Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (2458. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
55.870
Cevap
383
Favori
2.348.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24562457245824592460
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Alınır bence.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lakers87

Lanet olsun ya oyunlarda kasmalar başladı marvel ve fifada bi yavaşlık var haliyle oyundaki oynanışa sirayet ediyor. Dün sinirden gidip 11 alacaktım son anda vazgeçtim anlaşılan oyun performansı açısından iphone 7 plus miladını doldurmuş.
    Telefonda oyun oynamayı seviyorsanız nintendo switch tavsiye ederim mobil oyunlardan kat kat üstün ve 1500 TL civarına bulabilirsiniz .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sayinteker kullanıcısına yanıt
    hocam xr buldum 4900 e garantisi devam ediyor nokta hatasız bence bu saatten sonra o paralar verilmez cihaz hala canavar ama 4k falan cok 7k ya 11 var turkcellde tabi bütçe vs gibi konularınızı bilemem biraz bireysel yorumum.

edit:ilk çıktığı zaman abdden 1700/1800 e almıştım sanırım insanın içi acıyor bu yeni telefon fiyatlarına

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7A9F1DF8D -- 25 Ekim 2019; 19:14:45 >
  • OzBuBa O kullanıcısına yanıt
    yap ben yaptım super her şey yolunda

• Mark Hoppus kullanıcısına yanıt
    4 aydan sonra derim sana hoş geldiyini ))

• hocam ikinci ele pek sicak bakmıyorum ben ya, güvenemiyorum yani. ki güvensem bile dediğiniz gibi maddi durumum en fazla 4ü karşılıyor maalesef. teşekkürler düşünceniz için.
  • MambaVino kullanıcısına yanıt
    Vallahi şu an ihtimallere bakıyorum şimdilik ipad veya yeni telefon alacagım ama nintendo swich hiç düşünmedim marvel şampiyona felan oynayabilir miyim?

• blind pilot kullanıcısına yanıt
    böyle bir işe girişmeyin, telefonu satın 128gb alın

• quote:

Orijinalden alıntı: İmcomprehensible

Bide çoğu uygulamadan atıyor beni uygulamadan atma hatası sizde de var mı

Alıntıları Göster
    Uygulamadan atma durumu ara ara benim de başıma geliyor. Örneğin whatsapp’ı açıp bir mesaj atmaya çalışıyorum hoop ana ekrana atıyor. Veya Safari’yi açıp bir internet sayfasına girmeye çalışıyorum hoop ana ekrana atıyor.

Sizin başınıza gelen böyle bir durum mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Roland Deschain

Uygulamadan atma durumu ara ara benim de başıma geliyor. Örneğin whatsapp’ı açıp bir mesaj atmaya çalışıyorum hoop ana ekrana atıyor. Veya Safari’yi açıp bir internet sayfasına girmeye çalışıyorum hoop ana ekrana atıyor.

Sizin başınıza gelen böyle bir durum mu?

Alıntıları Göster
    Bende whatsapp ve safaride yeniden başlatıyor yeniden sayfayı yüklüyor arka planda başka uygulamaya geçiş yaparsam atma daha çok oyunlarda başka uygulamalarda oluyor

• Arkadaşlar iPhone 7plus kullanıyorum pil sağlığı 98 en fazla 5 saat ekran süresi veriyor bunun sebebi nedir.Sarj aletim kırıldığı için xiaomi 10000 PowerBank ve orijinal olmayan kablo ile şarj ediyorum bundan kaynaklanabilir mi bu durum beni çok üzüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Saudade...

Arkadaşlar iPhone 7plus kullanıyorum pil sağlığı 98 en fazla 5 saat ekran süresi veriyor bunun sebebi nedir.Sarj aletim kırıldığı için xiaomi 10000 PowerBank ve orijinal olmayan kablo ile şarj ediyorum bundan kaynaklanabilir mi bu durum beni çok üzüyor
    Boşuna üzülmeyin. Bu cihazların en büyük eksiği şarj konusu. Ben yıllardır Samsung S serisi cihazlar kullandım. 5 aydır I7 kullanıyorum. Eskiye dair eksikliğini hissettiğim tek şey şarj konusudur maalesef. Şarj benim için ciddi bir eksiklik ancak olumlu yönlerinin fazlalığı sebebiyle göz ardı etmeye çalışıyorum. Benim ekran sürem ortalama 3- 3,5 saat civarı. Ve bu durum beni deli ediyor.

• Roland Deschain kullanıcısına yanıt
    şimdi bununla ilgili yazacaktım. cihazı mart 2019'da aldım. pil sağlığı %94'e düştü. Apple'a sordum normal dediler. 280 küsür defa şarj etmişim. şarj dayanmıyor ki ne yapayım
  • Roland Deschain kullanıcısına yanıt
    İos 13 de dediğin sıkıntı var çok çok fazla oldu bir ara baya canımı sıktı kapattım açtım kendine geldi ilk defa iosda problem yaşadım 5/6 yıldır kullanırım ilk gün güncellerim hep
  • blind pilot kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı sorun vardı telefonu sıfırdan yenı telefon olarak kurdum düzeldi

• psyfnc P kullanıcısına yanıt
    tam 3 yılda %80 e geldi günü zar zor çıkartıyor 4 yıllık cihaz var evde oda %79
  • sayinteker kullanıcısına yanıt
    Hocam kesinlikle alinmaz yıl olmuş 2020 gidipte bu çerceve telefona 4 k verilmez o paralara androidde çok güzel cihazlar alabilirsin yok ben ios isterim diyosan xr almaya çalış

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7A9F1DF8D

İos 13 de dediğin sıkıntı var çok çok fazla oldu bir ara baya canımı sıktı kapattım açtım kendine geldi ilk defa iosda problem yaşadım 5/6 yıldır kullanırım ilk gün güncellerim hep
    Ben de bu tür durumlar oldukça yeniden başlatıyorum mecburen. Başka türlü düzelmiyor.

• 7 Plus cihazımda ios 13'ün son sürümünü kullanıyorum.
    Arada kilidi açtığımda bi 10 saniye çok kasıyor sonra düzeliyor. 13 ile ortaya çıktı bu sorun. Çözebilen var mı?
  • Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

Arkadaşlar 1.5 yıldır 7 plus kullanıyorum, s8 den geçtim telefon ve iostan çok çok memnunum. Ancak pil konusunda aynı şeyleri söyleyemeyeceğim. Pil sağlığım yüzde 87 ancak ilk zamanlardan beri aldığım ekran süresi en fazla 4.30 saat civarı. Dün öğle 11.00 de şarjdan çektim 16.00 da şarj bitti, 3 saat ekran süresi alabildim. Dediğim gibi cihaz efsane ama pil baya sıkıntılı.

• 
Sayfa: önceki 24562457245824592460
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.