Şimdi Ara

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU] (411. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.361
Cevap
138
Favori
808.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 409410411412413
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2 tane 7, 1 tane X, 1 tane de huawei p smart aldım. Hiç bir sorun yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CurtisHype

Bildiğim kadarıyla amazon ülkemize telefon satışı yapmıyor.

Alıntıları Göster
    Amazon Türkiye şubesi açıldı hocam.

amazon.com.tr
  • iOS 12 ile şarj az gitmeye başladı sizde de aynı durum var mı ? Cihaz plus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar kamera için tavsiye edebileceğiniz reklamsız bir app varmı?
    Kendi kamerası ters çeviriyor.

• bende sırf şarj konusunda tereddütlerimden dolayı daha yüklemedim. acaba siz itunes üzerinden mi güncellediniz yoksa telefondan direk indirip mi kurdunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0988D7594

Boya atması dışında kameranın çekim kalitesine etki eden bi' deformasyon var mı?

Alıntıları Göster
    Hocam kameranın çekimini herhangi bir zararı yok sadece çerçeve kenarlarında çok ince noktaları olarak boya atması var dediğim gibi bir önceki iPhone 8 plus da da aynı problem mevcuttu kronik sanırım

• Şarj grafiğini yorumlayabilen var mı? Belirli bir saat aralığını seçmeyi koymamışlar. Ben verim alamıyorum.

• Arkadaşlar ben şu anda iPhone 8 plus ta ios 12 Kullanıyorum

17 eylülden itibaren 18 eylüle geçtiğimiz ilk saatlerde ( en geç 01:30 ) da ios 12 ye geçtim Şu anda bayağı memnunum % 100 şarjda iken kullanmaya başladım o andan itibaren hala şarja takmadım an itibariyle %32 şarj var .

11.4.1 den çok daha iyi

Umarım şarj 11.3.1 deki gibi uzun gider

• quote:

Orijinalden alıntı: SelmanTatarOğlu

bende sırf şarj konusunda tereddütlerimden dolayı daha yüklemedim. acaba siz itunes üzerinden mi güncellediniz yoksa telefondan direk indirip mi kurdunuz ?
    Direk telefondan güncelledim

• Schi20phrene kullanıcısına yanıt
    Güncelleme işini İ tunes üzerinden mi yoksa telefondan mı yeni temiz kurulum falan mı yaptınız?

• 2 hafta önce note 8 den 8 plus a geçtim batarya konusunda çok memnunum.Güncelleme geldi bu memnuniyetin gideceğinden şüphe duyduğum için güncellemedim :D
  • CeCeKa kullanıcısına yanıt
    Bence güncelleyin ios 12 de batarya bende daha iyi. Hız ve stabilitede cabası tabiki.

Bide note 8 den sonra memnun kaldınızmı acaba yada neden geçtiniz diye sorsam size?

• Selamın aleyküm arkadaşlar, yılların android kullanıcısı olarak 2 hafta önce ıphone’a (8 plus) geçmiş bulunmaktan. Ios bilmediğim ve yeni bir sistem benim için. Evet Apple’a geçince kaliteyi hissediyorsunuz ama alışkanlıkları değiştirmek kolay olmayacak 😳🙄😊 android kullanıcılarını dilinde olan klişeyi bende söyleyeceğim iOS gerçekten özgürlükçü değil 🤔 birkaç örnek verecek olursam ben evde internet çok fazla kullanan biri değilim ev internetim yavaş bu yüzden mobil internet paketim yüksek ve ona göre para ödüyorum,indirmek istediğim uygulamalı mobilden indirmeye alıştım ama Apple sağolsun 150 MB’dan büyük uygulama indirmeme izin vermiyor üstelik internet parasını kendi cebimden ödememe rağmen ve bu beni gerçekten hem üzdü hem zor durumda bıraktı 😒 birde önceki cihazım huawei Mart 10 proydu,ben o telefonda fotoğraf çekmeye bayılırdım ve neredeyse hiçbir cihazımda (ani gelişen ve hızlıca çekmem gerekenler hariç) fotoğraflarımı hep pro modda çekerdim ve kendi istediğim gibi fotoğraflar oluştururdum ama sağolsun Apple sadece otomatik modda çekmeye izin veriyor he gerçi kötü fotoğraf mı çekiyor hayır ama fotoğraflarda uzun pozlama ile yaratıcı veya düşük ışık fotoğraflarda istediğim sonuçları elde etmeme izin vermiyor, bir ufak sıkıntıda özgürlük ile alakalı otg ile USB bellek takıp film izlemeyi severim benim evimde bilgisayar yok o yüzden arkadaşa belleği veririm film atar bende belleği alır otg ile bağlar ve izlerdim ama buda ufakda olsa sorun oluşturdu benim için. Baya uzun yazdım farkındayım affola 😅🙏 sonuça gelirsek gayet performanslı ve stabil bir cihaz android kullanımlarından sonra , ayrıca uzun süre güncel kalacak olması cihaz için ayrı bir avantaj, teknik servis desteği hiçbir android cihazla kıyas yapılamayacak kadar iyi ( yine bu konuda huawei’yi ayrı tutuyorum onlarında servis desteği çok iyi) umarım bu telefona alışır ve uzun süre kullanırım. Bu arada bende ıos12’yi yükledim batarya performansı biraz daha iyi gibi geldi bana batarya konusu yüzünden yüklemeyenler varsa batarya olayını kafasına takmasınlar batarya ömrü eski sürüme nazaran bir tık daha iyi ama çok çok büyük bir fark yok bilginiz olsun. Şimdiden herkese iyi forumlar

