Şimdi Ara

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU] (442. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.362
Cevap
138
Favori
808.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 440441442443444
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jeocem

Ben de iphone 8 kullanıyorum, aynı sebeplerle plustan vazgeçtim ama şeytan dürtüyor 8 plus a geç diye. Yorumunuzda kendimin ters versiyonunu gördüm resmen. Büyük ekran ve çift kamera için hala kararsızım. Herkes de yanlış yaptın diyor kafam allak bullak oldu valla
    8 ile plus kameraları aynı, plustaki ikinci kamera telefoto yani 2x yakınlaştırma, bende mayıs sonunda 6s bozulunca 8 almaya giderken aklımın ordaki kişiler tarafından çelinmesi sonucunda 8 plus almıştım, 5 gün ancak kullanabildim ve 1000 lira zararına sattım, tek elle kullanımı imkansız düşme potansiyeli çok fazla geldi bana, bu benim kendi görüşüm, biraz bekliyeyim derken dolar fırladı 8 de alamadım, geçici olarak android telefonla idare ediyorum xr fiyatlarının açıklanmasını bekliyorum, uçuk bir rakamla çıkarsa direk 8 alıp yoluma devam edecem

• jeocem kullanıcısına yanıt
    8 Plus büyük ekranlı evet, ama kasa da çok büyük. Şarj konusunda 8 e göre daha iyi evet ama dolması stok şarj aleti ile eziyet resmen 4 saate yaklaşıyor 0 dan 100 e. Zamanında birde 29W şarj aleti ve Usb-c to Lightining kablo almıştım bir sürü para verip.Yukarıda arkadaşımızın dediği gibi kesinlikle tek elle kullanılacak bir telefon değil. 1 günün 2-3 saati araçta geçiriyorsanız resmen işkenceye dönüşüyor. Ve yine arkadaşın düşmekle alakalı olan yorumuna da katılıyorum. Tek elle tutması, kullanması zor olduğu için ve bazen mecburen tek elle kullanmanız gerektiğinde kesinlikle elinizden kayıp gidecek hissi veriyor. Çünkü asla tam olarak kavrayamıyorsunuz elinizde. Kavrarsanız da bu sefer hiçbir işlem yapamıyorsunuz :)
  • w00t. kullanıcısına yanıt
    bendede 8 var herseyıne katılıyorum ama x benım için boyut olarak tam aradıgım boyut ama işte fiyat pahalı.
  • iPhone X’u kur çıkmadan önce almıştım. Aldıktan sonra acayip kızdım kendime bir telefona o kadar para verdiğim için. Sonra kurdan fiyatlar fırlayınca 2 ay kullandığım Cihazı 1500 lira karla satıp kurtuldum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone SE'den 8 Plus'a geçmek istiyorum

Geçen bahardan beri takipteyim ve ihtiyaçlarıma en uygun telefon bu.
    Fakat minimum fiyattan almak için bekliyorum.

Diğer modelleri istemiyorum çünkü plus modeli kadar geniş değil ekranları. Max olan ise çok pahalı.
    Bu sıralar internette 5200 civarına bulunabiliyor. Arada durduk yere fiyat düşüyor. Ne kadar daha bekleyeyim?
  • yumuklu sucurta kullanıcısına yanıt
    Hocam haftaya cumaya amazonun yapacağı indirimleri bekle bence. Ben 11.11 de amazondan 4350ye aldım. O fiyatı tekrar görür bence.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 8 plus almak istiyorum ama aklımda soru işaretleri var. Bu yeni X'lerin satılmasıyla beraber fiyatları düşer mi? Şu an alıcak olsam kaça almalıyım vs gibi. Tarifeye ek alasım var 5900e geliyor türktelekomda. Bi de kırmızı hakkındaki düşüncelerinizi ve genel yorumunuzu alabilir miyim? teşekkürler..
  • Merhaba eşim 8 plus kullanıcısı , 2 gün önce wifi nin kapandığını fark etmiş , wifi simgesi aktif değil açılıp kapanmıyor böyle bir sorunla karşılaşan veya çözümünü bilen var mı? Telefonu açıp kapattık ,ikinci olarakta ağ ayarlarını resetledik ama sorun devam ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9E021187E

