Şimdi Ara

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU] (598. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
13.361
Cevap
138
Favori
808.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 596597598599600
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar whatsapp’ta bir sıkıntı var gibi... gönderilen fotolar arası geçerken sanki ufaktan takılmalar oluyor ve bildirim sekmesi de şu şekilde görünüyor... sizlerde de var mı böyle bir durum?

6s’te böyle sorunlar yok...

Sildim yeniden yükledim ancak değişen bir şey yok...

Telefon 8 plus

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 8 plus batarya değişicem 250,260rl 90 günde garanti verdiler bence gayet iyi 2 yil daha gider bu telefon:))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: red mercury

Arkadaşlar whatsapp’ta bir sıkıntı var gibi... gönderilen fotolar arası geçerken sanki ufaktan takılmalar oluyor ve bildirim sekmesi de şu şekilde görünüyor... sizlerde de var mı böyle bir durum?

6s’te böyle sorunlar yok...

Sildim yeniden yükledim ancak değişen bir şey yok...

Telefon 8 plus

Aynı problemlerden garantiye gönderdim geldi yine aynı yazılımsal sıkıntıları mevcut son sürümden dolayı dikkat ederseniz instagram vs de aynı :)

• Marjinal05 M kullanıcısına yanıt
    Şarjı da sömürmeye başladı. Nereden bulaştık buna 😀

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Zamanında x256 aldım gözümü o kadar yorduki birinci hafta dolmadan sattım
    Gittim ip8 256 aldım
    Ne güzel 2 gün önceye kadar 12.4.1 ile kullanıyordum
    Kafamı bilmem ne edeyim
    AirPods 2 için dedim güncelleyeyim
    Bin pişmanım
    13.4.1 lanet gözlerimi yoruyor
    Büyüttüm ettim ama ne yaptıysam renk ve büyüklük oran ayarları 12.4.1 yanına yaklaşamıyor
    Kendim ettim kendim buldum
    Umarım bir gün imzayı açarlar eskiye dönerim
    Olmadı Bunuda satıp 11 veya 12 alacağım..

• 9 mayıs cumartesi günü mediamarkt sitesinde iphone 8 siparişi verdim. 11 mayısta kargoya verildi ama 2 gündür kargoda transferde bekliyor. Orhanlı'dan Gebze'ye gelmesi gereken kargo ne alakaysa Sarıyer boğaziçi transfere gitmiş. Birçok kişi aras kargodan mağdur olmuş durumda. Biraz daha beklesem mi yoksa iptal talebinde bulunsam mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: red mercury

Şarjı da sömürmeye başladı. Nereden bulaştık buna 😀
    Sana şu kadar söyleyim innaılmaz takıntılı bi insanım halada takıyorum ama sorun çoğunda var ama millet aldırış etmiyo bende yok benim ki gayet iyi diyolar alıp bakıyorum onlardada aynı bi bizhissediyoz herhalde :D
  • SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Bu fiyat orjinal batarya icin mi? Orjinal ise neresi verei bu fiyati? Normalde 319tl Apple da.

• quote:

Orijinalden alıntı: Demi Lovato is Bipolar

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Aynen kardeşim hem fazla canlı hemde büyüklük oranı orantısız olmuş
    Mesela şuan bu mesajı yazdığım ekrandaki Yazılar çok küçük isyan ediyorum çünkü
    Ayarlardan büyütülmüş ekran seçeneği açtım ve Metin puntosunu bir tık ileri aldım
    Bunlara rağmen birde Safari araç çubuğundaKi Metin büyütme oranı %115 yaptım.
    Ama bu yazıyı hala küçük ekranda yazıyorum
    Bu ios 12 de yoktu
    Bir örnek daha vereyim; whatsapp instagram Twitter Facebookdaki büyüklük oranları İos 12 de dengeliydi. İos 13 de ise çok dengesiz gözüküyor. Birinin yazıları,görünümü çok büyükken diğeri ise küçük gelebiliyor.
    Bu ios 13 bence büyük ekran telefonlar için optimize edilmiş
    İphone 8 İse kesinlikle 12 yakışıyordu.
    Apple imzaları açmayarak çok büyük hata yapıyor.

