Şimdi Ara

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU] (570. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.361
Cevap
138
Favori
808.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 568569570571572
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Paradise Lost

11
    11 almazsam xr nasıl hocam?Xrbalacagına 8 plus mı alayım.Kamera bakımından 11 daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyaman06 -- 18 Aralık 2019; 9:50:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ramaray R kullanıcısına yanıt
    Ben ilk çıktığı zaman İphone 8 plus 256 GB Space Gray modelini aldım. Ben takribi 2 yıldır kullanıyorum hatta 25 ay falan oldu ve cihazım ilk gün olduğu gibi taş gibi sağlam güzel gidiyor. Ekim ayında pil değiştirmek için gürgençlere gittim cihazı değiştirdiler. Allah kazadan beladan korusun, bir sıkıntı olmazsa 2 sene daha kullanırım belki 2 sene sonra pil değiştirip kullanırım. 8 Plus çok güzel bir cihaz yetersiz olduğu bir alan yok. İnsanları yanlış bilgilendirmeniz hiç de hoş değil.
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt
    merhaba cihazda sorun varmıydı yani neden cihaz değişimi yaptılar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kadirce03 kullanıcısına yanıt
    Merhaba Kadir Bey,
    1-6 ay içinde 2-3 kere cihaz siyah oldu tepkisiz kaldı ama sonra düzeldi.
    GSM Problemleri vardı, yeniden kurunca düzelmişti
    Batarya problemi vardı.

Apple onarım merkezi değişim kararı verdi.
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt
    artık kolay kolay değişim kararı vermiyor o yüzden sordum tşk

• kadirce03 kullanıcısına yanıt
    cihazınızda donanımsal arıza tespit edildi dediler detay vermediler.
  • iOS 13’e geçelim mi var bir sıkıntısı acaba?

• Arkadaşlar iphone8’e kola döktüm üst alt höparlör cızırdıyor servise versem kaça patlar

• CnnRose kullanıcısına yanıt
    İphone 8 Plus İos 13.3.3'e geçtim.
    Sabah 7:40 ile 18:45 arası 4 Saat 18 Dk Açık Ekran Kapalı Ekran 5 Dk Kalan Sarj 18:45'de %50
    Sabah 7:40 ile 18:45 arası 3 Saat 33 Dk Açık Ekran Kapalı Ekran 2 Saat 10 Dk Kalan Sarj 18:50'de %56

Bende son 2 gün durum böyleydi.
  • Cihazımı satmam nedeniyle kalan kılıfımı da satıyorum, link aşağıda arkadaşlar ilgilenen bana dönebilir.

https://forum.donanimhaber.com/orijinal-apple-iphone-7-8-deri-kilif-69--141293748

• korkudan ios 13.3 e geçemiyorum iyi mi

• the show must go on kullanıcısına yanıt
    gel cnm benım gel ben geldim sende gel

bu sürümde sıkıntı yok ama yedek al,dfu mod ile güncelle sonra yeniden kur ve yedek yükle
  • 13.3 ye hangi sorunu yaşadınız?

• Arkadaşlar iphone8’e kola döktüm üst alt höparlör cızırdıyor servise versem kaça patlar

• quote:

Orijinalden alıntı: ramaray

İki yılı devirmiş cihazı 5 küsür bin TL'ye ısrarla tavsiye ediyorsan sen de bomboş bi elemansın 😉 Cahil cahil yanlış yönlendirmeyin insanları :)
    Ben ilk çıktığı gün 8 plus aldım ve bu konuyu sürekli takip ediyorum son zamanlarda senin yorumların dikkatimi çekti her sorana 8 plus almayın yazıyorsun madem bu kadar sevmiyorsun bu konuda takılma sebebin nedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ir10 -- 21 Aralık 2019; 1:37:15 >
  • ir10 kullanıcısına yanıt
    Ben de iki yıla yakın süredir 8 plus kullanıyorum. Iphone 11 ve 11 pro max çıktıktan sonra uzun süre inceleme - karşılaştırma şansına sahip oldum. 8 plus ile ilgili bir sıkıntım yok. Ancak İhtiyacım olsaydı 11 alırdım.

8 plus'a o kadar parayı vereceğinize gidin bataryası, işlemcisi, kamerası çok daha üstün olan ve +2 yıl daha fazla destek alacak olacak olan + daha rahat satabileceğiniz Iphone 11 tercih edin diyorum burada soran kişilere. Bunun neresi yanlış?

Benim bunu yazmam - ki fiyat performans açısından küresel çapta aynı tavsiyede bulunuluyor - neden birilerine battı ben de bunu anlamadım doğrusu?

• arkadaşlar merhaba
    eşimin iPhone 5 telefonu arızalandı yani acil olarak bir telefon ihtiyacımız var iPhone 7 Plus 4000 civarı iPhone 8 Plus ise 5500 civarı ekonomik olarak yorulmak da istemiyorum, sonuç olarak arada 1500 tl var ve bu farkı ödemeye sizce değer mi

• bahsedilen fiyat aralığın da iPhone X pek mümkün değil diye biliyorum

• Kapalı kutu 4300e 8plus buldum silver
    Fiyatlara baktim uygun geldi imei seri numarasi tutuyor. Faturasi var. Alayimmi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AsosyalBilgisayar kullanıcısına yanıt
    al hocam bence kaçırma

• 
Sayfa: önceki 568569570571572
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.