Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (717. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
55.871
Cevap
383
Favori
2.348.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 715716717718719
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Banka tasnif kodunun ne olduğunu bilen yok mu ya ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAEC -- 17 Ekim 2016; 22:56:02 >
  • SerdaR^73 kullanıcısına yanıt
    Ben detayli incelemesini yaparken, En azından kendi cihazım için konuşuyorum beyaz tonlarında beni rahatsız eden bir farklılık hissetmedim. Diğer renkler açısından ise 6s ile bu telefon arasında çok büyük bir fark var. Wide color gamut teknolojisinin yaygınlaşması ile beraber bu fark daha da belirginleşecek. Şuan bile bildirim çubuğunda ki yazıların keskinliği canlılığı ve renkleri daha güzel vermesi de bu farkı anlayabilirsiniz. Yurtdışındaki incelemelerde de zaten en büyük yenilik olarak ekran teknolojisine parmak basılmış. Henüz uygulamalar bu teknolojiye destek vermiyor. İlk olarak sanırım Instagram ile beraber başlayacak. O zaman farkları sanırım konuşabiliriz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Tekrardan hayırlı olsun, nice mutlu günlerde kullanmanı dilerim

Çok teşekkür ederim hocam. Hep birlikte inşallah :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ylc

Hocam merhaba benim iphone7'im yok ama 2012 den beri 4s kullanıyorum yakında 7 geçmeyi planlıyorum.
    Sorunuza gelince. Whatsapp yedeğini falan almanıza gerek yok ekstradan. Telefon kendi uygulamayla birlikte yedeğini alıyor. Wi-fi ve şarzda otomatikman yedekliyor.
    ayarlar + icloud + saklama alanı + alanı yönet + bu iPhone: buradan buluta yüklediğiniz dosyaları ve boyutlarını görebilirsiniz. Buradan işinize yaramayanları kaldırabilirsiniz. Tabi yedeğini almayı istediğiniz whatsapp acik olmalı. Bu şekilde telefon çöksede(ben 5 yıla yakındır kullanıyorum daha hiç olmadı) son yedeklediğiniz konuşmalar geri gelecektir ya da 7s e geçtiğinizde bu yedeği alabilirsiniz.
    Diğer sorunuza gelecek olursak neden birde buluta yedeklemek istiyorsunuz? Bunun bir yolunu bilmiyorum fakat sadece şöyle bir yöntem aklıma geliyor önce telefona kaydetmek sonra icloud a yuklemek.
    5 gb alanınız var çok çabuk dolar fotoğraf falan yuklerseniz. Yedek gb almanız lazım. 50gb yıllık 36 tl gerçi.
    Kolay gelsin.

Merhaba, soru yanlış anlaşıldı galiba. Ben note 4 den iphone 7 ye geçtim. Android de aldığım WhatsApp yedekleri google drive üzerinde. Şimdi bu yedeği IOS platformuna taşıyamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WhiTeRaVeN -- 17 Ekim 2016; 23:27:30 >

• KAEC kullanıcısına yanıt
    Banka EFT kodudur tasnif kodu

• Arkadaslar ip7 plusda portre modu nerdedir acaba kamerada yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Karargahx

hayırlı olsun tekrardan ekran sarılığını çok abartıyorlar sendede varmı ?

Sağol hocam. Bende de var ama öyle abartılacak bir şey değil bence. Şahsen hiç rahatsız olmadım. Zaten istediğin ayarıda yapabiliyorsun ekran için. Ama ben ihtiyaç duymadım.

• Hocam bunu nereden bulabılırım ? her site farklı yazmış.
  • Bu cızırtı olayını çözen varmı i6 dan beri hep var. Çoğu cihazda.

• ..ScReaM kullanıcısına yanıt
    Sarı olması gözleri daha az yoruyor zaten hocam :) bence rahatsızlık değil faydadır sarı ekran olması

• KAEC kullanıcısına yanıt
    Giriş yapacağınız alan kaç haneli

• quote:

Orijinalden alıntı: ..ScReaM

quote:

Sağol hocam. Bende de var ama öyle abartılacak bir şey değil bence. Şahsen hiç rahatsız olmadım. Zaten istediğin ayarıda yapabiliyorsun ekran için. Ama ben ihtiyaç duymadım.

hocam sağ alt ve sol üstten gerince çıtlama sesi varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matherson

Çok şanslıyım arkadaşlar 7 plus 24 saat internet teyim hiç ısınma görmedim cihaz buz gibi vallh

İnternette gezinmekle hiç bir cihaz ısınmaz. Oyun oynayın bakalım ne olacak. Sanki daha önce hiç telefon kullanmamış gibi biri yorum yapmışsınız olmamış.

• quote:

Orijinalden alıntı: SlimShay

Sarı olması gözleri daha az yoruyor zaten hocam :) bence rahatsızlık değil faydadır sarı ekran olması

Aynen hocam :) Acaba kullanıcılar çok mu didikliyor böyle şeyleri de hemen nem kapıyorlar? Yani beni üzen bir olay değil aksine hoşuma gitti. Hiç takılacağım bir konu değil...

• quote:

Orijinalden alıntı: pained33

quote:

quote:

Şimdi birkaç kere denedim sadece 1 kere çıt sesi geldi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

akşam medimarkt teknosa gürgencler gibi yerlere girip baktım çıtlama sesi vardı çok ilginç kafama takıldı açıkcası birazda huzursuz oldum tekrar denedıgınızde oluyormu peki

• sarıkanaryam kullanıcısına yanıt
    Belki 100 kere yazıldı nasıl bulamadın kardeş, ilk sayfalara git en kolay orda bulursun, iyi forumlar

• Arkadaşlar Antutu scoreları ne kadar mantıklı ve neler etkiliyor acaba bilginiz var mı ?

Bu mesaja eklenen görseller:

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: AMERICOS

Cihazı yeni aldık 7 plus. Ama bunu sim kart takmadan ilk açılışı yapamıyot muyuz

Upppp

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

akşam medimarkt teknosa gürgencler gibi yerlere girip baktım çıtlama sesi vardı çok ilginç kafama takıldı açıkcası birazda huzursuz oldum tekrar denedıgınızde oluyormu peki

Yok olmadı hocam.

• 
Sayfa: önceki 715716717718719
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.