Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (791. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
55.871
Cevap
383
Favori
2.348.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 789790791792793
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SuperBlack

Arkadaşlar jet plus 128 gb aldım bugun ses cok az cıkıyor bu normal mi yotubue dan video actım cok az ses cıkıyo

Karşılaşan yok mu bu sorunla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SuperBlack S kullanıcısına yanıt
    Jet blacklerin sesi az çıkıyormuş ;)

Şakası bir yana ses gayet net ve yüksek çıkıyor. Ses ayarlarınızı açık olduğunu varsayarak cihazınızda bir problem olabilir. Cihazınız yeni ama hoperlor yuvalarını kontrol edin toz dolunca sesi baya etkiler.

• quatrros kullanıcısına yanıt
    Ultra hybrid s kullanıyordum. Kick stand cihaza hafif bir baskı yapıyordu. Tam ekran cam koruma kullanmaya başlayınca mecburen apple silikon kılıfa döndüm. Biraz kaba görünüyor maalesef. Apple orijinal silikon tavsiye ederim, tepeden tırnağa kalite

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yolwerin -- 22 Ekim 2016; 14:38:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Şakası bir yana ses gayet net ve yüksek çıkıyor. Ses ayarlarınızı açık olduğunu varsayarak cihazınızda bir problem olabilir. Cihazınız yeni ama hoperlor yuvalarını kontrol edin toz dolunca sesi baya etkiler.

Hoparlor altta degıl mı brn ekran kagıdını cıkarmadım acaba ses ondan mı az cıkıyor yani o kadar az ses cıkıyor kü kafayı yer insan duyulmuuo bile

Ekran kağıdını çıkarıp deneyin. Hoperlor hem altta hem üstte.

Ahizede de var stereo olduğundan iki adet var

Biri altta biri ahizede orijinal jelatini kapatıyor orayı

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa1300

Ahizede de var stereo olduğundan iki adet var

Biri altta biri ahizede orijinal jelatini kapatıyor orayı

Tmmdır şimdi oldu cok tşk

• Arkadaşlar silver iPhone 7 için aşağıdaki kiliflardan alıp da kullanan eksi arti yonlerini bildirecek olan var mı ?

http://www.spigen.com.tr/iPhone-7-Kilif-Spigen-Liquid-Crystal-4-Tarafi-Tam-Koruma,PR-2027.html

http://www.spigen.com.tr/iPhone-7-Kilif-Spigen-Ultra-Hybrid,PR-2035.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quatrros -- 22 Ekim 2016; 15:00:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SuperBlack

quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Hoparlor altta degıl mı brn ekran kagıdını cıkarmadım acaba ses ondan mı az cıkıyor yani o kadar az ses cıkıyor kü kafayı yer insan duyulmuuo bile

Hocam daha onceli yorumlarida okursaniz gorursunuz jelatinle konusulmaz ses yeri kapali oldugundan ses gelmez.eger telefonun ses cikan hoperlorunden bahsediyorsaniz cikis yeri aciksa sesin normal gelmemesi icin bi durum soz konusu degil su jelatinlerinizi artik sokun atin telefon durduk yere cizilmez korkmayin gidip bi koruma alin

• quote:

Orijinalden alıntı: pulpa

arkadaşlar birde bu orta tuşa dokununca gelen tık sesini kapatmanın bir yolu yokmu?

Adamlar tik sesi gelsin diye bi sene ugrasip oraya yeni teknoloji yerlestirdi sende memnun degilsin menude ayarlari var 3 seviye az olani secebilirsin kapatilip kapatilmadigini gormedim

• Yine maşallahı var pilin harika gidiyor Cihaz 7 plus sürüm 10.0.1

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fairfight94 -- 22 Ekim 2016; 15:13:15 >
  • sa hocam Konya'da Türk Telekom'da 7 Plus 32 gb 3650 tl 128 olan 4150 dediler fiyatlar neden ucuz bi sıkıntı falan çıkar mı özelikle 32 gb olan 150 tl ucuz bide 128 gb Plus jet Black var ellerinde düşünen olursa

