Şimdi Ara

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
12.498
Cevap
185
Favori
677.289
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> iPhone >> Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU]
Giriş
    1352 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SEANKingston

iOS 13 ün benim için tek + yanı karanlık mod oldu. iOS 13.2.2 yle geçmiştim o sürüme kadar direndim. Performans artıyor ama batarya süresi çok düşüyor. iOS 12 de günde 1 defa şarja takmak yeterdi. O zamanlarda da pil sağlığım %83 tü şuanda da %83. Aylardır düşmedi. iOS 13 e geçişimle geceden şarja takıp sabah tam dolu alıp akşama doğru tekrar şarja takmaya başladım.

Alıntıları Göster
    Deneyimlerinizi paylaştığınız için teşekkür ediyorum artık şu dönemde hiçbir üreticinin ya da hiçbir kimsenin doğruları paylaştığını düşünmüyorum Üretilen ürünler konusunda yani satışa sunulan her şeyi adına kimsenin kullanıcılara doğru bilgiler verdiğini düşünmüyorum
    Benim de pil sağlığı yedi aydan beri %87 ve benim çok dengesiz şarj döngüm var
    Kafama göre şarja takarım çıkartırım yani ne zaman ne yapacağın belli olmaz buna rağmen ne hikmetse %87’den aşağıya düşmedi

Şu anda genel kullanım olarak batarya konusunda memnunum o yüzden yeni güncellemeyi yapıp da pilin daha çabuk bitmesini istemiyorum zaten sizlerin de söylediği gibi karanlık modu haricinde herhangi bir getirisi olmamış çokta aksiyona giripte macera aramaya gerek yok
    Zaten yakın bir zamanda şu anda memnuniyetle kullandığımız bu telefonları piyasadan silmek için girişimde bulunurlar biz ne kadar memnun olsakta bir şekilde öldürecekler bu telefonları hakkımızda hayırlısı olsun diyelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    769 Mesaj
    İphone 8 iOS 13 itibariyle pil performansı nasıl? Yakında iPhone 7 satıp iPhone 7 plus veya iPhone 8 almayı düşünüyorum merak ettim 😊

Anlatamadığım değil, iPad şarj aleti hızlı şarj ( yüksek voltaj değerini) destekleyen cihazlarda sorun vermemesi gerekir. Bende hızlı şarj desteklemeyen cihazlarda sorun çıkmıştı, iPhone 6 da ama 2 farklı 8 plusu da aynı şekilde şarj ediyorum sorunsuz ve hızlı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    SEANKingston kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7291 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Schi20phrene

Deneyimlerinizi paylaştığınız için teşekkür ediyorum artık şu dönemde hiçbir üreticinin ya da hiçbir kimsenin doğruları paylaştığını düşünmüyorum Üretilen ürünler konusunda yani satışa sunulan her şeyi adına kimsenin kullanıcılara doğru bilgiler verdiğini düşünmüyorum
    Benim de pil sağlığı yedi aydan beri %87 ve benim çok dengesiz şarj döngüm var
    Kafama göre şarja takarım çıkartırım yani ne zaman ne yapacağın belli olmaz buna rağmen ne hikmetse %87’den aşağıya düşmedi

Şu anda genel kullanım olarak batarya konusunda memnunum o yüzden yeni güncellemeyi yapıp da pilin daha çabuk bitmesini istemiyorum zaten sizlerin de söylediği gibi karanlık modu haricinde herhangi bir getirisi olmamış çokta aksiyona giripte macera aramaya gerek yok
    Zaten yakın bir zamanda şu anda memnuniyetle kullandığımız bu telefonları piyasadan silmek için girişimde bulunurlar biz ne kadar memnun olsakta bir şekilde öldürecekler bu telefonları hakkımızda hayırlısı olsun diyelim

Alıntıları Göster
    Hocam Apple yeni iOS sürümünde hep ilk çıkan güncellemelerde performanslı olur. İlerleyen güncellemelerde o performans düşer. Ben de bu sebeple iOS 14 ün ilk sürümlerinin çok iyi bir performansta olmasını bekliyorum. Örnek olarak iOS 14.0.2 gibi bir sürüme güncelleyip orada bırakırım

Hem yeni iOS sürümünü kullanırım hem de daha uzun uygulama desteği alırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEANKingston -- 6 Şubat 2020; 23:58:42 >

• Binbaşı
    1352 Mesaj
    quote:

Hocam Apple yeni iOS sürümünde hep ilk çıkan güncellemelerde performanslı olur. İlerleyen güncellemelerde o performans düşer. Ben de bu sebeple iOS 14 ün ilk sürümlerinin çok iyi bir performansta olmasını bekliyorum. Örnek olarak iOS 14.0.2 gibi bir sürüme güncelleyip orada bırakırım

Hem yeni iOS sürümünü kullanırım hem de daha uzun uygulama desteği alırım.

