Şimdi Ara

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU] (568. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.362
Cevap
138
Favori
808.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 566567568569570
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tek kelime ile alınır. Şu an tam ekran telefon kullanıyorum ama ip 8 plus kullanım açısından çok daha iyiydi.

Bazen geri dönsem mi diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, ben şuan android bir telefon olan Lenovo P2 kullanıyorum. 2 yılı bulmak üzere çok memnunum ama yeni bir cihaz arayışına girdim. Kullandığım cihaz büyük bu nedenle küçük sayılabilecek bir cihaz arıyorum. iPhone 8 veya Samsung Galaxy S10e iyi cihazlar olarak belirledim. Şuan buraya yazıyorum çünkü daha önce hiç iPhone cihaz kullanmadım. Nasıl bir deneyimdir, şarj performansı veya kritik telefonu kullanırken en dikkat ettiğimiz şeyler mesela kamerası olsun nasıl bir cihazdır. Apple alma yaklaşımım da gelecek yıllarda belki Macbook kullanma imkanım olabilir belki kendime bir ekosistem yaratabilirim diye düşündüm. Bir sorum daha müzik dinlemek için ne yapıyorsunuz ben genelde Spotify kullanıyorum premium üyelik almak veya internet kullanarak dinlemek istediğimizde internet kullanımı nasıl oluyor (çok mu, az mı?). Merak ettiğim şeyler şimdilik bunlar cevap verebilirseniz sevinirim. Teşekkürler iyi akşamlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• slymngbs48 S kullanıcısına yanıt
    Bende de 1 saat 47 dakika kullanılmış görünüyor, ilginç

• Büyüklük olarak tek elle kullanabilen, normal kullanımda pili iki gün veya daha fazla giden, kamerası gayet tatminkar, Spotify'ın yanı sıra Apple Music ve oyun merakı varsa Apple Arcade hizmetlerini sunan, aldıktan uzun süre sonra da fazla zarara uğramadan satabileceğiniz bir Iphone 11 tavsiye ederim. Iphone 8 eski bir cihaz ve pili yetersiz. Galaxy s10e pil performansı berbat + kamerası çok vasat.

Android ile IOS zaten mukayese edilemez. Ios cihazlar uzun yıllar boyu sürekli güncelleme alıyor ve Android'e göre kat be kat güvenli.

Yukarıda belirttiğiniz cihazlara vereceğiniz paranın üzerine bir miktar daha koyun bir Iphone 11 alın. Yıllarca keyifle kullanın 👍

Samsung vb türevlerinden hele hele Google sisteminden atılan Huawei gibi cihazlardan uzak durun bence..

• ramaray R kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim yorumunuz için dikkate alacağım.

• AlbayrakOguzhan kullanıcısına yanıt
    İki küsür yıllık teknolojiye 5.500 vermeyin. Bunu veriyorsanız gidin fiyatları 7 bin altına düşen Iphone 11 alın. Her açıdan üstün bir cihaz. Uzun sürekeyifle kullanın. Satarken de ikinci eli zarar ettirmez.

• şu an s8 kullanıyoum. telefonun hızı akıcılığı vs çok iyi ama sonsuz ekran muhabbetini sevemedim bir türlü.kılıf kullanmıyorum. telefonu tutarken doğal olarak elim yan ekranda basılı oluyor klavye işlemiyor, dokunmatik takılıyor vs . yeni çıkan telefonlar hep böyle o yüzden iphone 8 e bakıyorum almak için. hepsiburada da akşam indirim olacakmış 256 gb lıkta. 4000-4500 arası satılırsa alayım mı ? bugün halen gideri var mı malum 2 model çıktı üstüne. o bilidğimiz ios akıcılığı halen var mı iphone 8 de ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Demi Lovato is Bipolar

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    aynen iphone 8 tasarımı tercihimde ki en büyük sebep. birkaç video baktım iyi gözüküyordu kullanımı ios 13 te. 64 gb lık bile 4k üstü satılıyor sitelerde sıfır olarak. 4-4.5 arası olursa indirimde direkt alayım
  • 13.3 ü yükleyen oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Laazzz -- 11 Aralık 2019; 19:43:4 >
  • Merhaba, vatan bilgisayarda geceleri iphone 8 plus 64 gb 5399'a düşüyor. 200₺'de ziraat indirim yapıyor vatan'a özel. 5199'a gelmiş oluyor. Bu fiyata alınır mı? Başka modele mi yönelmeliyim...
  • kasada boya atması var garantide çözülmez diyorlar.ayrıca batarya %86 ve 2 yıllık garanti mayısta bitiyor.sizce vermelimiyim garantiye batarya ve kasa için ?? sonuç ne olur ?

ayrıca arkada camda kılcal çizikler var nasıl giderilir ne ile silmeli ???
  • 2. el cihaz almayın bylocklu cihaz çıkabilir. 27.000 küsür cihaz da bylock tespit edildi.
  • 8 plus telefonum var alalı 2 ay oluyor ama şarj konusunda sıkıntılıyım % 80 de kalıyor gitmiyor bazen %85 de kalıyor şarjı çıkartıp tekrar takıyorum düzeliyor sebebi ne olabilir ?

• Arkadaşlar ilginç bir sorunum var. Ekran süresinde ayarlar sürekli kullanıyor gözüküyor. Neden olabilir sizce?

• bladell B kullanıcısına yanıt
    Bataryayı kalibre edin. İnternette nasıl yapılacağı yazıyor.

• bladell B kullanıcısına yanıt
    Eğer cihazda İos 13 yüklüyse ayarlar > pil > pil sağlığı > iyileştirilmiş pil şarjını kapatın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mıknatıs20 -- 12 Aralık 2019; 16:32:0 >
  • Servise gönderdiğimiz garantili iphone 8 telefonumuzun arızası aranıldığında ilk çalmadan sonra aranmayı kapayıp hemen açıp sonrasında ekranda aynı kişiden o anda çift arama gelmiş gibi göstermesiydi. Oysa aynı odada bir telefondan iphone 8 e tek bir arama yapılıyordu.İşin garibi şuki servis en son yazılım yüklenilip ekran komple değişmiş diyor ekran sorunu bize göre yoktu.Ayrıca biz telefonu sorun olduğunda sıfırlamıştık birde yeni yazılım gelmişti fakat daha sonra yine aynıo sorun olunca servise vermiştik. Servis bize sormadan telefonun ekranı değişebilirmi. Teşekkürler.
  • Son iki haftada pil sağlığı 99 SAN 97 ye düştü
    Haftada dört kere orjinal cihaz ile şarj ediyorum

• Herkese hayırlı cumalar güzel günler arkadaşlar
    İos Sürümü 13.2.2 akşam internetim kesik modemde açık değil arkada uygulama da yok pill 100 den 🙏74-75 é düşüyor kendiliğinden wifi açılmış oluyor? Sebebi sizce ne olabilir?

• cuara86 kullanıcısına yanıt
    13.2.2 de bende de aynı problem vardı. Kendi kendine Wi-Fi açılıyordu.

• 
Sayfa: önceki 566567568569570
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.