Şimdi Ara

APPLE iPhone 8 64GB Akıllı Telefon -4.350 -

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.631
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sanırım bundan ucuzu yok. Bugüne özel bu fiyat yazıyor arkadaşlar.https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/apple-iphone-8-64gb-akilli-telefon-gold-493513962

• 3 yıllık telefona 4 küsür verene kadar, dişimi sıkarım 3 daha koyarım 11 alırım. En azından 3 sene sonra 4000'e satarım ve 3 yıl güncel kalırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lithium87 kullanıcısına yanıt
    böyle yazınca, la dedim ben telefonu alalı 3 sene mi oluyo.

bu telefon çıkalı 2 yıl oldu sadece.

topluyorsan +3bin daha 11 al tabi ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lithium87

3 yıllık telefona 4 küsür verene kadar, dişimi sıkarım 3 daha koyarım 11 alırım. En azından 3 sene sonra 4000'e satarım ve 3 yıl güncel kalırım.
    Bi 3 daha koyup şahin alır mıyız hocam

• 5 daha koy 12 al

• Bu fiyatlarla kimin kime koyduğunu yazmaya gerek yok diye düşünüyorum

• Mecbur alacagiz, teknoloji hayatimiza girdi bir defa. Kapitalist sistem, hic ortada yokken insanlara ihtiyac olusturup sonra olmayan o ihtiyaclarini gidermek icin paralarini aliyorlar.

• sizin gibiler yüzünden sıcak fırsat diye birşey kalmadı..arkadaş paylasmis beğenirsin begemmezsin ilgilini cekmiyorsa geç başka konuya..yooo illa yorum yapacak yok alınırdı alinmazdi..yok şahindi yok kartaldi

Aferim. Dunya uzerinde tek tip ihtiyaca sahip tek tip insan var degil mi?

Genellemeleriniz de sizin gibi sicak firsatlar konusunda sacmalayanlar da yerin dibine batsin.

Aylik esimle birlikte gelirim 20bin. Esim iphone 6s 16 gb kullaniyor, ihtiyaci olan herseyi telefonu sagliyor, tek bir nokta haric her seyi memnun ediyordu, o da hafiza.

6s 64 almakla 8 64 almak arasında gidip geldik, cunku boyutu hizi ve ihtiyaçlarını karşılamasi noktasinda hicbir eksiği yoktu 6sin, 8 de oyle olacak ve en az 6si kullandığı kadar sure 8i de kullanacak.

6s i1500 lira gibi bir fiyata satacagimizi varsayarsak 3000-3500 lira civarında cikacak bir parayla a11 islemcili hafizasi yeterli olacak ve ESİMİN ihtiyacini karsilayacak bir telefon almis olacagiz, hem de alismis oldugu ios ortamindan kopmadan, hem de androidin iki sene sonra çöp fiyatina satilma riskinden uzak değeri yuksek sekilde satacagiz

Simdi bu noktada 3000 bizim koyacagimiz 3000 de senin biriktirip koyacagin 6000 liralik bir harcamalaya iphone 11 alacagiz, esime ne getirisi olacak? Ekran alani daha buyuk olacak ama kucuk eliyle kullanmakta zorlanacak.

Bu kadar neden yazdim çünkü dunyayi sadece kendinizden ibaret saniyorsunuz sen ve senin gibiler. En akilli sizsiniz diger tercihleri yapanlar salak. En kotu tercihleri baskalari yapiyor çunku sizin karar vermedeki ulvi yetenekleriniz ve piyasayi okuma kabiliyetiniz essiz saniyorsunuz!

Oysa tam aksi, sacma sapan bir algiyla yasadiginizi saniyorsunuz, biraz hayata karismanizi ve baska hayatlarin ve ihtiyaclarin da varligini farketmeniz dilegiyle

• 1984 kullanıcısına yanıt
    Madem öyle 7 al dostum niye 6s ile 8 arasındasın? Sende biliyorsun ki 7 artık öldü. Eşin 8 aldıktan 1 sene sonra da bu sefer iphone x mi alayım xr mı diyeceksin. Bende madem eşin uzun ömürlü telefon kullanıyor, azıcık daha bütçemi zorla son modeli al diyorum. Eşinde sende en az 3 sene telefon masrafından kurtul diyorum ama anlayana. Sen bence 6s al.

• quote:

Orijinalden alıntı: paşa1978

sizin gibiler yüzünden sıcak fırsat diye birşey kalmadı..arkadaş paylasmis beğenirsin begemmezsin ilgilini cekmiyorsa geç başka konuya..yooo illa yorum yapacak yok alınırdı alinmazdi..yok şahindi yok kartaldi
    Okuma anlaman biraz zayıf sanırım, orada 3-5 daha koya eleştiriydi şahin muhabbeti.

• Sawyer258 kullanıcısına yanıt
    hocam benim eleştirilerim genel sizle alakası yok.gozume bu cümle takıldığı için yazdım..ama anlatmak istediğimi herkes anladı zaten sizde aynı konudan muzdarip siniz..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gümüş rengi bana özel 4319 TL satıcı mediamart axess chippara 75 te var..

almayacağım daha düşecek!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dumanus

Mecbur alacagiz, teknoloji hayatimiza girdi bir defa. Kapitalist sistem, hic ortada yokken insanlara ihtiyac olusturup sonra olmayan o ihtiyaclarini gidermek icin paralarini aliyorlar.
    once cantamiza girdi, sonra cebimize girdi, simdi de hayatimiza girdi. bu gidisat beni korkutuyor.. sirada neresi var acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zengier

once cantamiza girdi, sonra cebimize girdi, simdi de hayatimiza girdi. bu gidisat beni korkutuyor.. sirada neresi var acaba ?

Alıntıları Göster
    Düşündüğünüz yere çoktan girdi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 gün önce 4500 aldım, bugün geri gönderdim kargoyu
    Aksam 4319 tekrar almıştım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

Düşündüğünüz yere çoktan girdi

Alıntıları Göster
    bi kulağımızın arkası kaldı
  • Guzel hamle :)) paketi gelir gelmez acmamanin cebe katkisi :))

Hocam tek yaptığın kelime oyunu

Yukarıda sen dediğin için açıklıyorum yoksa benim şunun bunun ihtiyacı ve alacağı cihaz değişir

Ama sanirim tek değişmeyecek şey sen ve senin gibilerin dünyayi kendisinin etrafında döndüğü düşüncesi.

Benim ihtiyaç ve hayatıma şu An iphibe 8 almak o kadar net uyuyor ki. Ama sen bunu alan salaktir diyerek vizyonunu ortaya koyuyorsun

• 1984 kullanıcısına yanıt
    Tartışmayı uzatmak istemiyorum ama salak gibi bir ithamda bulunmak istemem, istemedim de. Bu açıdan varsa bir kalp kırıklığı özrümü de dilerim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.