Şimdi Ara

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU] (569. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.362
Cevap
138
Favori
808.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 567568569570571
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güncelleme yaptım hocam siz güncelleme yapınca geçti mi peki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satılık iPhone 8 64 GB uzay grisi ilgilenen varsa mesaj atabilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anadoluparsı

Servise gönderdiğimiz garantili iphone 8 telefonumuzun arızası aranıldığında ilk çalmadan sonra aranmayı kapayıp hemen açıp sonrasında ekranda aynı kişiden o anda çift arama gelmiş gibi göstermesiydi. Oysa aynı odada bir telefondan iphone 8 e tek bir arama yapılıyordu.İşin garibi şuki servis en son yazılım yüklenilip ekran komple değişmiş diyor ekran sorunu bize göre yoktu.Ayrıca biz telefonu sorun olduğunda sıfırlamıştık birde yeni yazılım gelmişti fakat daha sonra yine aynıo sorun olunca servise vermiştik. Servis bize sormadan telefonun ekranı değişebilirmi. Teşekkürler.
    Merhaba telefonu servise teslim ettiğinizde bunları kabul ederek teslim ediyorsunuz zaten servis formunuz varsa arkasında yazıyor olmalı:)

• cuara86 kullanıcısına yanıt
    Daha yeni güncelledim. Güncelledikten sonra pek dikkat etmedim açıkçası.

• 6s'den 8 plus'a geçmeyi düşünüyorum ama ekranın bu kadar kalitesiz olması beni düşündürüyor.

Videodaki beyaz ekranlarda durdurup bakarsanız dediğimi daha iyi anlarsınız.

• Angelica kullanıcısına yanıt
    Hocam 8 plusun ekranının 6s den kötü olması gibi bi durum olamaz :D 8plusta true ton özelliği var ondan kamerada öyle gözüküyor olabilir

• HaxhiaN kullanıcısına yanıt
    Hocam arkadasta da var ayni telefondan. Ama maalesef durum videodaki gibi. True tone olayini kapatsak bile bi yere kadar toparliyor.

• Arkadaşlar iPhone 8'imi model değiştirmek amacıyla satıyorum, ilgilenen olursa ulaşabilir.

https://forum.donanimhaber.com/sifirdan-farksiz-iphone-8-uyguna--141132580

• Wi-Fi ile arama ne oluyor?
    Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU]

• Laazzz kullanıcısına yanıt
    Şebeke sinyalinin zayıf olduğu yerlerde Wi-Fi üzerinden arama yapmaya yarar. Ayrıca şebekenin de desteklemesi gerekir

• Saçmalıktan ibaret. Ben de 7'den geçiş yapacağım gayet güzel telefon bence de.
  • Arkadaşlar YouTube üzerinde birkaç hız testi izledim bu bizim 8 tam bir çöp çıktı 6s tokatlıyor 7 De tokatlıyor bariz bir şekilde arkadaşın 6s ile karşılaştırdık yine aynı sonuç bu telefon neden bu kadar yavaş olabilir bu cihazlar karşısında telefondan soğudum görünce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slymngbs48 -- 15 Aralık 2019; 12:35:28 >
  • slymngbs48 S kullanıcısına yanıt
    şu anda 6s 32 gb kullanıyorum ios 13.3 yüklü.telefon gayet akıcı ve hızlı.tabi ki de bir11 değil ama 5 yıllık cihaza göre gerçekten iyi 6s

• Bugün iPhone 8 Plus 128 GB cihazı 6,200 TL'ye satın alacakken bankanın günlük kart limitinin 1,500 TL olması sebebiyle planlarım suya düştü. Banka ile görüşüp bilgi vermeme rağmen Pazar günü olması sebebiyle bugüne işlem yapılamayacağını duyurdular. Ben de cihazı Apple store'a bırakıp geri geldim. Bir arkadaşımla da konuyu görüşünce, 8 Plus'a artık para vermemem gerektiğini ve bütçeyi zorlayıp 11 almanın daha mantıklı olduğunu söyledi. Düşününce bana da mantıklı geldi açıkçası.

Siz ne dersiniz?
  • Stand Alone kullanıcısına yanıt
    Elbette Iphone 11 alın. Gidip ne 8 Plus'a ne de hele hele Iphone Xr'a o paraları vermeyin. Yazıktır günahtır!!

• quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

Son iki haftada pil sağlığı 99 SAN 97 ye düştü
    Haftada dört kere orjinal cihaz ile şarj ediyorum
    Benim 92 den 88’e düştü 1 haftada telefonu da çok temiz kullanırım oyun oynamam şarz olurken dolmadan oynamam vs. Ama Apple fazla satış yapmak için bu oyunu getirdi sadece bu şarj olayı benim canımı sıkıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: AlbayrakOguzhan

Arkadaşlar merhaba

bu telefon hala 5.500 tl verilip alınırmı bunun yerine önerebileceğiniz 5.500 tl'yi geçmeyecek bir cihaz varmıdır. uzun süre kullanım benim için önemli
    alınır hocam bakma sen alınmaz diyenlere boş adam çoğu

• legolas4121 kullanıcısına yanıt
    İki yılı devirmiş cihazı 5 küsür bin TL'ye ısrarla tavsiye ediyorsan sen de bomboş bi elemansın 😉 Cahil cahil yanlış yönlendirmeyin insanları :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ramaray

İki yılı devirmiş cihazı 5 küsür bin TL'ye ısrarla tavsiye ediyorsan sen de bomboş bi elemansın 😉 Cahil cahil yanlış yönlendirmeyin insanları :)
    Sen boş adamsın bak nasıl üstüne alınmışsın :) 8 plus her türlü o parayı hakediyor milleti yanıltma ben 8 plus da kullanıyorum iPhone 11 pro Max da kullanıyorum bir farkını görmedim.

• Stand Alone kullanıcısına yanıt
    11
  • 
Sayfa: önceki 567568569570571
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.