Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (974. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55.870
Cevap
383
Favori
2.347.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 972973974975976
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Beyaz bi kağit yada beyaz perde varsa resim cek telefon ile karşilaştirma yap cihazda sarilik varsa saridir geçmiş olsun yoksa normalik tespit ettiysen hayirli ugurlu olsun:))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • east10 kullanıcısına yanıt
    Umarım sorununuz çözülür

• east10 kullanıcısına yanıt
    Bende size bir soru sorayim hi. Bende s7 edge kullanicisiyim. Bu gune dek iphone hiç kullanmadım. 7 plus a merak saldım. Almak istiyorum. Sizden ricam s7 edge ile 7 plus ı bir karşılaştırirsanız.

• arkadaşlar iphone 7 elle reset nasıl atılıyor orta tuş güç dügmesine aynı anda basıyorum ama işlemi yapmıyor
  • malahit M kullanıcısına yanıt
    Ses kisma ile güç açma kapatma tuşuna ayni anda basicaksin..

• zahara12 Z kullanıcısına yanıt
    Samsung tek farki 2 k amoled ekran kullanmasi herşeyi daha net daha keskin gösterdiği için bi arti önde ama bu fark bnm için sahte görüntüden ibaret değil ama plus bence kamerasiyla işletim sistemiyle bataryasiyla kullanimi ile şaheser diyebilirim apple den şaşma pişman etmez seni memnun edicek cihaz korkma tereddüt etme..!!

• quote:

Orijinalden alıntı: Huysuz İhtiyar

quote:

Orijinalden alıntı: Catharacta Skua

Arkadaslar yarin amsterdam için rezervasyon yaptiricam. Ilk defa rezervasyonla alicam. Apple kimligi ile giriş yapip isim mi söylüyoruz nasil oluyor bu rezervasyon işi ? Ben burdan yaptırsam baska biri benim apple kimligimi soyleyerek mi iphone alicak ?

Rezervasyon sayfasindan Apple ID'n ile sectigin cihazi ayirtiyorsun. Teslim alacak kisiyi farkli bir kisi secebilirsin. Odemeyi yapan kisi faturayi istedigin kisi adina kestirebilir. Vergi iadesini de unutma. Su anda ornegin Amsterdam magazasinda 7 Plus 32GB Gold ve Rose Gold stokta gorunuyor. Rezervasyon sayfasini takip ederek aradigin cihazi yakaldiginda ayirtabilirsin.

Hollanda iPhone 7 magaza rezervasyonu:https://reserve.cdn-apple.com/NL/nl_NL/reserve/iPhone/availability?channel=1

Çok teşekkürler sağolun. Vergi iadesi için konuştum zaten alan kişi onu biliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zahara12

Bende size bir soru sorayim hi. Bende s7 edge kullanicisiyim. Bu gune dek iphone hiç kullanmadım. 7 plus a merak saldım. Almak istiyorum. Sizden ricam s7 edge ile 7 plus ı bir karşılaştırirsanız.

s7 edge teknoloji konusunda güzel cihaz tek eksiği ios. İphone 7 plus denemeni tavsiye ederim s7 edge kadar teknoloji yok ama yazılım donanım bütünlüğü gerçekten çok güzel bi kullanıcı deneyimi sunuyor.
  • Merhaba arkadaşlar iphone 7 lerin part no'sunda yazan ülke kodların tam listesini nasıl bulabiliriz. Bu konuda yardımcı olursanız memnun olurum

• islam01 İ kullanıcısına yanıt
    Bir gün daha sabrederseniz yarın video yayında olacak tüm Part numaralarına
    video içersinden erişebilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: islam01

Merhaba arkadaşlar iphone 7 lerin part no'sunda yazan ülke kodların tam listesini nasıl bulabiliriz. Bu konuda yardımcı olursanız memnun olurum

ilk sayfada mevcut.
  • Abi kimse alinmasin, kizmasin, sahsi fikrim de, bu telefonun ne ozelligi var
    3300 lira. Yazik gercekten. Buyuk para yani... is gorecek telefon zaten 1200 den basliyor. Cok iyiler 2000 civari. Ama 3300 nedir abi.) Cogumuzun kullandigi da face, whatsapp, twitter ya da oyun.) Tarhana corbasi yapmiyor herhalde telefon. Yanlis anlasilmasin buyuk para olayi. Dedigim o..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanra -- 7 Kasım 2016; 19:10:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanra

Abi kimse alinmasin, kizmasin, sahsi fikrim de, bu telefonun ne ozelligi var
    3300 lira. Yazik gercekten. Buyuk para yani... is gorecek telefon zaten 1200 den basliyor. Cok iyiler 2000 civari. Ama 3300 nedir abi.)

