Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (2589. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
55.871
Cevap
383
Favori
2.348.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25872588258925902591
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben 13.5 ile o süreci başlattım :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Metropol33 kullanıcısına yanıt
    Ben de hala 13.5 GM yüklü. :)

• 13.6 yükleyenler ne düşünüyor 13.5.1 den 284mb güncelleme var az değil gibi akıcılığı nasıl
  • Metropol33 kullanıcısına yanıt
    cok hatası var umarım .6 ile düzeltmislerdir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sonklavyebükücü

13.6 yükleyenler ne düşünüyor 13.5.1 den 284mb güncelleme var az değil gibi akıcılığı nasıl
    Her güncellemenin son sürümü gibi bu da oldukça sorunsuz ve stabil görünüyor. Düşünmeden geç.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, 7 yi alalı bir buçuk yıl oldu batarya anormalleşti 5-6 saate ancak tam şarj oluyor. Normal mi bu?
    3-4 ay sonra garantiye versem değiştirirler mi bataryasını? Tam dolmadan bir güne dayanmıyor :/ pil sağlığım %85

• M0meNtS kullanıcısına yanıt
    Ücretsiz değiştirmezler belki ama paralıda olsa garanti varken orijinal ile değiştirin mutlaka

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone 7'ye iOS 13.6 yükleyenler performans ve şarj durumu nasıl?

• Yau daha 24 saat geçmemiş nereden bilelim müneccinmiyiz

• 13.6 beta 4 testleri ile ilgili videoları izleyip yorumları okuyun. Aynı sürüm.

• Cihazı şarj olurken ısınan varmı ? baseus marka 2.1A Adaptör Baseus 2.4A kablo kullanıyorum cihaz baya ısınıyo şarjda sizlerdede durum böylemi

• batum06 kullanıcısına yanıt
    Ben de 2amper kablo ve adaptörle şarj ediyorum ısınma var

• Bu telefonu otomatik parlaklıkta kullanabilen var mı? İlk aldığımdan bu yana manuel değiştiriyordum, yarı karanlık odada parlaklığı full kıstı. Sanki istikrarsız gibi geldi bana parlaklık.

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    ben kullanıyorum yaptığı ayar bana tam oluyor

• arkadaşlar tam 1 gün oldu 13.6 sürümündeyim. bir tık hızlandı ama pil ile ilgili görüşüm yok daha

• quote:

Orijinalden alıntı: egeandra

arkadaşlar tam 1 gün oldu 13.6 sürümündeyim. bir tık hızlandı ama pil ile ilgili görüşüm yok daha
    Sanki pil 1 tık daha iyi gibi. İos 14.5 gelene kadar macera aramamak lazım☺️ dedi ve betayı yükledi.

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    ben aldığım zamandan beri otodayım gayet iyi ayarlıyor çok loş ışıklı odada en düşüğün bir tık üstüne atıyor hiç en düşüğe indirmedi bende gayet stabil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sonklavyebükücü -- 16 Temmuz 2020; 22:55:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sonklavyebükücü

ben aldığım zamandan beri otodayım gayet iyi ayarlıyor çok loş ışıklı odada en düşüğün bir tık üstüne atıyor hiç en düşüğe indirmedi bende gayet stabil
    Parlaklık yetersiz geldiğinde manuel şekilde ayarlayıp o ışık seviyesinde parkilaklığı hafızaya atıyor az önce farkettim. Sorun çözüldü.

• Arkadaşlar bu telefondan resim video aktarmak resmen işkence ya.. 1 haftadır aktarımı bitiremedim sürekli hata.. tek tek kes yapıştır yapmaya başladım oda kurtarmıyor.. 2 bilgisayar.. 3 farklı kablo kullanıyorum 2 kablo orjinal biri ttec.. yok arkadaş ya bi türlü bitiremedim.. windows 10.. resim ve videoları al şeklinde yapıyorum olmuyor.. windows 10 un fotoğraf aktarma yerinden yapıyroum olmuyor DCIM içine girip tek tek kes yapıştır yapıyorum olmuyor.. duvara çarpacağım çocuğun videoları olmasa..
  • Ayarlar > Fotoğraflar > Özgünleri Tut seçili olacak.
    Hocam bu şekilde atmayı dener misiniz?
    İyi günler dilerim.
  • 
Sayfa: önceki 25872588258925902591
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.