Alıntıları Göster
    Çok haklısınız hocam şu dakikadan sonra ben bir daha güncelleme yapmam diye düşünüyorum zorunlu tutulmadıkça çünkü sonrasında geri dönüş olmadığı için pişman olma durumu da var:))

|
    |

• Yarbay
    12440 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: eraya44

İphone 8 iOS 13 itibariyle pil performansı nasıl? Yakında iPhone 7 satıp iPhone 7 plus veya iPhone 8 almayı düşünüyorum merak ettim 😊
    Ben de iPhone 7 32GB'den 8 Plus 256GB'ye geçtim çok memnunum. Tavsiye ederim.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: eraya44

quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Alıntıları Göster
    hocam xr 8 plus arasında kaldım.Xr yüzü koyulastırıyotr.8 plus aekranı büyük ve home tuslu.Kaç yıl daha kullanılır.Ayrıca kamera açısından büyük fark var mı

Orijinalden alıntı: kyaman06

hocam xr 8 plus arasında kaldım.Xr yüzü koyulastırıyotr.8 plus aekranı büyük ve home tuslu.Kaç yıl daha kullanılır.Ayrıca kamera açısından büyük fark var mı

Alıntıları Göster
    XR ara model. Bana kırpılmış bir model gibi geliyor. Ekran kalitesi de leş seviyesinde. 8 plus canavar resmen. Çentiksiz iPhone ve home tuşu çok rahat. Zaten seneye çentik kalkacak falan deniliyor.

quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

XR ara model. Bana kırpılmış bir model gibi geliyor. Ekran kalitesi de leş seviyesinde. 8 plus canavar resmen. Çentiksiz iPhone ve home tuşu çok rahat. Zaten seneye çentik kalkacak falan deniliyor.

Alıntıları Göster
    Hangi sürüme kadar destekler hocam?Çentiği sevmiyorum.Bir de aklımda XS var.XR alacağıma ondan alırdım ama bütceme göre 8 plus al yeter diyor:)

Hangi sürüme kadar destekler hocam?Çentiği sevmiyorum.Bir de aklımda XS var.XR alacağıma ondan alırdım ama bütceme göre 8 plus al yeter diyor:)

Alıntıları Göster
    Zorlayıp XS alman daha mantıklı olur ön kamerada portre var. Ve her zaman üst model daha iyidir.

Zorlayıp XS alman daha mantıklı olur ön kamerada portre var. Ve her zaman üst model daha iyidir.

Alıntıları Göster
    Artık eskidi mi diyorsun hocam?Çentikli sevmediğim için plus a yöneldim

Alıntıları Göster
    Hayır hocam
    |
    |

|
    |

Garanti sürem 15/05/2020 tarihinde son buluyor.Pil sağlımın %84 göstermektedir.Acaba garanti bitmeden randevu alıp pil değişikliği yaparlar mı? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ?

• Yarbay
    7291 Mesaj
    quote:

Alıntıları Göster
    Hangi cihazda mutlu olacaksan onu al hocam üst model olması avantajdır. Yoksa 8 Plus da çok güçlü bir cihaz. Ben en çok son home tuşu ve bu tasarımın modeli olduğu için seviyorum

|
    |

sadece hızlı aramaya uygun şekilde rahatısz etme modunu ayarlamıştım.

kapattım fakat hala farklı kişilerden gelen aramalar bildirim vermiyor ve meşgule atıyor.

nasıl çözebilirim acaba?
    sorun güncel.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: saracevic

Merhabalar

Garanti sürem 15/05/2020 tarihinde son buluyor.Pil sağlımın %84 göstermektedir.Acaba garanti bitmeden randevu alıp pil değişikliği yaparlar mı? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ?
    500 döngü geçtiyse yapmıyorlar. benim de garanti bitmeden %82'ydi götürdüm yapmadılar. 500 döngüyü geçmiş. dedim ki 2 yılda 365x365 toplam 730 gün var. her gün akşam cihazı şarj etsek nasıl 500 döngüyü geçmesin? kem küm ettiler. bende 5s varken götürmüştüm değiştirmişlerdi 3-4 yıl önce. benim gözlemlediğim bazı insanlar suistimal etmişler ve artık para istiyorlar garanti olsa da. 319 tl istediler bana. yaptırmadım indirim bekliyorum. bazen indirime giriyor 179 tlye düşüyor değişim ücreti. o zamana kadar powerbank devam.

• Yüzbaşı
    769 Mesaj
    Merhaba iPhone 8 günü çıkartıyor mu yeni bataryayla acaba? Mart ayının ilk haftası alıcam da iPhone 7den geçiyorum %88 pil sağlığı ve günde 2 3 kez şarj ediyorum iPhone 8 de aynı mı fark var mı?

|
    |
kolayoto.com
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.