Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (781. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55.870
Cevap
383
Favori
2.348.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 779780781782783
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynen öyle bakalım daha ne kadar uzayacak bu süreç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheWhiteGandalf kullanıcısına yanıt
    Siz de mi alamadınız daha ? Bende oradan alacaktım 6-8 hafta diyordu şimdi 3-6 hafta diyor çok geç olduğu için sipariş geçmedim.

• Arkadaşlar bana iTools işlevlerini görecek bir alternatif program söyleyebilir misiniz acaba? Teşekkür ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben havale ile alınca süreç uzadı ama benim acelem yok, bekliyoruz bakalım.

• Arkadaşlar home tuşuna iki defa dokununca ekranın yarım ekran haline gelme özelliğini kapatabiliyor muyuz? Sanırım bu sadece Plus'ta var tek elle rahat kullanmak için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evren7 -- 21 Ekim 2016; 17:51:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

Arkadaşlar bana iTools işlevlerini görecek bir alternatif program söyleyebilir misiniz acaba? Teşekkür ederim.

Tongbu

• quote:

Orijinalden alıntı: ogulcann01

wifi açık sabaha kadar whatsptan bildirm fln gelio işte o ara ekran açılıyor yüzde 5 şarjım gdiyo iphone 7 32gb normal mı ?

??
  • Ayarlar > Genel > Erişilebilirlik > Ulaşılabilirlik kısmını kapatırsanız istediğiniz gibi olacaktır
  • ..ScReaM kullanıcısına yanıt
    hocam bu hangi renk olarak geçiyor acaba ve hayırlı olsun memnun kaldınız mı?
  • unicornek kullanıcısına yanıt
    Ben baktım şimdi sadece citron rengi kalmış ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: unicornek

hocam bu hangi renk olarak geçiyor acaba ve hayırlı olsun memnun kaldınız mı?

Merhaba hocam, teşekkür ederim. Çok memnun kaldım. Gayet sağlam bir kılıf. Rengi ıce (saydam) olarak geçiyor.

• Clear coat full body yaptirdim on arka sag sol koseler .. seffaf hem orjinalligi bozulmuyor hem kapak kullanmak zorunda kalmiyorsunuz hemde darbeleri emiyor 70 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunbah -- 21 Ekim 2016; 18:57:20 >
  • Türk telekomların hiçbirinde 7 plus yok. Birisi diyor önümüzdeki hafta gelir birisi diyor en az 6 - 8 hafta arası. Şuan kullandığım telefon bozuk zar zor şarj edebiliyorum o da %30 falan 1 saate bitiyor o da . Kafayı yiyeceğim.
  • gunbah kullanıcısına yanıt
    Nerede yaptırdınız ve cihazınız neydi?

• quote:

Orijinalden alıntı: gunbah

Clear coat full body yaptirdim on arka sag sol koseler .. seffaf hem orjinalligi bozulmuyor hem kapak kullanmak zorunda kalmiyorsunuz hemde darbeleri emiyor 70 TL

Bir arkadaşımız plus için 109a yaptırmıştı ama bu kadar fiyat farkı olmuyordu modellere göre... İndirim falan mı yaptılar acaba ?
    Ekran karıncalanmış gibi olmasa aslında clear coat iyi birde çok parmak izi ve yağ birikiyor üzerinde.. 7 içinde gözlem şansı oldu mu o şekilde mi ?
    Ben s7 edge ve 6s cihazlarıma yaptırmıştım bu şekildeydi...
    Nerede yaptırdınız ? Ben Pazartesi akşamı Cevahir AVM'de 109 TL'ye yaptırdım iPhone 7 Plus için.

Facebook sayfası ile görüşerek fiyatını sormuştum, fiyatta bir yanlışlık olabilir mi sizin ? Hangi model için yaptırdınız ?

• quote:

Orijinalden alıntı: visualize

quote:

Orijinalden alıntı: gunbah

Clear coat full body yaptirdim on arka sag sol koseler .. seffaf hem orjinalligi bozulmuyor hem kapak kullanmak zorunda kalmiyorsunuz hemde darbeleri emiyor 70 TL

Bir arkadaşımız plus için 109a yaptırmıştı ama bu kadar fiyat farkı olmuyordu modellere göre... İndirim falan mı yaptılar acaba ?
    Ekran karıncalanmış gibi olmasa aslında clear coat iyi birde çok parmak izi ve yağ birikiyor üzerinde.. 7 içinde gözlem şansı oldu mu o şekilde mi ?
    Ben s7 edge ve 6s cihazlarıma yaptırmıştım bu şekildeydi...

Merhaba
    Cihaz iphone 7 plus jetblack .. 109 dediler daha oncede yaptirdigim icin %30 indirim 76 idi az israr 70 TL ye yapti. Resimleri koydum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunbah -- 21 Ekim 2016; 19:04:28 >

Daha önce bende 6 ve 6 plus cihazlarımı yaptırdım, hatta 7 plus cihazımı kaplattırırken diğer iki cihazımın kaplamasınıda 10'ar lira vererek yenilettim ama çalışan arkadaş indirimden bahsetmedi, sağlık olsun

Güle güle kullanın cihazınızı
  • Kaplama Resimler

• quote:

Orijinalden alıntı: onurgti

Ayarlar > Genel > Erişilebilirlik > Ulaşılabilirlik kısmını kapatırsanız istediğiniz gibi olacaktır

Oldu hocam teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 779780781782783
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.