Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (975. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
55.870
Cevap
383
Favori
2.348.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 973974975976977
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

Daha önce verildiyse kusura bakmayın..

Biraz cesaret ile müthiş bir Mod olmuş. Tabi ne kadar pil gücü harcar orasını bilemem..

Bunları sadece 4 tane led ile aydınlatıyorlar, dolayısıyla pil ömrüne çok etkisi yok olsa olsa %1-2 oynar.

• SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Sanki sizin telin çekim gücüde biraz zayıf

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Senin telefon hemen hemen en düşük ayarı açılmış night shift modunda diğer telefona göre yazık...Apple nerde %25 fazla parlaklık ? Şu oled ekrana bu sene geçseydin bari de belki standart bir ekran paneline kavuşmuş olurduk. Bu arada bazı arkadaşlar sarı ekranın 5s ten bu yana olduğunu yazmışlar. Sarı ekran olayı retina ekranla birlikte başladı yani 4 den beri var bu farklı ton olayı. Ancak 7 ve 7 plusta ayyuka çıktı iyice. Sanırım tedariğin büyük bölümünü sarı panelden yana kullandı apple.

• fensinn kullanıcısına yanıt
    Bodrum kattayim ondan olsa gerek vodafoneden iyi cekitp bunada şükür:)

• Matherson kullanıcısına yanıt
    Bugun applestore a gittim sari ekran olayini soyledim yine iki ayri tedarikciden aliyoruz bu nedenle oluyor dediler degisim yapmiyorlarmis, videodaki ses icinse gorustugum genius islemcinin sesi yansiyor rahatsizlik duyuyorsaniz iade edin falan dedi applestoredan almadigim ve 14 gun gectigi icin iade edemedim, sonra bir kisiye daha sordum o da mikrofonu falan degisecektir randevu alin dedi saka gibi 20 gun bile olmamis telefona tamir islemi mi uygulanicak,sonuc olarak sari ekranim ve videodaki sesle devam ediyoruz
    Eyvallah kardeşim valla bende çok merak ediyorum ıosu. Bakalım arkadas almanya dan getirirse deneme fırsatım olacak.

• Karargahx kullanıcısına yanıt
    Eyvallah kardesim cok sagol. Insallah denemek için fırsatım olur.

Çok yazık gerçekten. Bu sorunun peşine düşmeliyiz kesinlikle hakkımızı aramamız gerekir burada bu konuda konuşmamızdan rahatsız olan gereksiz kitleye hiç aldanmayın ben ve bir kaç arkadaş daha bu konudan büyük rahatsızlık duyuyoruz cumartesi günü zorluda randevum var kesinlikle cihaz değişimi isteyeceğim.
  • sd2801 S kullanıcısına yanıt
    Yani ben şimdi cumartesi günü Apple Store mağazasına gittiğimde zorlu randevumda bana bunu bu şekilde mi açıklayacaklar ? Sanırım artık en kötü ihtimalleri düşünmeye başlamalıyım bu telefonu bir şekilde satıp sorunsuz 7s serisinin gelmesini filan beklerim bu ekran ile idare filan edemem kaldı ki online destek ekibi bunun bir sorun olduğu konusunda hem fikirler her gün farklı biri ile konuşuyorum bu iki farkı görüp kayıtsız kalması genius'un ayıbı olur.

Her şeyi geçtim bu iki farklı ekran olduğunu söylerlerse yasal olan bütün haklarımı aramak düşer bana ve bizlere Apple her hangi bir maddede bu uyarıyı yapmış mı ? bizi bilgilendirmiş ? tanıtımlarında yüzde 25 daha parlak ibaresi dışında ibare var mı ? yani bu sorundan bizlerin haberdar olduğunu gösteren en ufak bir bulgu var mı ? hayır yok sadece forumlarda yazılan mesajlar. Yahu sen satarken söylesene iki ekran tedarikçimiz var şansınıza kaymak gibi beyaz çıkabilir şansınıza sarı da çıkabilir seçiminizi yapın ona göre alın e yok o zaman ver kardeşim banada kaymak gibi beyaz ekran.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LuxAeternaFB -- 7 Kasım 2016; 20:17:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

