Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (1432. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
55.870
Cevap
383
Favori
2.348.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14301431143214331434
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yardımın için çok teşekkür ederim. Bring your Sprint or GSM device to Ting!
    No contracts. Just pay for what you use. yazıyor herhalde unlocked oluyor bu. Birde Vpn ile girdiğimiz için IMEI çalınması gibi bir durum söz konusu olmaz değil mi?
  • Bu mat siyahi akil edenin eline saglik yilan gibi valla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar telefonun odaklama sistemi farklı mı yoksa benim cihazda mı sorun var anlamadım. Önceden 5 ve 5s kullanıyordum kamerayı çevirdiğim her yerde kendisi odaklama yapardı (sarı çerçeve şeklinde ) 7'de bu durum çok nadir gerçekleşiyor . Genellikle sarı çerçeve çıkmıyor bile. Bu şekilde fotoğraf çekiyorum beni hiç tatmin etmiyor bulanık gibi hatta çamur gibi çekiyor bazen. Bu normal midir ?

Önceki hesabımdan yedekleme yaparak telefonu kurdum. Fotoğraflarımı da indiriyor ama 4-5 saattir bitiremedi daha. Bitirmediği için güncelleme de yaptırmıyor. Bu kadar zaman geçmesi normal mi çok fazla fotoğrafım da yoktu ?

Son olarak kamera çıkıntılı olunca yere direkt temas yapıyor hâliyle. Zamanla lensin camı çizilir mi sorun yaşar mıyım? Koruyucu bir şeyler mi yapmalıyım sizce ? Teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: mKisaca

quote:

Orijinalden alıntı: 0tyldrm0

Bende pil durumumu gösterim :) cihaz iPhone 7. Bugün alalı tam 9 gün oldu. Pilinden aşırı derecede memnunum. 5s ten sonra devrim oldu resmen. 9 saatin altında ekran süresi almıyorum. Bu arada kullanımın %60 ı 4G de yapıldı.

Merhabalar bu operatör adı yerine nasıl TOLGA yazdınız acaba ? jb olmadan yapılabiliyormuydu?

Türk telekom selfy sayesinde yapılıyor. Jailbreak e falan gerek yok. Bir servisi diyelim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• feda0034 F kullanıcısına yanıt
    Bende silver 7 kullanıyorum da nedir silver de olan şey acaba

• SirrealsQ kullanıcısına yanıt
    Şarj süresinde kısalma var mı peki?

• TURKCELL iPhone'lar için VOLTE servisinin aktif olduğunu sitesinde yayınlayıp hizmet veremeyince 1 hafta sonra siteden kaldırışmış şaka gibi😄

• enevre kullanıcısına yanıt
    Uzun iphone 6+, 5 ve 5s kullandım daha önce.ios ve androide baya baya ciddi bir şekilde hakimim. Daha önce başıma gelmediği için şaşırdım. Yardım ve önerileriniz için teşekkür ederim. Bi bu geceyide atlatalımda tekrarlarsa 10.2den 10.2.1e geçer temiz kurulum yaparım dediğiniz gibi. Geçmek konusunda kararsız kaldım 10.2.1'e

• quote:

Orijinalden alıntı: firat23

2.1 mi 1.0 mı ona göre alacağımda yada 2.1 de zararı olurmu i7 Plus için

Qualcomm Quick Charge 2.0 ile Hızlı Şarj Desteği
    14.1mm İncelik
    Çok Katmanlı Yanmaya Karşı Özel Güvenlik Sistemi
    10.000mAh Batarya
    Siyah ve Beyaz Renk Seçeneği
    4-6 Saat Arasında Dolum
    228gr Ağırlık
    130×71×14.1mm Boyut
    Giriş Gerilimi: 5V
    Çıkış Gerilimi: 5V
    Çıkış Akımı: Max. 2.4A
  • quote:

Orijinalden alıntı: swes

quote:

Orijinalden alıntı: Karargahx

powerbank arayanlara öneririm kendimde aldım bu dolar kuruyla bu fiyata daha zor bulursunuz.
    http://www.hepsiburada.com/xiaomi-10000-mah-versiyon-2-tasinabilir-sarj-cihazi-gumus-ince-ve-hafif-kasa-p-HBV000002BV8E

Büyüklüğü nasıl hocam. Bu markanın biraz daha kalın olanı var ona kıyasla ne durumda acaba?
    https://www.youtube.com/watch?v=RlErglz3bO4 buyur hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karargahx -- 25 Ocak 2017; 20:33:49 >

• canysf kullanıcısına yanıt
    Geç geç hocam iyi bir sürüm oldu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ota üzerinden 10.2.1 e yükselteyim mi? Yoksa itunes ile mi yapayım.

• 0tyldrm0 kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba bu arada bende Tolga :) selfy üyesiyim bunu nasıl yapabilirim yardımcı olur musun ?

• sizdede iphone 7 lte sorunu varmı 3g daha hızlı calısıyor telefonda
  • trancebabe kullanıcısına yanıt
    Buldum hocam gerek kalmadı.Turk Telekom selfy abonesi olanlar 4545 e DEGISTIR boşluk 15 karakter ne isterseniz yazabilirsiniz operatör adı yerine adınızı yazabilirsiniz yana ne isterseniz.Gayet güzel bişeymiş çok hoşuma gitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trancebabe -- 25 Ocak 2017; 21:8:41 >
  • İade ettim ve yeni ürün aldım.
  • ErhanNamal kullanıcısına yanıt
    Li-ion pillerde bitmeden sarja takmamak gibi bir durum yok, o eski tip Ni-Cd pillerde vardi. Cihazini istedigin yuzdede sarja takabilirsin. Ayda 1-2 kez disinda %20'nin altina da cok indirme. Ofisten cikiyorsan ve sarjin %42 ise mesela, yarim saat sarj et oyle cik. Gun icinde istedigin yuzdede sarja takabilirsin, hicbir zarari yok. Aksine tekrarlanan sarj rutinlerinden uzak durmak iyidir. Usenmez ve pil konusundaki su onerileri okursan, kliselerden ve sehir efsanelerinden uzakta, pilini en saglikli sekilde kullanirsin:http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=122367544

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihaz 50. Hafta üretimi iphone 7. Sarı ekran tıslama problemim falan yok. Fakat bazen cihazdan çok düşük seviyede çıt çıt çıt diye ses çıkıyor ve video çekimlerinde bu videoda sese yansıyor. Birde sessiz ortamda video çekerken bilgisayar fan sesi gibi ses var var planda. Sanırım bu ortamdaki hava sesi gibi birşey. Bilgisi olanlar yazarsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fafa1236 -- 25 Ocak 2017; 22:36:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Huysuz İhtiyar

Li-ion pillerde bitmeden sarja takmamak gibi bir durum yok, o eski tip Ni-Cd pillerde vardi. Cihazini istedigin yuzdede sarja takabilirsin. Ayda 1-2 kez disinda %20'nin altina da cok indirme. Ofisten cikiyorsan ve sarjin %42 ise mesela, yarim saat sarj et oyle cik. Gun icinde istedigin yuzdede sarja takabilirsin, hicbir zarari yok. Aksine tekrarlanan sarj rutinlerinden uzak durmak iyidir. Usenmez ve pil konusundaki su onerileri okursan, kliselerden ve sehir efsanelerinden uzakta, pilini en saglikli sekilde kullanirsin:http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=122367544

Xiaomi power banklar hakkında ne düşünüyorsun hocam ?

• iPhone 7plus ile aranıza katıldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 25 Ocak 2017; 23:17:38 >
  • 
Sayfa: önceki 14301431143214331434
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.