3300 kol böreği yemek isteyen yer rahatlar arkasından cigara yakar

• Arkadaşlar ısparta vatan da 7 plus vardır almak isteyenler acele etsinler

• quote:

Orijinalden alıntı: istanbulturkusu

quote:

Orijinalden alıntı: tanra

Abi kimse alinmasin, kizmasin, sahsi fikrim de, bu telefonun ne ozelligi var
    3300 lira. Yazik gercekten. Buyuk para yani... is gorecek telefon zaten 1200 den basliyor. Cok iyiler 2000 civari. Ama 3300 nedir abi.)

3300 kol böreği yemek isteyen yer rahatlar arkasından cigara yakar

Bana gereksiz geliyor bu biyuk paralar arkadasim. Ben de gider alabilirim.Allaha sukur durumum var ama 3300 lira bir telefona vermem.) Sahsi fikrim..)
  • Vatan dan alınma cellularline marka şeffaf kılıf var fazlalıktan dolayı isteyene yarı fiyatına verebilirim çok kararsız olan çok para vermek istemeyen var kullanmıyorum başkasına yarasın

• quote:

Orijinalden alıntı: islam01

Merhaba arkadaşlar iphone 7 lerin part no'sunda yazan ülke kodların tam listesini nasıl bulabiliriz. Bu konuda yardımcı olursanız memnun olurum

Aslinda part nolar icin referans olarak kullanilabilecek sabit bir liste yok. Bolgesel ya da cografi olarak her yil degisebiliyor bu kodlar. Mesela bu yil Singapur'un part nosu da ZP/A, Hong Kong'un da ZP/A. Ama Singapur cihazlari GSM modemliyken, Hong Kong cihazlari CDMA modemli. Veya ulkelerin kodlari zaman zaman degisiyor. Italya IP/A iken son zamanlarda QL/A diye geciyor. Almanya urunleri yillarca D/A idi simdi Fransa, Hollanda, Belcika ile ayni ve ZD/A diye geciyor vs. En kesin bilgiyi, urunu Apple.com'dan ilgili ulkenin Online Store'undan sepete atarak gorebilirsin. Sepette sag alt kosede part no yazar.

Yine dewww.iroundtheworld.com adresindeki listeye bakabilirsin. Bu sitede hem ulke ulke fiyatlar var hem de part nolar mevcut. Mesela iPhone 7 128GB Black icin liste bu. Ozellikle fiyata gore siralama insana guzel hisler yasatiyor:

Ulke Fiyat (USD) Part No
    United States 749.00 USD MN8L2LL/A
    Canada 769.99 USD MN922VC/A
    Japan 807.04 USD MNCK2J/A
    Arab Emirates 816.53 USD MN922AE/A
    Hong Kong 823.64 USD MN8L2ZP/A
    Thailand 872.41 USD MN922TH/A
    United Kingdom 872.68 USD MN922B/A
    Malaysia 879.62 USD MN922MY/A
    Singapore 879.89 USD MN922ZP/A
    Switzerland 902.60 USD MN922ZD/A
    Taiwan 906.22 USD MN922TA/A
    China 915.95 USD MNGX2CH/A
    South Korea 927.25 USD MN922KH/A
    Luxembourg 940.16 USD MN922ZD/A
    Australia 943.87 USD MN922X/A
    Mexico 947.49 USD MN922LZ/A
    Sweden 959.60 USD MN922QN/A
    Austria 961.23 USD MN922ZD/A
    Germany 961.23 USD MN922ZD/A
    Belgium 972.29 USD MN922ZD/A
    France 972.29 USD MN922ZD/A
    Netherlands 972.29 USD MN922ZD/A
    Spain 972.29 USD MN922QL/A
    Finland 983.35 USD MN922FS/A
    Ireland 983.35 USD MN922B/A
    Portugal 983.35 USD MN922QL/A
    Poland 994.44 USD MN922PM/A
    Denmark 1000.11 USD MN922QN/A
    Czech Republic 1002.76 USD MN922CN/A
    Italy 1005.48 USD MN922QL/A
    New Zealand 1026.59 USD MN922X/A
    Russia 1026.82 USD MN922RU/A
    Norway 1039.25 USD MN922QN/A
    Hungary 1071.26 USD MN922GH/A
    Turkey 1156.35 USD MN922TU/A

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huysuz İhtiyar -- 7 Kasım 2016; 19:28:59 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jet White geliyor beyler.

• ysf87 Y kullanıcısına yanıt
    İlk sayfada verilen ülke kodları bütün ülkeleri kapsamıyor. Daha geniş bir liste bulabilirmiyiz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Huysuz İhtiyar

quote:

Orijinalden alıntı: atahanbb

Telefon kilitliyken Siri'yle mesaj atabiliyorsunuz ki bence bu bir güvenlik açığı . Dışarda telefonu bıraktınız sonra birisi sizin adınıza mesaj atsın hoş değil

Guvenlik acisindan risk olusturabilecek durumlarda o ozelligi kapatiyoruz. Ben evdeyken acik tutuyorum, disarida kapali.

Ayarlar - Touch ID & Kilit Kodu - Kilitliyken Erisime Izin ver - Siri (Kapali)

• 
Sayfa: önceki 972973974975976
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.