Şimdi Ara

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.362
Cevap
138
Favori
808.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alptug.55

Kasım ayında böyle bir sıkıntı olacağını sanmıyorum,hele de Washington'da

cevap için teşekkür ederim, içimi rahatlattınız
    Samsung s7'den yeni iPhone'a geçmek istiyorum

• https://youtu.be/nx9pZR0JS4E

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi porsuk_y -- 12 Eylül 2017; 8:42:55 >
  • Forum yayın açmıyor galiba bu gece gelişme varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sarıkanaryam kullanıcısına yanıt
    S serisi es geçilebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: K1NGP1N

Her cihaza bir bahane bulmussunuz da goren de yeni iPhone 3500 mAh batarya ile Mate 10 Pro da 16:9 ekranla gelecek sanar.

Evet bu sene çıkan telefonların hiç birisini beğenmedim yalan yok.

Hele hele parmak izi hepsinde arkada, gerçekten çok gıcık apple da böyle yapacak büyük ihtimalle...

Note 8 çok şık ama ben de note kullanicisiyim ilk aldığında günü çıkartıyordu 2 yıl oldu günde 2 kere şarj istiyor. Eşimde 6s plus var o hala günü çıkartıyor. Samsung alırken bunu kabul etmek lazım buna rağmen en çok beğendiğim telefon note 8 oldu kalan iki telefonu merakla bekliyoruz bakalım...

Keşke note 7 yanmasaydı harika bir cihazdı...

• quote:

Orijinalden alıntı: Afr0oo

Yine kuyruğa girer alırım .5th Ave den

New york'ta olsam herhalde yapacağım son şey iphone kuyruğuna girmek olurdu ah nü york ah... gerçi kırk yılda bir zar zor gidiyoruz orada yaşayan şanslı arkadaşlar gibi bakamamız normal...

• yuvarlak tuş kalkarsa ve ekranda o şekilde saçma sapan yuvarlak halka gözükürse saçmalık olur.

• 6s kullanıcısı olarak ön sipariş ile Plus modelini siteye koydukları an alacağım. Böbrek hazır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • porsuk_y kullanıcısına yanıt
    Ön tarafin beyaz olmasi cok itici heleki ekranin ön yüzündeki yukardaki kamera ve sensörler berbat duruyor. Apple herzaman inatla tasarimin icine etmek icin bir yol buluyor, arka kamera sanki bir haltmis gibi hala cikintili. Bunlari Samsunga tasarim dersi almaya yollayalim. Plus alacaktim iPhone X söylentileri olunca onu bekleyim dedim, ön yüzün üst tarafindaki sacmalik midemi bulandirdi. Birkerede birseyi adam gibi yapsalar, tek bildikleri cok para talebi. Sirf isletim sistemini sevdigim icin kullaniyorum ancak malesef zaman icinde tasarimda bircok markanin gerisinde kaldilar ve inatla hala bildiklerini okumaktalar.
  • nosfecagri N kullanıcısına yanıt
    Şöyle baktığımda size en uygun cihaz Mate 9 veya Mate 9 Pro gözüküyor. Özellikle Gri Mate 9 Pro bulabilirseniz kaçırmayın derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: glazer

Merhaba arkadaşlar; ailemden biri Kasım ayının başında Washington'da bulunacak. Sizce o tarihte yeni iphone'dan mağazalarda rahat bulabilir mi ? İnternette iphone üretiminin yavaşladığı, beklenildiği adetlerin altında üretim yapıldığı haberleri var.

Geçen sene iPhone 7 Jet Black çıktığı anda tükendi bu sene iPhone X (OLED) denilen iPhone Jet Black'ten bile daha kötü durumda hatta gelmiş geçmiş en hızlı bitecek iPhone olacak çünkü yeteri kadar üretemiyorlar. Günlük 10.000 cihazın altında üretiyorlar o yüzden bulabilme olasılığın en azından iPhone X için çok düşük. Ama 7S'lerde bir sıkıntı olacağını sanmıyor.

Mümkünatı varsa ön sipariş döneminde ön sipariş edip birisine yollatabilmek oradan ailenizdeki bir kişi gidip ürünü alabilir.

• Kısmetse iPhone x alıp en az 3 sene telefon almayı düşünmüyorum. Yurtdışından alma niyetim var... Arkadaşlar Ankara dan teslim almam kaydıyla Amerika dan veya başka bir ülkeden getirebilirim diyen varsa benimle irtibata geçerse sevinirim...

