Şimdi Ara

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU] (444. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.361
Cevap
138
Favori
808.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 442443444445446
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben 219 tl karşılığı değişiyor diye biliyorum, ücretsiz değişim hangi durumda yapılıyor ? Bendede 1 yıllık 8 + pil sağlığı:%87...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Felurian kullanıcısına yanıt
    Garantin varsa bedava..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • diyar_21 kullanıcısına yanıt
    İlginç ben 1-2 ay önce sorduğumda 219 tl karşılığı değiştirebilirsiniz demişlerdi.

Yurt disi cihaz degilse, garantisi devam ediyorsa degistiriyorlar ucretsiz olarak...

Benimki yurtdışı ama Türkiye’de garantisi olan sürümlerden, o mu bir sıkıntı yarattı acaba, tekrardan sorayım bi servise.

Yurtdisina akasya zorlu bakmiyor, kvk genpa vs oralarda degisirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Felurian

Ben 219 tl karşılığı değişiyor diye biliyorum, ücretsiz değişim hangi durumda yapılıyor ? Bendede 1 yıllık 8 + pil sağlığı:%87...

Bir konuda okudum bende yüzde 88 bnmde 1 senelik telefon detaylı bilgi alıcam biara

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Demin apple canlı desteğe bağlandım 1 sene içinde 332defa tam şarj yaptığımı pil sağlığının 88 olduğunu öğrendim batarya değişiğimini sordum garanti içindeyse incelenip karara göre ücretsiz değiştiriliyormuş garanti dışımdaysa 319dan 199 tlye değiştiriliyormus bu arada telefonu yüzde 20 ye gelmeden şarja takma olayı hikaymiş her taktığımızda 1 döngü sayılıyormuş bunları söylediler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba iyi akşamlar eşimin telefonu yurd dışı mikrofonda sıkıntı var sesi tuhaf geliyor garanti yok doğal olarak bununla ilgili ne yapabilirim

servis garantisi 31 aralık diyordu sanırsam onarım için bana ne kadar bir fark çıkar bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum
  • babaeski39 kullanıcısına yanıt
    Garantiden degisirsiniz kvk genpa vs gibi yerlerden...

• Kasım 2017 de satın aldığım 8plus pil ömrü %92 de uygulama üzerinden destek ile mesajlaştım, önce 10 günlük kullanımın görüntüsünü istediler, normal dendi, sonra arkaplan uygulamanın ekran görüntüsünü istedi(bende kapalı) bunun kapatmışsınız tamam dediler, sonra cihazıma uzaktan bağlanıp, pil döngüsünü 230 olduğunu ve değişime gerekli olmadığını, istersen servise kontrol ettirebileceğimi söyledi, önceki cihazım 6s plus idi 500 şarj döngüsü dolmuştu, pil ömrü %80 altındaydı, pil değişimi garanti kapsamında olmuştu, ibackupbot ile kontrol etmiştim, pupa servise göndermeden.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BraveHeart kullanıcısına yanıt
    Ben akasya avm apple da değiştirdim hocam bildiğim kadarıyla yetkili servisler de değiştiriyor 1-2 saate ellerinde pil varsa

• https://www.apple.com/tr/batteries/why-lithium-ion/
    Apple lityum iyon pilinizi dilediğiniz zaman şarj edebilirsiniz. Şarj etmek için pilin %100 boşalmasını beklemenize gerek yoktur. Apple lityum iyon piller, şarj döngüleri halinde çalışırlar. Pil kapasitesinin %100’üne eşit bir miktar kullanıldığında (yani pil deşarj olduğunda) bir şarj döngüsü tamamlanmış olur, ancak tüm bu döngünün tek bir şarjda gerçekleşmesine gerek yoktur. Örneğin, gün içerisinde pil kapasitesinin %75’ini kullanabilir ve o gece pili tamamen şarj edebilirsiniz. Sonraki gün %25’lik kısmı kullanırsanız, toplamda pilin %100’ünü deşarj etmiş olursunuz ve söz konusu iki gün tek bir şarj döngüsü sayılır. Bir döngünün tamamlanması birkaç gün sürebilir. Belirli bir sayıda şarj etme işleminin ardından tüm pillerin kapasitesi azalır. Lityum iyon pillerde ise bu kapasite her şarj döngüsünün tamamlanmasıyla çok az bir miktarda düşer. Apple lityum iyon piller, ürüne göre değişebilen çok sayıda şarj döngüsü boyunca orijinal kapasitelerinin en az %80’ini koruyacak şekilde tasarlanmıştır. Pil kapasitesinin %100’ünü tükettiğinizde bir şarj döngüsü tamamlanmış olur

• hukuksever kullanıcısına yanıt
    Ben ios 12 ye geçtim şarj süresi çok berbat idi ama performansı harika ama bana şarjı çok önemli olduğu için şuan anlık ekran görüntüsü pil performansı 8plus tavsiye etmem.

• w00t. kullanıcısına yanıt
    8plus 11.4.1 temiz kurulum anlık bende de bu hocam.

• Arkadaşlar yanlış olmuş düşük güç modu burada aktif idi ekran görüntüsü almadan önce batarya kalibrasyon u yapmak için şarj bitsin diye düşük güç modunu devre dışı bıraktım bu ekran süresi düşük güç modu ile elde edildi

• merhaba arkadaşlar, 12.0 sürümümden sonra 8 plus ta voiceover, ekranı seslendirme, TTS özelliği, türkçe karakterleri aaaaiiiiiooooo gibi saçma sapan olarak telafuz ediliyordu bu yüzden 11 sürümüne geri dönmüştüm. şu anki soon sürümde türçe seslendirmede türkçe karakterleri düzgün okuyabiliyor mu. deneyebilecek olan varsa bakabilirseniz sevinirim.
  • Bende karacumadan faydalanıp iphone 8 plus almak istiyorum sizce bu paraya değer mi ?

Hali hazırda kullandığım telefon iphone se iosu seviyorum bi arkadaşımda vardı 8 plus bana bayağı büyük ve ağır geldi ama heralde alışırım zamanla.

• xDuMaNx kullanıcısına yanıt
    Koca telefon hocam kadinlara gore cantaya atmalik, duz 8 al bence...

Portre modu ve A11 işlemci için istiyorum 8 plusı

• 
Sayfa: önceki 442443444445446
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.