Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (2459. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
55.871
Cevap
383
Favori
2.348.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24572458245924602461
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Arkadaşlar 1.5 yıldır 7 plus kullanıyorum, s8 den geçtim telefon ve iostan çok çok memnunum. Ancak pil konusunda aynı şeyleri söyleyemeyeceğim. Pil sağlığım yüzde 87 ancak ilk zamanlardan beri aldığım ekran süresi en fazla 4.30 saat civarı. Dün öğle 11.00 de şarjdan çektim 16.00 da şarj bitti, 3 saat ekran süresi alabildim. Dediğim gibi cihaz efsane ama pil baya sıkıntılı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• İos 13’le beraber telefon ios 11 dönemi gibi çok sorunlu hal aldı :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • azizerkan07 A kullanıcısına yanıt
    Ayni olay var düz 7 benimki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • [Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 20 Mart 2021; 22:19:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: azizerkan07

7 Plus cihazımda ios 13'ün son sürümünü kullanıyorum.
    Arada kilidi açtığımda bi 10 saniye çok kasıyor sonra düzeliyor. 13 ile ortaya çıktı bu sorun. Çözebilen var mı?
    Bende de var iphone 7

• Çok ciddi söylüyorum ios13 geldiğinden beri iphonedan zevk almıyorum benim için nokia smbiyan günlerini hatırlatıyor. Cihazım 7 plus 128gb , iphone 5s kullanıyorum gibi hissediyorum. Bundan önce de 5s vardı bende ios 8den sonra hep kasıntı bir telefon olarak devam etti. Şimdi aynı kaderi 7plus yaşıyor. Adamlar amerikaya göre düsünüyor 2 yılda bir telefon alacak imkan yok bizde olsaydı da apple almazdım zaten ne len bu dolandırıcı bunlar

• Redshift kullanıcısına yanıt
    bizde de güncelleme hastalığı var biraz ios 10 ekran süresi olarak mükemmeldi 11 çok sorunluydu 12 de hem pil hem performans sorunsuz hale geldi ben 12.4.1 de tvos profili kurdum şimdi güncelleme de görmüyor cihaz uygulama desteğini de uzun süre kesmeyeceği için 13 düzelene kadar bununla devam edeceğim düzelmezse 14 e bakarız..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Midnightmrt

bizde de güncelleme hastalığı var biraz ios 10 ekran süresi olarak mükemmeldi 11 çok sorunluydu 12 de hem pil hem performans sorunsuz hale geldi ben 12.4.1 de tvos profili kurdum şimdi güncelleme de görmüyor cihaz uygulama desteğini de uzun süre kesmeyeceği için 13 düzelene kadar bununla devam edeceğim düzelmezse 14 e bakarız..
    Hocam ben de iPhone 7 ile iOS 12.4.1 kullanıyorum. Bu dediğiniz tvOS profili nasıl kuruluyor? Sanırım her bir iOS sürümünde farklılık gösteriyor. Sizin nasıl kurduğunuzu basitçe izah edebilir misiniz?

• 13.2 geldi büyük bir umutla yüklüyorum bakalım...
  • 12.4.1 deyim yorumları okudukça iyiki beklemişim diyorum. Güncelleme uyarısından kurtulmak için ne yapmam gerekiyor bilen var mı?

• ekoah E kullanıcısına yanıt
    Çok basit Google a tvOS profil yazın ilk bağlantıya tıklayın beta profiller çıkacak karşınıza tvOS 13 ü bulun ve indirin yükleyin güncellemeleri artık görmeyeceksiniz kaldırmasında çok kolay

• Midnightmrt M kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

Edit: Download dedikten sonra “izin ver” diyorum ama bu sefer “geçersiz aygıt” diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekoah -- 29 Ekim 2019; 8:21:32 >
  • Dün akşamdan beri 13.2 yükledim.

Sayfalar arası geçiş ve denetim merkezi akıcılığında gözle görülür bir artış var. Daha doğrusu takılmamsı sorunlar giderilmiş.

• İos 13.2 çok iyi olmuş yani bana göre özellikle şarj konusunda şuanda telefon Wi-Fi de 1 saattir elimden düşmedi %18 şarj harcamış sadece bundan önce şimdiye rahat %30 35 şarj gitmişti aradaki bazı donma kasmalar gitmiş birde bazı uygulamalardan atma hatalarını dünden beri almadım henüz

• quote:

Çok basit Google a tvOS profil yazın ilk bağlantıya tıklayın beta profiller çıkacak karşınıza tvOS 13 ü bulun ve indirin yükleyin güncellemeleri artık görmeyeceksiniz kaldırmasında çok kolay
    Hocam bu tvOS yazıyorum apple’ın tv muhabbeti ile ilgili şeyler çıkıyor

• Batarya kapasitem yüzde 84 oldu. Değiştirmeli miyim sizce?
  • İmcomprehensible kullanıcısına yanıt
    ekoah E kullanıcısına yanıt
    https://www.ipodhacks142.com/download/tvos-12-beta-profile/
    Buradakini deneyin

• Hala iOS 12.4.1 deyim son iOS 13.2 hakkında yorumlarınız nelerdir ?

• quote:

https://www.ipodhacks142.com/download/tvos-12-beta-profile/
    Buradakini deneyin
    Süper, bu kez oldu hocam. Çok sağolun.

• Her ios 13 güncellemesinden sonra telefon hızlanıyor gibi oluyor sonra yavaşlıyor

• 
Sayfa: önceki 24572458245924602461
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.