• Spigen de instagram hesabından kılıflar için görsel verdi.
  • Bugün resmi olarak Android'ün sonu. Rip Android 2008-2017, iyi çaba gösterdin.

Ayrıca, yıllardır ilk kez iPhone X ile, iPhone gerçek bir statü sembolü olacak . Bıktım ya, 4S'den beri her garibanın elinde bir iPhone var. Yok ülke batıyor, ekonomi çöküyor falan filan, çöpümü alan adam benden önce yeni iPhone'u alıyor lan.

Ama artık bu bitiyor, tamam millet bir yolunu bulup 3000-4000TL verirde, artık bitiyor bu. Kimse 6000TL kolay kolay veremez!
    Fakirler 7S ile hava atmaya çalışırken, ben kılıfsız X'imi çıkartıp ortamı susturacam. 650 dolarlık telefon alıp, 5 dolarlık kılıf ve ekran koruyucu takanlardan bıktım! Yok ekranım çizilmesin! Yok köşeleri zarar görmesin! Yeter! Koskoca Steve Jobs'un göz bebeği böyle garibanların eline mi düşecekti! Bu ne korku! Hem ekran çizilmesinden korkuyor, hemde telefona para verdiği için bir statü edinmiş olduğunu sanıyor millet. Olmaz.

Artık iPhone sahipleri arasında gerçek bir statü farkı oluşacak. Bir statüye ulaştığını sanan kılıflı ekran koruyuculu 7S garibanları... ve gerçek elitlerin ve zenginlerin kılıfsız ve ekran koruyucuz kullandığı iPhone X.

• quote:

Orijinalden alıntı: nosfecagri

quote:

Orijinalden alıntı: Afr0oo

Yine kuyruğa girer alırım .5th Ave den

New york'ta olsam herhalde yapacağım son şey iphone kuyruğuna girmek olurdu ah nü york ah... gerçi kırk yılda bir zar zor gidiyoruz orada yaşayan şanslı arkadaşlar gibi bakamamız normal...

Oradaki ambians , ortam gerçekten çok farklı . Dağıtılan ikramlar şunlar bunlar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: IG

Bugün resmi olarak Android'ün sonu. Rip Android 2008-2017, iyi çaba gösterdin.

Ayrıca, yıllardır ilk kez iPhone X ile, iPhone gerçek bir statü sembolü olacak . Bıktım ya, 4S'den beri her garibanın elinde bir iPhone var. Yok ülke batıyor, ekonomi çöküyor falan filan, çöpümü alan adam benden önce yeni iPhone'u alıyor lan.

Ama artık bu bitiyor, tamam millet bir yolunu bulup 3000-4000TL verirde, artık bitiyor bu. Kimse 6000TL kolay kolay veremez!
    Fakirler 7S ile hava atmaya çalışırken, ben kılıfsız X'imi çıkartıp ortamı susturacam. 650 dolarlık telefon alıp, 5 dolarlık kılıf ve ekran koruyucu takanlardan bıktım! Yok ekranım çizilmesin! Yok köşeleri zarar görmesin! Yeter! Koskoca Steve Jobs'un göz bebeği böyle garibanların eline mi düşecekti! Bu ne korku! Hem ekran çizilmesinden korkuyor, hemde telefona para verdiği için bir statü edinmiş olduğunu sanıyor millet. Olmaz.

Artık iPhone sahipleri arasında gerçek bir statü farkı oluşacak. Bir statüye ulaştığını sanan kılıflı ekran koruyuculu 7S garibanları... ve gerçek elitlerin ve zenginlerin kılıfsız ve ekran koruyucuz kullandığı iPhone X.

Kırılmaz cam takanların garibanlığı adlı çalışmanız çok güzelmiş ellerinize sağlık

• Arkadaşlar kanalıma yardımcı olurmusunuz izlemek zorunda değilsiniz biliyorum yeri değil ama acil yardım lazım teşekkürler!!!https://youtu.be/ptJm2aCduoohttps://youtu.be/bnNDRwH2c6ghttps://youtu.be/XlgyL8xXKPM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alknbrzn -- 12 Eylül 2017; 19:09:20 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Kaldı 1.5 saat bakalım.

• ..ScReaM kullanıcısına yanıt
    Mesut Hocam ilk başta karaborsa olacaktır. Malum sitede garantilisinden pahalı ya da en azından aynı fiyata satacaklarından eminim. :)

Biraz beklemekte fayda var

• iphone x 'i gören sirkece'yi telefonunu elden çıkarmaya koşuyor, iphone x muazzam her şeyiyle .
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.