• Dfu modda teli itunes Üzerinden sıfırlayıp temiz kurulum yaptım hocam

• Schi20phrene kullanıcısına yanıt
    Bende o şekilde yapmak istiyorum fakat bu dfu Mod ile nasıl yapiliyor du bi defa arkadaş in biri tarif ederek yaptım şuan hatırlamıyorum nasıl yapılır bi işlem videoları varmı acaba bulamadım dediğiniz gibi önce sıfırlama yapıp sonra temiz kurulum yapmak istiyorum yedeğini falan aldım ama yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

• quote:

Bende o şekilde yapmak istiyorum fakat bu dfu Mod ile nasıl yapiliyor du bi defa arkadaş in biri tarif ederek yaptım şuan hatırlamıyorum nasıl yapılır bi işlem videoları varmı acaba bulamadım dediğiniz gibi önce sıfırlama yapıp sonra temiz kurulum yapmak istiyorum yedeğini falan aldım ama yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.
    İ tunes Son Versiyon indir aç

Teli pc ye bağla

PC telefonu gordukten sonra ses kısma ile güç butonuna basılı tut.ekrab karardıktan sonra güç butonundan parmağını çek.ses kısma tuşuna ekranda uyarı gelene kadar basılı tutmaya devam et. Dfu moda böyle giriyor..

Sonrasında ipsw den telefona uygun olan dosyanın yerini göstericeksin Windows ile Shift tuşuna basılı şekilde ios da ise alt tuşuna basılı şekilde dosyayı goster. Bu kadar..

• quote:

buyrun hocam aşağıdaki linkte nasıl yapılacağı videolu olarak anlatılıyor .
    https://www.youtube.com/watch?v=btKRyzfHYtc

ben bu sabah saat 06.00 da full şarj ettim şimdi gün boyunca genel olarak telefon yanımda olacak , siz cihazı tam olarak sıfırlamadan önce ben bugün içinde genel kullanım yapayım, gecede son durumu tekrardan paylaşayım sizde duruma göre geçiş yapmadan önce tekrardan karar verirsiniz hocam .

• 8 plus var ve 11.2.5 yüklü, ios 12 ye geçmeye değer mi bilemedim şarj açısından düşüş olur mu acaba..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schi20phrene

buyrun hocam aşağıdaki linkte nasıl yapılacağı videolu olarak anlatılıyor .
    https://www.youtube.com/watch?v=btKRyzfHYtc

ben bu sabah saat 06.00 da full şarj ettim şimdi gün boyunca genel olarak telefon yanımda olacak , siz cihazı tam olarak sıfırlamadan önce ben bugün içinde genel kullanım yapayım, gecede son durumu tekrardan paylaşayım sizde duruma göre geçiş yapmadan önce tekrardan karar verirsiniz hocam .

Alıntıları Göster
    Verdiğiniz Video dfu modu değil recovery modudur..

Şu şekilde dfu moda geçebilirsiniz

https://youtu.be/xFtqFupBetA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cg-TR83 -- 20 Eylül 2018; 16:56:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cg-TR83

Verdiğiniz Video dfu modu değil recovery modudur..

Şu şekilde dfu moda geçebilirsiniz

https://youtu.be/xFtqFupBetA

Alıntıları Göster
    7 ile 8 arasında DFU moda almak için tuş kombinasyonu farklı, ikisi de doğru esasında.

• 
Sayfa: önceki 409410411412413
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.