• arkadaşım şuan ingilterede 2700 tl fiyat verdi i7 128 gb için. aklımda jet black vardı ancak çok çizildiğini duydum, gri rengini düşünüyorum, sizin renk konusunda tercihiniz ne oldu ve memnunmusunuz? son olarakda 2700 tl fiyat çok mu avrupa ülkelerine göre ?
  • fairfight94 kullanıcısına yanıt
    Hocam kusura bakmada çok iyi değil plus için

• DODANLI kullanıcısına yanıt
    4.500 nedir yahu bunlar insafsızlaşmış artık, vallahi bende 8 gün oldu alamadım sinirleniyorum artık 6S Plus alacağım bu gidiş ile, beklemeye çalışıyorum ama koca 8 gün geçti yahu.
  • Evet bir ara sinirimden ben de 6s plus almaya yeltendim ama sonra vazgeçtim hocam. Maalesef insaf kalmamış, açgözlülük tavan yapmış. Onlara kızdığım kadar bunlara fırsat verip 4500 ü verenlerede kızıyorum. Neyse inşaAllah bir an önce bulursunuz hocam. Bu da apple'ın ayıbı.

• Sirbistan belgrad tan iphone alan yada bu konuda bilgisi olan arkadaş var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: say

quote:

Orijinalden alıntı: Huysuz İhtiyar

quote:

Orijinalden alıntı: emrah1982

Arkadaslar ben jetblack ariyordum ama henuz bulamadim, simdi apple storedan black renk alsam 14 gun icinde kosulsuz iade edebilirmiyim aldigim blacki begenmezsem?

Evet, neden belirtmeden iade edebilirsin. Cihazda hasar, darbe, dusme vb. bir durum olmadigi surece kullan ya da kullanma, SIM kart tak ya da takma, aksesuarlarini kullan ya da kullanma fark etmez, iade yapabilirsin. Iade edilen cihazlar tekrar stoklara girmiyor (kapali kutu alip kapali kutu iade etsen bile). Keyfi olarak iade edilen, kusuru olmayan bu cihazlar, bir havuzda kontrol prosesinden gecirildikten sonra duruma gore kimi ulkelerde refurbished urun olarak tekrar satiliyor veya swap cihaza donusturuluyor. Yani Apple'a maliyeti yok denecek kadar az. Keyfi iadelerde bu kadar comert olmalarinin sebebi bu.

Hocam bir ekleme yapmak isterim belki benimki istisna bir durum olmuş olabilir. Geçtiğimiz ay apple online store'dan almış olduğum iphone se cihazımı arabadan inerken düşürdüm. Sol alt köşesi tırnak girecek şekilde ezildi. Cihazı tnt ile iade ettim ve ücret iadesi yaptılar. Ekran kırılsaydı muhtemelen iade almazlardı tabi.

Apple, insiyatif almasi gerektiginde genelde musteri lehine aliyor. Darbeyi ya farketmemislerdir ya da gormezden gelmislerdir. Cunku iade edilen cihazlar tekrar stoklara girmiyor. Durumuna gore refurbished, swap hatta scrapped oluyor. Ama sonucta suistimal edilecegini bildikleri icin "darbeli kusurlu cihazlari bile iade aliyoruz" demiyorlar asla. Kucuk kusurlar gormezden gelinir. Apple iadeleri TNT ile aldiriyor, aslinda TNT personeli bile kontrol eder bazen.

Dedigim gibi, musteri memnuniyeti onemli. Her musteri ayni muameleyi gormeyebilecegi icin belirtmedim ama ben dun iadeyi yaptigimda, magazaya girip cebimde nakit para ile cikmam toplam 3-4 dakika surdu. Kutuyu aldigimdaki gibi jelatininde verdim, acik bakmadilar bile (cihazda parmak izi bile yoktu, orasi ayri). Kutunun altindaki seri nodan sistemden kontrolunu yapti ve nakit parami getirip tesekkur etti. Bir onceki iademde kutuyu acip cihazda kusur olup olmadigini incelemislerdi. Personelin o anki ruh haline gore degisiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim 2016 MacBook'a da Jet Black rengi gelse de değiştirsem
    Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Giansello -- 22 Ekim 2016; 15:54:31 >
  • KBD kullanıcısına yanıt
    Dün akşam Plus 128 aldım.Rezervasyon yaptırmanız gerek stoklarda olmuyor genelde
  • 
Sayfa: önceki 789790791792793
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.