Şimdi Ara

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU] (410. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
13.362
Cevap
138
Favori
807.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 408409410411412
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Estağfurullah hocam bağlantı kuramadım yanlış oldu sanırım diye bilgi vermek istedim saygılar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SelmanTatarOğlu

Estağfurullah hocam bağlantı kuramadım yanlış oldu sanırım diye bilgi vermek istedim saygılar
    Bir üstteki mesajı altıntı yapmak isterken yanlışlıkla sizin mesajı alıntı yapmışım:)
    Tekrardan teşekkür ederim.
    Saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schi20phrene -- 19 Eylül 2018; 2:12:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schi20phrene

Hocam hb.com dan aldığım ip8 plus space grey de Düzenli olarak kılıfla kullanıp üç günde bir temizlediğim halde ikinci aydan sonra Aynı sorun bendede oldu.

Mayıs Ayı’nın sonunda zorlu dan almış olduğum şu anda da kullanmakta olduğum 2. İp 8 plus space grey de de Belli bir süre geçtikten sonra aynı sorun mevcut orjinal kılıf ile Kullanıp düzenli olarak da temizlememe rağmen sanırım kronik bir sıkıntı

Alıntıları Göster
    Yani malesef daha da çoğalıyor bu lekeler çare olarak internetten lens koruyucu bir çerçeve aldım gelince onu takacağım çok önemli değil benim için ama yinede bu cihaza o kadar para verildi ve bunun garanti kapsamına girmediğini öğrendim ne kadar doğru bilmiyorum ama
  • Dostlar mediamarktta 8 plus 5299 tlye düşmüştü. Zaten almaya niyetim vardı alarak aranıza katıldım.
  • Cihaz genel olarak hızlanmış baya safari güzel olmuş pili tam deneyimlemedim

• Güncellemeden sonra, hiçbir uygulama açık değilken çift tık yaptığımda telefon iki kere titremiyor bu sorunu yaşayan var mı deneyebilir misiniz? Telefon 8plus. 6plusta hala var bu özellik. Telefonu yeniden başlatmayı denedim düzelmiyor

• burcumlop2 B kullanıcısına yanıt
    Daha yumuşak bir titreme geldi sorun mu bilmiyorum bende de durum aynı.

• gokhan99747 kullanıcısına yanıt
    Güzel günlerde kullan ;)

• charsaf21 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Tavsiye ettiğiniz herhangi bir kılıf mevcut mu? Ya da yarın cihazı teslim alırken dikkat etmem gereken herhangi bir kronik sorun var mıdır?
  • Arkadaşlar çözünürlüğü ve dokunmaktik hassasiyetini çok etkilemeyen bir kırılmaz cam önerebilirmisiniz acaba ? İnternetde genelde Spigen öneriliyor fakat sanırım ondada kenarlarda boşluk kalması gibi bir sıkıntı varmış...

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhan99747

Dostlar mediamarktta 8 plus 5299 tlye düşmüştü. Zaten almaya niyetim vardı alarak aranıza katıldım.
    amazon 5030tl ye satti bugun

• Miui 10 ile beraber Mi 6 bile ön tarafta portre moduna sahip oldu. (Sonradan eklendi) Koskaca Iphone 8 plus da ön kamerada portre yok. Apple abv.

• JackSparro131 kullanıcısına yanıt
    Sabah 5500tl olarak bir fiyat görmüştüm amazonda. Denk gelseydim alırdım şans işte. Sağlık olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: visionmedia

Yani malesef daha da çoğalıyor bu lekeler çare olarak internetten lens koruyucu bir çerçeve aldım gelince onu takacağım çok önemli değil benim için ama yinede bu cihaza o kadar para verildi ve bunun garanti kapsamına girmediğini öğrendim ne kadar doğru bilmiyorum ama

Alıntıları Göster
    Hocam ne yazıkki bunun herhangi bir çözümü ya da koruma yöntem yok ben size şöyle anlatayım zaten sürekli olarak kılıfla kullanıyorum ve herhangi bir yüzeyin üzerine koyacağım zaman ya gözlük Camı temizleme bezi ya da mouse altlığının üzerine koyuyorum buna rağmen kamera çevresinde boya atması oluyor hiçbir yüzeye temas etmemesine rağmen:)

• quote:

Hocam ne yazıkki bunun herhangi bir çözümü ya da koruma yöntem yok ben size şöyle anlatayım zaten sürekli olarak kılıfla kullanıyorum ve herhangi bir yüzeyin üzerine koyacağım zaman ya gözlük Camı temizleme bezi ya da mouse altlığının üzerine koyuyorum buna rağmen kamera çevresinde boya atması oluyor hiçbir yüzeye temas etmemesine rağmen:)

Alıntıları Göster
    Boya atması dışında kameranın çekim kalitesine etki eden bi' deformasyon var mı?
  • quote:

Hocam hb.com dan aldığım ip8 plus space grey de Düzenli olarak kılıfla kullanıp üç günde bir temizlediğim halde ikinci aydan sonra Aynı sorun bendede oldu.

Mayıs Ayı’nın sonunda zorlu dan almış olduğum şu anda da kullanmakta olduğum 2. İp 8 plus space grey de de Belli bir süre geçtikten sonra aynı sorun mevcut orjinal kılıf ile Kullanıp düzenli olarak da temizlememe rağmen sanırım kronik bir sıkıntı

Alıntıları Göster
    aynı problemi ben de yaşıyorum. yan çerçevelerdede cok küçük lekeler oluşmaya başladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0988D7594

Boya atması dışında kameranın çekim kalitesine etki eden bi' deformasyon var mı?

Alıntıları Göster
    Kamera çekimini etkileyen bir şey değil olay lens dışında kamerayı saran tabakada meydana geliyor ben bi ürün buldum bende de leke mevcut ama en azından temiz durur belki Lens halkası isimli bir ürün onu kullanmayı düşünüyorum internet üzerinden satın alıp
  • Arkadaşlar hepsiburada veya Amazon den 8 plus alınır mı? Neredeyse 1.500 lira fiyat farkı var. Sorun yaşar mıyım?

• maymundlutfu M kullanıcısına yanıt
    Amazonu bilmiyorum ama az önce ekşi sözlükte hepsiburadadan x almış birinin yazısını okudum tam bir facia. Bi göz atın derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: maymundlutfu

Arkadaşlar hepsiburada veya Amazon den 8 plus alınır mı? Neredeyse 1.500 lira fiyat farkı var. Sorun yaşar mıyım?
    Bildiğim kadarıyla amazon ülkemize telefon satışı yapmıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 408409410411412
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.