Bu durumu nasil açiklarsiniz..?telekom olan bnm cihaz diğeri arkadaşin cihazi hadi sari ekrani geçtim..parlakliğa bak arkadaş böyle saçma üretim olur mu ymn ederimm (S) lerin daha mükembel oldugunu düz serilerin ise sadece rastgele üretim olduguna inandim bundan sonra s modeline yönelicem artik yazik
    Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

Düşük güç modu ekran parlaklığını sonuna getirsen bile ışığı kısıyor modu kapatarak dene bu kadar kötü görünmeyecektir

• F@T@H F kullanıcısına yanıt
    Denedim ayni daha öncede bakmiştim kontrol etmiştim parlakliği ve netliği hoşuma gitti onun cihazi ekranida ayni sari ama yinede kamera ve resimlerde daha iyi sonuç verdi nedense cnm sıkıldı spor salona karşilaştik resmini cekip aizlerle paylaşim dedim bu kadari fazla gercekten sıkıldım servise göndersem bi problem yok diyip geri göndericekler yurtdişi cihazi kayitli en yakin servis gaziantep yada diyarbakir ne yapicağimi şaşirdim bi kaç gün daha kullanicam kuzen antepde ona verip halletsin inş değişim olur..benim cihaz üvey evlat gibi bi kaç tane led işiği eksik inat yapmişlar herhalde buna koymiyacaz kime denk giderse diye sallamişlar:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEHZADE63 -- 7 Kasım 2016; 20:24:36 >
  • Arkadaşlar hepsiburadadan 3039 liraya iphone 7 silver alarak aranıza katıldım.

Siparişi az önce geçtim çok mutluyum inşallah bir sorun yaşamam.
  • iPhone 6S/7'deki 3D Touch'in iOS10 ile pratik kullanimi icin 30 tuyo iceren bir video. Meraklisi izlesin:

https://www.youtube.com/watch?v=twOW41IbxDk

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar biraz araştırdım, eğer ekranı full parlaklıkta yarım saat kullanırsanız sarı ekran çözülüyormuş. Bana biraz komik geldi, ne dersiniz doğru olabilir mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • haakaan162 H kullanıcısına yanıt
    Hocam yani biraz garip gelsede bana mantıklı geldi store da bulunan tüm cihazlar full parlaklıkta kullanılıyor denenebilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • haakaan162 H kullanıcısına yanıt
    :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sd2801

Bugun applestore a gittim sari ekran olayini soyledim yine iki ayri tedarikciden aliyoruz bu nedenle oluyor dediler degisim yapmiyorlarmis, videodaki ses icinse gorustugum genius islemcinin sesi yansiyor rahatsizlik duyuyorsaniz iade edin falan dedi applestoredan almadigim ve 14 gun gectigi icin iade edemedim, sonra bir kisiye daha sordum o da mikrofonu falan degisecektir randevu alin dedi saka gibi 20 gun bile olmamis telefona tamir islemi mi uygulanicak,sonuc olarak sari ekranim ve videodaki sesle devam ediyoruz

Hayırlısı bende de ses var az tabi yanlız sarı ekran sorunu yok birde çıt sesi var biraz bastırınca oda herkezde var

• Otomatik kilitlemeyi asla yapıyorum ve telefon parlaklığını full'e getirip 30 dakika değil 1 saat bekleteceğim bakalım sonuç değişecekmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LuxAeternaFB -- 7 Kasım 2016; 20:37:43 >
  • 2 farkli ekran ureticisi varsa, soylersin ikisi de aynisini uretir, şaka gibiler... hic mi test edip gormuyolar...

• Bence alakasi yok ben yarim saat değil bir hafta kullanicam yine değişen bişey olmiyacak neden mi göz aliştikdan sonra sari bile beyaz görünücektir:)))hani alişmadik dötte pantolon durmaz misali:))evde 6s var 1 sene oldu o bile sari cikti onca seneden sonra yeni fark ettim:)))

• 
Sayfa: önceki 973974975976977
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.