Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (2591. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55.870
Cevap
383
Favori
2.348.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25892590259125922593
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    benimki baya ısınıyor hızlı şarj aleti kullandıgımdan kaynaklı olabilirmi acaba
  • radko kullanıcısına yanıt
    Mesajda arayıp sorun demişler, bilgi aldığımda yazarım hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • batum06 kullanıcısına yanıt
    benimki normal 7 de hızlı şarj desteği zaten yok ha biraz daha hızlı şarj oluyordur sizin adaptörle ama 15 en fazla 20 dk farkeder diye düşünüyorum 100dk civarında şarj oluyor galiba 7 ölçmedim ama o civarda yaklaşık bence hiç sıfıra indirmedim bilemiyorum bence 15 20dk ile pilinizin sağlığını da korursunuz ısınmayı da önlersiniz

• Sonklavyebükücü kullanıcısına yanıt
    10w baseusun şarj aletini kullanıyorum kaliteli diye aldım orijinaller çok can yakıcı fiyatta

• batum06 kullanıcısına yanıt
    ben de baseusu kaliteli biliyorum yani elinize alınmayacak kadar ısınma varsa bence kullanmayın ben şarj etmeden önce çok sıcaksa biraz soğutuyorum da telefonu öyle şarj ediyorum sağ tarafta güç tuşunun olduğu kısma yakın kısımlarda ısınma oluyor genelde şarj ederken ama elime alıp kullanabilirim telefonu sizinki dokunulmayacak kadar sıcaksa sorun vardır sadece onun dışında sorun olacağını düşünmüyorum.

• Arkadaşlar iyi akşamlar , son zamanlarda telefonu kolonya ile temizlediğim den ahizede ses kısık gelmeye başladı . tipik su kaçma olayı sanırım . Zamanla düzelir sandım ama hala aynı . ahize hoporlörü değişimi için 150 TL bir fiyat var . Servise göndermeden var mı yapabileceğim bir şeyler ?

Not : Elimde elektronik devre temizleyicisi mevcut.
  • Sevenhillli S kullanıcısına yanıt
    n11 den 25 liraya speaker aldım kendim değiştirdim gayet başarılı.

• sushi. S kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım bu bostanlıda ki telefoncudan değişirdi geçen ay gayet memnunmuş hatta daha önce apple servisten garanti kapsamında değiştirdiğim pilden farkı yok diyor.300₺ vermektense mantıklı geldi hem telefonu sıfırlama derdide yok

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=/p/CCD4zM8DxFP/%3Figshid%3D1urkz75magmuf

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sevenhillli S kullanıcısına yanıt
    Hocam hiç değiştirmeye girme , bi benzinlige git lastik şişirilen yerden tazyikli hava sık uzaktan, bi de kulak pamugu al yanına kolonyayı dök ona iyice temizle hava sık temizle hava sık %100 çözüm :)

Pil konusunda korkuyorum yan sanayiden hocam ya. Apple’ın pillerini de eleştiriyorlar ama yine gider orijinal taktırırım muhtemelen.

• sushi. S kullanıcısına yanıt
    Deji varken saçmalık hocam

• Deji mi, Baseus mu ? Değiştirmem lazım, kullanıcı arkadaşlar değerlendirebilir mi ?

• Covannii C kullanıcısına yanıt
    Dejiyi tek geçerim hocam 👍🏻👍🏻👍🏻

Hemen bende bir cevap vermek istiyorum arkadaşım 6s Bataryası değiştirdi ilk 4 ay falan telefon yeni gibi uzun kullanım sundu. Ama sanki bir anda bataryanin ömrü bitmiş gibi performans %50 düştü. İlk 4 ay bir günü çook çok rahat çıkarırken şimdi yine akşam olmadan şarj bitiyor kapanıyor. Bahsettiğim normal yan sanayi bir batarya deji falan değil

• Şu an yedek tel 4s’te takılı deji 2 yıllık 90 dolumda. Örneğin statusbar’da 69 yazan pil batterylife gibi 3. parti uygulamalrda ya da jailbreak batarya uygulamalarında 89-90 gösteriyor.

Performans olarak iyi pil ama süreklilik açısından yeterli değil. Apple original bataryalar telefona özel üretim sonuçta deji gibi piller için aynı şey geçerli değil. bazı yazılımsal uyumsuzluklar olabiliyor.

• ustalar ben i phone 7 plus aldım mayısın başında 0 cihaz, pil sağlığım neden hala %100
  • PoyrazKarayel59 P kullanıcısına yanıt
    Bunu dert etmekte ne bileyim hocam? Allah başka dert vermesin

Düşmeye başlayınca değer çabuk düşüyor. Sürekli %100 devam etmesi ise pilin muadil (çakma) olduğu anlamına gelir. Şuan için bence normal.

Ne diyelim umarım kısa sürede %99'a düşer
  • quote:

Orijinalden alıntı: PoyrazKarayel59

ustalar ben i phone 7 plus aldım mayısın başında 0 cihaz, pil sağlığım neden hala %100
    2 ayda pil sağlığı düşmez, benim anlamadığım neden düşmesini istiyorsun :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tunc@y kullanıcısına yanıt
    benim 90 na düşmüştü 2 ayda sıfır iphone

• M0meNtS kullanıcısına yanıt
    En azından pil sağlığım neden hala %100 diye bir sorununuz olmamış

Düşmesinin de, düşmemesinin de bir çok sebebi olabilir hocam. Benim için batarya günlük işlemlerinize yetecek performansı sağlıyorsa gerisinin önemi yoktur. Sağlamıyorsa değiştirir, yoluma devam ederim
  • 
Sayfa: önceki 25892590259125922593
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.