8 plus almak istiyorum ama aklımda soru işaretleri var. Bu yeni X'lerin satılmasıyla beraber fiyatları düşer mi? Şu an alıcak olsam kaça almalıyım vs gibi. Tarifeye ek alasım var 5900e geliyor türktelekomda. Bi de kırmızı hakkındaki düşüncelerinizi ve genel yorumunuzu alabilir miyim? teşekkürler..
    Hocam, altın yada dolar almıyorsunuz ki, illaki değeri de aldığınızın altına fazlasıyla düşecek ama diğer cihazlar gibi değil de daha fazla olabilir, tasarımı eski olduğu için bizim insanımız görsel şeyleri önemser kimse sallamaz yani piyasası da eminim öyle olacaktır, imkan varsa alın x yada üstünü yoksa fazla zorlamayın değmez net söylüyorum. Ben pişman oldum x falan alsaydım diye de ya çokta önemli değil, güncel cihaz iş görüyor. Tam boyut cam ekran koruyucu ile yine cam kılıfla kurşun geçirmez hal alıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Paradise Lost

Hocam, altın yada dolar almıyorsunuz ki, illaki değeri de aldığınızın altına fazlasıyla düşecek ama diğer cihazlar gibi değil de daha fazla olabilir, tasarımı eski olduğu için bizim insanımız görsel şeyleri önemser kimse sallamaz yani piyasası da eminim öyle olacaktır, imkan varsa alın x yada üstünü yoksa fazla zorlamayın değmez net söylüyorum. Ben pişman oldum x falan alsaydım diye de ya çokta önemli değil, güncel cihaz iş görüyor. Tam boyut cam ekran koruyucu ile yine cam kılıfla kurşun geçirmez hal alıyor.

Alıntıları Göster
    Yok hocam uzun yıllar kullanıcam zaten de değer düşmesi derken kastettiğim mesela bu gün 5700e aldığım alet 2 hafta sonra her yerde 5000'den satılırsa üzülürüm o yüzden. Telefonla bi sıkıntım yok eski görünümünü seviyorum ve uzun süredir plus kullanmak istiyodum zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9E021187E -- 16 Kasım 2018; 10:59:28 >

• 11.3.1

12 ye geçmeyi düşünmüyorum.
    Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi U39770434 -- 16 Kasım 2018; 18:12:52 >
  • Wıfı gordugunde otomatık guncellıyor bnu kapatmanın yolu var mı?

• Iphone 8+, ios 11.4.1

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: hukuksever

Wıfı gordugunde otomatık guncellıyor bnu kapatmanın yolu var mı?
    https://www.jailbreaktr.me/special/
    bu adresteki güncelleme kapatma profilini yükle. telefonu yeniden başlat işlem tamamdır.
  • aranıza ip8 alarak katılmış bulunmaktayım. ilk defa iphone kullanıyorum. bir konuda rahatsızlığım var herkeste böylemi merak ettim. telefonun hoparlöründen müzik dinlerken ekran titriyor. bildiğin ekrana bas vuruyor. özellikle müzik çalarken telefonu kullanınca ekrana dokundukça titreme hissi oluyor. normal mi bu durum?

• Lawyer00 kullanıcısına yanıt
    iPhone 7 dem beri böyle bu. Ve bunu bir sorun gibi gören pek yoktur. Aksine ben dahil çoğu kişinin hoşuna bile gidiyor stereo hoparlörlerin yaptığı bass hissi

• garip geldi ne yalan söyleyim ama alışılmayacak bir durum değil

• 31 aralığa kadar ücretsiz batarya değiştiriyolarmış doğrumu?? Değiştirilirse telefonun değeri düşermi içi açıldığından ötürü diğer ıphone u satarken soruyolardı çünkü??

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. el 8plus aldım ve telefonu sıfırlamak istiyorum ayarlar kısmında değil de itunes ile sıfırdan kurmak istiyorum (Sıfırlamak restore etmek istiyorum) hangi işlemleri sırasıyla uygulamam gerekiyor ? Birde herhangi bir sıkıntı çıkartmaz değil mi bu işlemden sonra
  • Özgür1616 kullanıcısına yanıt
    Hayır cıkartmaz bilgisayarınız varsa itunes indirin cihazda iphonemu bul açıksa onu kapatalım cihazı bağladıktan sonra güncelle ve geri yükle sekmeleri görüceksiniz geri yükleye basın önce yazılımı indirir daha sonra cihazın yazılımını sıfırlar içindeki herşey silinicek daha sonra ister yeni bir iphone olarak kurarsınız isterse icloud yedeğinizi yüklersiniz ama kesinlikle itunes yedeği olursa yüklemeyin
  • 
Sayfa: önceki 440441442443444
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.