Şimdi Ara

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU] (412. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.361
Cevap
138
Favori
808.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 410411412413414
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cg-TR83

Verdiğiniz Video dfu modu değil recovery modudur..

Şu şekilde dfu moda geçebilirsiniz

https://youtu.be/xFtqFupBetA

Alıntıları Göster
    Bilgilendirme için teşekkür ederim hocam.

Ben de internetten bakıp yaptım linkini paylaştığım videodaki gibi.

Herhangi bir problem yaşamadım eski olan yazılımı tamamen kaldırıp yenisini indirip yeni kurulum yaptı.

Ama dediğiniz gibi benimki kurtarma modu tarzında olmuş :)

Tekrardan teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: burcumlop2

Güncellemeden sonra, hiçbir uygulama açık değilken çift tık yaptığımda telefon iki kere titremiyor bu sorunu yaşayan var mı deneyebilir misiniz? Telefon 8plus. 6plusta hala var bu özellik. Telefonu yeniden başlatmayı denedim düzelmiyor
    Sorumu tekrarlamak istiyorum, hiçbir uygulama açık olmadığını bildiren çift titreşim güncellemeden beri gelmiyor. Sizde de öyle mi?
  • burcumlop2 B kullanıcısına yanıt
    Evet ios 12yle beraber benim iphone 8imde de çift titreşim kalktı sanırım bu herkeste olan bir şey ayrıca rehberdeki sağ tarafta yer alan alfabede h harfi yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Schi20phrene kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam zaten gece vardiya sında çalışıyorum çok çok iyi oldu saygılar sunuyorum zahmet verdim...🤝🤝

• Çok teşekkür ederim hocam zahmet verdim saygılar sunarım

• Peki hocam dfu Mod a almadan önce yapılması gereken önemli bişey varmı bazı yerlerde iphone umu bul kapat seçeneği var

• 12 güncellemesini yaparken kapatmadan yaptım bişey olmadı başka birşey yok zaten 👍

• 12 güncellemesiyle internet ve Wi fi sizde de yavaşladı mı ?

Hocam şarj konusunda Deneyimleriniz nedir Son olarak? Değer mi geçmeye?

• quote:

Orijinalden alıntı: SelmanTatarOğlu

Hocam şarj konusunda Deneyimleriniz nedir Son olarak? Değer mi geçmeye?
    An itibariyle %54 gün içinde saat 17:30 dan 18:50 arası iett de nette gezdim , YouTube den video izledim ( arka fonda Spotify den müzik dinledim) konum açıktı şimdi kapattım

Şu anlık iyi gibi hocam

Mesajı atmadan önce son kez baktım %53

Çok teşekkür ederim. Bende temiz kurulum ile bi geçiş yapayım artık. Fazla düşünmeye gerek yok 👍👍👍 çok sağolun yardımcı olduğunuz için saygılar

• quote:

Çok teşekkür ederim. Bende temiz kurulum ile bi geçiş yapayım artık. Fazla düşünmeye gerek yok 👍👍👍 çok sağolun yardımcı olduğunuz için saygılar
    Son mesajı atarken iett de idim hala yoldayım güç tasarruf kapalı

4g full parlaklık YouTube de 3 video kilp

Biraz wp , arşivden 6 video klip ,

%41 an itibariyle

İdeal o zaman. Bende genelde iş yerinde pc üzerinden takılıyorum arada WP ve insta ya telefon üzerinden baktığım halde iki gün rahatlıkla iş görüyor.

• quote:

İdeal o zaman. Bende genelde iş yerinde pc üzerinden takılıyorum arada WP ve insta ya telefon üzerinden baktığım halde iki gün rahatlıkla iş görüyor.
    Hocam An itibari ile ile evdeyim normal kullanımda benim işimi rahatlıkla gördü diyebilirim %41 hala

Şu anda mobil veri kapalı normal ev interneti ile bağlanıyorum telefona çok zorlarsam tamamen bitirirdim şarjı.

Ama benim gördüğüm kadarıyla günlük kullanımda rahatlıkla yetiyor tabii kişiye göre bu değişkenlik gösterir bazı zamanlar günde iki kere şarja taktığımı biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schi20phrene -- 20 Eylül 2018; 22:50:57 >
    Çok sağol hocam. İyi bi fikir sahibi oldum iş yerine gider gitmez bi temiz kurulum videoları izleyerek İ tunes den güncellemeyi yapayım saygılar

• quote:

Çok sağol hocam. İyi bi fikir sahibi oldum iş yerine gider gitmez bi temiz kurulum videoları izleyerek İ tunes den güncellemeyi yapayım saygılar
    Rica ederim hocam .

Gece vardiyasında da başarılar dilerim Allah kolaylıklar versin iyi çalışmalar.

Dediğim gibi hocam memnun olan var olmayan var umarım sizde memnun kalırsınız.

• Beyler fotoğraflarsa son silinenler kalktımı ios12 de bulamıyorum nerde?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bendede var yahu özenli bir şekilde kılıfla kullanmama rağmen oldu benimki space gray annemde gold var onda böyle bir sıkıntı yok cihazlar 1 senelik sanırım siyahlarda var sadece???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYAZ PASSATLI PRENS -- 21 Eylül 2018; 0:25:30 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BEYAZ PASSATLI PRENS

Bendede var yahu özenli bir şekilde kılıfla kullanmama rağmen oldu benimki space gray annemde gold var onda böyle bir sıkıntı yok cihazlar 1 senelik sanırım siyahlarda var sadece???
    İlk telefonumda siyahtı, şu anki de siyah.

Belkide sizin dediğiniz gibi sadece siyah modellerde bu sıkıntı vardır
    Edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schi20phrene -- 21 Eylül 2018; 0:47:11 >
  • Aşağıda kaydırıp

• 
Sayfa: önceki 410411412413414
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.