Şimdi Ara

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU] (443. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.361
Cevap
138
Favori
808.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 441442443444445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet ücretsiz değiştiriyorlar garanti kapsamında daha sonra bataryada sorun cıkmadığı sürece değiştirmeyeceklermiş:)
  • Lawyer00 kullanıcısına yanıt
    cihazı düz bir zemine koyduğunda fiziksel rezonanstan faydalanmak için yapılan bir detay desem külli yalan olurdu :D. iPhone 7 de kullandım 8 plusta böyle, heralde kasa da yer yok. Ama en kötü derdiniz bu olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eraya44

Evet ücretsiz değiştiriyorlar garanti kapsamında daha sonra bataryada sorun cıkmadığı sürece değiştirmeyeceklermiş:)

Sağol hocam önceki iphonumda hiç değiştirmedim satarken sürekli soruyolardı içi açıldımı diye satarken fiyat düşürürmü??

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilemiyorum fakat düşürebilir diye düşünüyorum ama tamiri applenın kendisinde yapıldığı sürece cok fiyat düşmemeli bataryayı değiştirip daha fazlaya satanlarda oluyor tabi:)
  • Sağol hocöm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pil ömrü %91 oldu, 8+ alalı 11 ay oldu. Değişimden faydalanabilir miyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BraveHeart

Pil ömrü %91 oldu, 8+ alalı 11 ay oldu. Değişimden faydalanabilir miyim ?
    Batarya sagligi ios serisine gore degisiyor diyenler okudum %91 olmayabilir sizinki yani .. benimkide bir yillik %88de

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuya şöyle bir baktım da ekran süresi atan arkadaşlar hep ip8 plus kullanıyor düz 8 in ekran süresi berbat galiba sizde bir şeyler katında ona göre karar verelim.

İp8 ile p20 arasında kaldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • charsaf21 kullanıcısına yanıt
    Telefonun büyüklüğündense sorun olmuyor ellerim büyük millet dert yansa da tek elle kullanabiliyorum ben

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BraveHeart kullanıcısına yanıt
    Evet faydalanma hakkınız var ama yinede en net bilgiyi apple destek verir app storeden apple desteki indirip faydalanıp faydalanamayacağınızı bir sorun dün apple storede &89 kapasiteli 8 için ücretsiz değişiceğini söylediler
  • Ucretsız batarya degısımı ne zamana kadar?

• Evet değiştiriyorlar ip8 90 a düşmüştü sağlığım 2 gün önce değiştirdim ciddi anlamda ekran sürem uzadı :)
  • BraveHeart kullanıcısına yanıt
    Evet değiştiriyorlar ip8 90 a düşmüştü sağlığım 2 gün önce değiştirdim ciddi anlamda ekran sürem uzadı :)
  • Arkadaşlar 8 plus kullanıyorum, ios 12.1 güncellemesi var indirin yükleyin diye uyarı veriyor devamlı, ama telefonun her güncellemede yavaşladıgını okudum, sizce ne yapmalıyım indirip kurayımmı telefonum yavaşlarmı ne dersiniz

• hukuksever kullanıcısına yanıt
    Yil sonu

• dalgıç murat kullanıcısına yanıt
    TvOs kurdum. Bu dertten kurtuldum. 11.4 ile devam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThePlakumat -- 19 Kasım 2018; 12:16:10 >
  • quaresmanıntrivelası Q kullanıcısına yanıt
    Hocam nerde değiştirdiniz ? Ben izmirdeyim apple store yok, yetkili servis götürsem olur mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Demi Lovato is Bipolar

Bu mesaj silindi.
    Bende de aynı sorun var deli olacağım

• Ben denedim caliyor , shift restore denediniz mi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 4 günlük ip8 batarya daha tam kendine gelmedi. 1 haftaya kadar daha iyi olacaktır. 11.4 yüklü. Telefonu gün içinde neredeyse hiç bırakmam elimden. Sonuç;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi w00t. -- 20 Kasım 2018; 8:35:30 >

• 
Sayfa: önceki 441442443444445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.