Şimdi Ara

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU] (138. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.362
Cevap
138
Favori
807.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 27 Mart 2021; 12:46:21 >
  • Beklersen eğer X illaki daha uygun fiyata bulunacaktır. 8 plus alman 7 plus almandan daha iyi bi tercih gibi görünüyor. A11 işlemcisi gerçekten fark yaratacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tens -- 16 Kasım 2017; 10:4:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tens T kullanıcısına yanıt
    [Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 27 Mart 2021; 12:46:4 >
  • 5s ile idare etmek gerçekten insanın ömründen ömür götürür. 6100 çıkış fiyatı olarak düşünürsek Apple tarafından dolar bazlı bir fiyat artışına gidilmezse satışa çıktıktan sonra kapalı kutu olarak nakite çevirmek isteyenlerden 5500 liraya kadar bir fiyatla bulunabilir diye tahmin ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: .Space.

Orasında haklısınız hocam. 3600 küsüre yurtiçi bulmam biraz zor olur. Bekliyoruz da nereye kadar, telefon 5S olmasa suanda beklerim. Artık öldü yani telefon, şarj ayrı dert,kasması ayrı dert. X en uygun ne kadara bulunur? fikriniz varmı?

Çek indirim kampanya takibi ile 4000-4100 bandında denk gelir hocam. Bence her türlü yurtdışı cihazdan iyidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: sahbaz061

Merhaba bende ESC’den aldım ürünü bugün elime ulaştı biraz daha sabır göndereceklerdir.

Hayırlı olsun hocam. Nasıl cihazda bir sorun vs çıkmadı inşallah?

[Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 27 Mart 2021; 12:45:57 >
  • Arka ve ön kameram çalışmamaya başladı siyah ekranda kalıyor.Flashta açılmıyor.Korkmaya başladım

Teşekkür ederim herhangi bir sorun çıkmadı çok şükür ölü pikseli kontrol ettim kamerada herhangi donma vs. yok şimdilik sorunsuz. iPhone 6 plusdan geçtim hız olarak gerçekten fark var.

• Home tuşuyla ilgili merak ettiğim bir konu var malum fiziki olarak basamıyoruz İPhone 6’da home tuşu çok yumuşamıştı kullanamıyordum İPhone 8’de de bu home tülü basma sorunu gibi sorunlar olur mu? Teşekkürler.

• sahbaz061 S kullanıcısına yanıt
    Home butonu yok aslında o yüzden yumuşama gibi bir sıkıntı olmaz. Sadece home butonu varmış hissi veriyor allttaki titreşim motoru. Bozulmaz mı? Bozulmaz diye bir şey yok ama daha sağlam eski home butonuna göre.

• Merhaba arkadaşlar 8 plus renk olarak sizce hangisi alınmalı silver ile Uzay Grisi arasında kaldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fikret3968 -- 16 Kasım 2017; 11:55:21 >
  • Arkadaşlar internet bankacılığına girerken,bankadan gelen mesajı banka uygulaması otomatik almıyor,andriodde alıyordu,var mı bunu bir ayarı?
  • fikret3968 kullanıcısına yanıt
    Ben gold aldım bakmaya kıyamıyorum o derece güzel benim için,tabi sizin zevkinize kalmış yinede.
  • ProNutra kullanıcısına yanıt
    cihazı nereden almıştınız ?
  • sir.eko kullanıcısına yanıt
    Gold biraz pembemsi gibi geldi o yüzden eledim

• sir.eko kullanıcısına yanıt
    İPhone 6 da olmuyor mecburen elle giriyorum , önceden otomatik giriyordu bilmiyorum belki ayarları vardır

• DODANLI kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim banada daha sağlam gelmişti, sanırım bu titreşim kapanmıyor.

• sahbaz061 S kullanıcısına yanıt
    Yok sadece hissiyatını ayarlayabilirsiniz. Kapansa hiçbir şey hissetmezsiniz. ;)

• IP6 forumuna bakıyorum , IP7 almaya değmez çok fark yok diyorlar.
    IP7 forumunda da IP8 almaya değmez , fiyat farkına değecek üstünlüğü yok diyorlar.
    O zaman IP6S = IP8 gibi bir sonuç çıkıyor :))
    Kafamı karıştırdı adamlar yahu. Tabii ki biliyorum bir sonraki model kesinlikle öncekinden iyidir.

Fakat , telefonu sadece konuşma-whatsapp-email gibi temel işlevleri için kullanıyorum.
    Bilinçli arkadaşların benim gibi kararsız olanlar için yorumlarını bekliyorum.

Bir de , şu an 5S'lerin bile kastığı ve yakın zamanda güncelleme almayacağı için whatsapp gibi programları
    kullanamayacağı söyleniyor. Alınacak bir 7 ya da 8 kaç yıl idare eder?

Saygılar herkese...
  • 
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.