M0nkey D. Luffy kullanıcısına yanıt

Iclouddaki kişiler buttonunu aç kapa yaparak düzeltmiştim ben deneyin isterseniz.

• M0nkey D. Luffy kullanıcısına yanıt
    Telefonu kapatıp yeniden açtığında ilk kez şifre girip kilidi açmazsan ve bu haldeyken tlf çalarsa kişi adı görünmez. Kapa aç sonrası kilidi aç. Ondan sonra isim görünür. Sürümle cihazla alakası yok iOS ile alakalı.

• whatsapp instagram snapchat bildirimleri uygulamaya girmeden gelmemeye başladı sizde de öyle mi? whatsapp mesajlarım tek tık oluyor

• holograpys H kullanıcısına yanıt
    Benimde bugün başıma geldi whatsappa girmeden mesajı görmüyordum

• 4Yankee 4 kullanıcısına yanıt

bende de bugün oldu ve hala düzelmedi. çok sinir bozucu bir şey. sizde düzeldi mi?

• 
Sayfa: önceki 658659660661662
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.