• desarc D kullanıcısına yanıt
    İndirim var diyolar kampanya yapmişlar kvk servisi tarafindan aldigim fiyat beni ilgilendirmez hocam sonuçta kvk belge olucak ve 90 gün garanti vericek:)

• quote:

Orijinalden alıntı: chameleon41

9 mayıs cumartesi günü mediamarkt sitesinde iphone 8 siparişi verdim. 11 mayısta kargoya verildi ama 2 gündür kargoda transferde bekliyor. Orhanlı'dan Gebze'ye gelmesi gereken kargo ne alakaysa Sarıyer boğaziçi transfere gitmiş. Birçok kişi aras kargodan mağdur olmuş durumda. Biraz daha beklesem mi yoksa iptal talebinde bulunsam mı?
    Kargomu teslim alabildim arkadaşlar. Yoğunluktan dolayı biraz gecikme olmuş. Apple deneyimime 6 ve 7 den sonra 8 ile devam ediyorum. Xs almaya niyetlenmiştim ama kur yükselince fiyatları da yükseldi, almaktan vazgeçtim.
  • Beyler apple ın eski imzaları açması mümkün mü ben bu son sürümden hiç memnun değilim harbiden geçişler olsun instagram whatsapp felan aşağı doğru indirirken net bi şekilde fps düşüşleri var yani garantiye gönderdim sıfır cihaz verdiler muhabbet aynı .
  • Arkadaşlar apple music ile bazı şarkıları wp üstünden paylaşırken şarkı fotoğrafı çıkıyor bazılarındaysa çıkmıyor. Bunun sebebi nedir bilen var mi? Ya da bir ayarı falan mi var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arizona Dream -- 16 Mayıs 2020; 19:59:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

Arkadaşlar apple music ile bazı şarkıları wp üstünden paylaşırken şarkı fotoğrafı çıkıyor bazılarındaysa çıkmıyor. Bunun sebebi nedir bilen var mi? Ya da bir ayarı falan mi var?
    Linki paylaştığında (YouTube linki) hemen gönderme bi sure bekle fotoğraf çıkıyor

• ccc67 C kullanıcısına yanıt
    Youtube linki degil hocam onu biliyorum fakat apple musictr beklememe ragmen bazılarında album kapagi cikiyor bazılarında cikmiyor

8 için fiyat biraz fazla mı ? bende senin fiyat aralığında çok sıkışırsam 8 plusmu satmayı düşünüyorum bayramdan sonrası için.

Genel kanı normal fiyat derseniz bence 8plus için 4500 civarı bi fiyata çıkayım o zaman.

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlyingHigh

8 için fiyat biraz fazla mı ? bende senin fiyat aralığında çok sıkışırsam 8 plusmu satmayı düşünüyorum bayramdan sonrası için.

Genel kanı normal fiyat derseniz bence 8plus için 4500 civarı bi fiyata çıkayım o zaman.

Teşekkürler.
    Valla hocam zaten o fiyat bandında. Yaşadığınız ili bilmiyorum ama burda temiz iPhone 8 pluslar zaten 4500 civarında

teşekkürler yorum için.

ankaradayım. yaklaşık 6 ay önce hiç letgo sahibinden vs araştırmadan telefonculara gittim gezdim

3000 ile 3200 arası fiyat verdiler. kafamda hesapladım bunlar en kötü bunu 4000e satacak diye ona göre belirlemiştim rakamı.

ama şuandan sonra starsam 4500 den aşagı vermem gibi duruyor.

çok teşkkürler.
  • Aynen dediğin gibi
    Nerde ios 12 nerde ios 13
    Yazık etmişler

• 
Sayfa: önceki 596597598599600
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.