Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (716. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55.870
Cevap
383
Favori
2.348.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 714715716717718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hepsinde mevcut o ses yabancılar kafa telefonu germeye çalışmıyor yazılım fln inceliyor bizim gibi türkler buluyor öyle açıkları sadece 😂 Ama sonuç olarak mevcut gözlemlediğim 6 cihazda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: silversmith

Pili de iyi gidiyor.

Çok fena hemde

• İp7 pil verisi, ilk sarj

Bu mesaja eklenen görseller:

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: scopiora

Genel/Erişilebirlik/Hareketi azalt ı Evet yapın

Ne zamana kadar böyle kullanacağız hocam. Sizde de var mı kasma

• Aşağıdaki işlem online alışveriş mi yoksa fiziki mağazadan alışveriş mi arkadaşar? Sizler alışveriş yaptığınız için soruyorum, bilenler vardır mutlaka.

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khalasar -- 17 Ekim 2016; 22:37:09 >
  • Türkbey kullanıcısına yanıt
    Kasma değilde bug diyelim, yeni sürümde hata düzeltmeleri yapılınca düzelir.
    1-2 hafta içinde yayınlanır heralde en fazla. Bende yok, beklemek istemiyorsanız yeni iphone olarak sıfırlayın. (bu seferde sil baştana dönersiniz herşey uçar)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shegys

quote:

Öncelikle iyi günler ip6 dan ip7 plusa geçtim herşey süper tek sorun var aklıma takılan kilit ekranından mesajlar fln geldiğinde sola doğru çektiğimde ip6 da cevapla seçenegi çıkarken bunda çıkmıyor sil seçenegi çıkıyor üstüne 3d touch gibi basılı tuttugumda bitek cvplama seçenegi çıkıyor oda uğrastıyor ayarlarmda ekrandan cvpla fln açık sola çektigimde nasıl cevapla seçenegine kavuşabilirim acaba kullananlar varmı yoksa böyle bişey çok can sıkıcı

Upp kullananlar nerde sorun bir bendemi

Birtek benmi farkettim bu eksikliği neden kimse cevap vermiyor konu resmen aksesuara döndü eksiklik ve bugları ortaya koymaktan çok

• Yeni iPhone olarak kurulum yaptım zaten hocam bir de klavye de bitti yazan yerde done yazıyor bu neyin nesi

• Burası yeri değil ama bilgisaya takmadan müzik nasıl indirebilirim Canlar

• SerdaR^73 kullanıcısına yanıt
    Ekran sarılığından şikayet eden arkadaşlar hangi cihaza geçmeyi düşünüyorlar acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Öncelikle iyi günler ip6 dan ip7 plusa geçtim herşey süper tek sorun var aklıma takılan kilit ekranından mesajlar fln geldiğinde sola doğru çektiğimde ip6 da cevapla seçenegi çıkarken bunda çıkmıyor sil seçenegi çıkıyor üstüne 3d touch gibi basılı tuttugumda bitek cvplama seçenegi çıkıyor oda uğrastıyor ayarlarmda ekrandan cvpla fln açık sola çektigimde nasıl cevapla seçenegine kavuşabilirim acaba kullananlar varmı yoksa böyle bişey çok can sıkıcı

Upp kullananlar nerde sorun bir bendemi

Birtek benmi farkettim bu eksikliği neden kimse cevap vermiyor konu resmen aksesuara döndü eksiklik ve bugları ortaya koymaktan çok

Mesaja sert basın

• Çok şanslıyım arkadaşlar 7 plus 24 saat internet teyim hiç ısınma görmedim cihaz buz gibi vallh

• guvvventr kullanıcısına yanıt
    7+ ile bende olmuyor takılma. 7'ye özel bir durum mu acaba.
  • Cihazı yeni aldık 7 plus. Ama bunu sim kart takmadan ilk açılışı yapamıyot muyuz

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Yumruklayımmı cihazı

• quote:

Yumruklayımmı cihazı

3D Touch'ı kapatın sorun düzelir diye tahmin ediyorum. Yani mesajı çektiğinizde cevapla seçeneği çıkacaktır.

• İade yapıp, sakince düşünmek gerekli o zaman

Arşivci birisiniz sanırım ve İP7 PLUS yüksek hafıza en iyi seçim olur.

Kampanyalarıda takip edebilir, hazır nakit varken (4 ay kayıtsız) yurtdışı alabilirsiniz.

• berkans kullanıcısına yanıt
    Ben ekran sarılığını çok takmadım ama illaki bir telefona geçeceksem bu sorun gibi görünen durumdan dolayı 6s imi kullanmaya devam ederdim :) benim anlatmak istediğim bazı renklerin canlı olması dışında , 6s den şu ana kadar bir fark göremedim .

• quote:

Orijinalden alıntı: guvvventr

quote:

Orijinalden alıntı: KAEC

Bende kasma hiç yok.

Girdiğiniz programdan tuşa basıp ana ekrana çıkarken animasyon takılıyor... Şimdiye kadar olmayan iphone 7 görmedim?

Hocam bende de vardi ayni sorun. Ayarlara girip buyutme ve buyuteci kapatin duzeliyor. Suan 0 takilma bende ip7 128gb

• Banka tasnif kodunun ne olduğunu bilen yok mu ya ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAEC -- 17 Ekim 2016; 22:56:02 >
  • 
Sayfa: önceki 714715716717718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.