Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir Kullanıcı, 11 Masaüstü Kullanıcı
50.430
Cevap
471
Favori
1.946.809
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Diğer >> Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]
Giriş
    2859 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ozinho20

Arkadaşlar telefonun ses kaydecisinde sesini kaydedip dinleyen var mı ? Ben kaydedip dinlediğimde ilk 2 3 saniye ses kısık çıkıyor sonra yükseliyor ses seviyesi tamamen açık olmasına rağmen. Aynı ses kaydını 2 ci kez dinlediğimde sıkıntı olmuyor direk aynı ses seviyesinde başlıyor. Bugün capitolde ki troy a götürdüm ordan almıştım fakat akasyadaki apple store a götürün orda kontrol cihazları var dedi

Yasadigin sorun donanimsal mi bilmiyorum ama oyle ise koylu kurnazligi yapmislar. Baslarindan savmislar. Bence uzerine git. APR de sattigi cihaza garanti hizmeti vermek zorunda. Apple Store git demesinin sebebi, orada kontrol cihazi falan olmasi degil. Olasi iade alma riskine girmek istememesi. Cihazinda oyle bir donanimsal problem varsa, kusurlu maldir. 14 gun icinde Capitol'deki magazaya iade edip parani alabilirsin. En fazla servisten iade icin onay beklemen gerekir. Seni Apple Store'a yonlendiren o koylu kurnazina soyle, sana Genius randevusu ayarlasin madem. Randevu almak bazen bir ay suruyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    2859 Mesaj

HDR ozelligi otomatige ayarli ise o yapiyor bunu. Cok parlak isik kaynagi ve alan derinligi farki varsa, HDR dengesizlik yapiyor. Yazilimsal bir sorun. Farkli kamera uygulamasi kullanin veya HDR'i kapali konuma getirin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    lakin1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Ulan okadar para ver hem samsung hem apple sorun dolu oluyor telefonlar.İyiki note 4 almışız zamanında bir arza çıkartmadı günde 2 kez düşüyor :D
    Seneye değişirim diyordum ama bu gidişle zor olucak.
    |

Harika:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    say kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Huysuz İhtiyar

quote:

Orijinalden alıntı: emrah1982

Arkadaslar ben jetblack ariyordum ama henuz bulamadim, simdi apple storedan black renk alsam 14 gun icinde kosulsuz iade edebilirmiyim aldigim blacki begenmezsem?

Evet, neden belirtmeden iade edebilirsin. Cihazda hasar, darbe, dusme vb. bir durum olmadigi surece kullan ya da kullanma, SIM kart tak ya da takma, aksesuarlarini kullan ya da kullanma fark etmez, iade yapabilirsin. Iade edilen cihazlar tekrar stoklara girmiyor (kapali kutu alip kapali kutu iade etsen bile). Keyfi olarak iade edilen, kusuru olmayan bu cihazlar, bir havuzda kontrol prosesinden gecirildikten sonra duruma gore kimi ulkelerde refurbished urun olarak tekrar satiliyor veya swap cihaza donusturuluyor. Yani Apple'a maliyeti yok denecek kadar az. Keyfi iadelerde bu kadar comert olmalarinin sebebi bu.

Hocam bir ekleme yapmak isterim belki benimki istisna bir durum olmuş olabilir. Geçtiğimiz ay apple online store'dan almış olduğum iphone se cihazımı arabadan inerken düşürdüm. Sol alt köşesi tırnak girecek şekilde ezildi. Cihazı tnt ile iade ettim ve ücret iadesi yaptılar. Ekran kırılsaydı muhtemelen iade almazlardı tabi.

• Yüzbaşı
    878 Mesaj

Ölü pixel nasıl belli olur nasıl anlarız ?

|
    |
    frosine kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Acil bir Almanya seyahatim çıktı ve işlerin yoğunluğundan araştıracak ve forumu okuyacak vakit bulamıyorum. O yüzden kusuruma bakmayın, mutlaka cevaplanmıştır ama zamansızlıktan tekrar sormak zorundayım.

İphone 7 burada 759 euro ve % 11 vergi iadesi alma hakkım var. Haliyle 675 euroya geliyor, o da yaklaşık 2270 TL ediyor. Amerika ile arasında vergiler de eklenince ciddi fark yok.

Şartlar böyle olunca sizce burdan almalı miyim? Dikkat etmem gereken bir durum var mı? Daha önce buradan alan illa ki olmuştur çünkü.

Şimdiden teşekkür ederim.

Nerden buldunuz hocam?

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    Rorschash kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    878 Mesaj

Unlocked olmasına dikkat edin.

|
    |
    SnypeR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Hocam gün içinde akasyadaki apple gideceğim cihazda sorun varsa değişim yapıcam. Watsapta attıgım ses kaydında ses sabit bir seviyeden çıkıyor ama çok çıkmıyor

|
    |
    Huysuz İhtiyar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ozinho20

Hocam gün içinde akasyadaki apple gideceğim cihazda sorun varsa değişim yapıcam. Watsapta attıgım ses kaydında ses sabit bir seviyeden çıkıyor ama çok çıkmıyor

randevu almadan gidiliyormu bakıyorlarmı?

arkadaşlar birde bu orta tuşa dokununca gelen tık sesini kapatmanın bir yolu yokmu?

Bakarlar ya elbet sonuçda aldım cihazı magdur etmezler

|
    |
    pulpa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tık sesini kapatırsanız tıklayıp tıklamasısınız anlıyamazsınız. Telefonu kapatın orta tuşa basın. Cam a basıyormus gibi hissiz olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    pulpa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben dün cihazı alırken kılıf ister misin diye sordular, ekran koruyucu var mı dediğim de yok demişlerdi keşke bende sorsaydım ne zaman geleceğini.
    |
    |
    Losgalacticos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

son dakika
haberler
Mobilya Takımları
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.