Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (2168. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55.870
Cevap
383
Favori
2.348.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21662167216821692170
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ß@R!$

IOS 11.3 güncelledim sonunda. Pil sağlığı %94 çıktı :/ 1.5 yıllık.

%88 benim.
  • TnesQuare kullanıcısına yanıt
    Size kendi temizleme yönetimimi anlatayım önce ıslak mendille çok bastırmadan o kısmı silip nemli bırakıyoruz sonra süpürge makinasıyla çekiyoruz sonuç tertemiz ve ses çok iyi ben bugün yaptım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar yaklaşık 1 yıl garantisi devam etmekte olan iPhone 7 cihazımı sessiz ortamda video kaydı yaparken salladığımda çıkardığı garip sesler yüzünden geniüs bar randevusu aldım sizce götürüp değişim talep etmeli miyim bu bir sorun mu alta ilgili video eklemesi yapacağım yorumlarınızı bekliyorum, birde çok sessiz bir ortamda arka kasaya kulağımı dayandığımda belli belirsiz tiz sesi gibi bir ses geliyor.

https://streamable.com/kuptq

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Beyler tertemiz iphone 7 plus 32 gb tr garantili(5ay kaldı) ne kadar eder günahı?
    Hocam neden satıyorsun acaba. Androide geçmek için mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: S A M C R O

Hocam neden satıyorsun acaba. Androide geçmek için mi?

Alıntıları Göster
    Evet dostum. Hem gereksiz büyük hem de kısıtlı kullanmaya alışamadım :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Junace

14 aylık 7 cihazımda 82 çıktı:/
    Pili sonuna kadar bitiriyor musunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: efege

%88 benim.

Alıntıları Göster
    Götürsem Zorlu'ya ücretsiz pil değiştirirler mi?
  • İlk defa iPhone almayı düşünüyorum. 7plus mi yoksa 8 plus mi alınmalı. O kadar fark vermeye değer mi bilmiyorum.

• SAYKOOO14 kullanıcısına yanıt
    Bende ilk defa iphone aldım. Eylulden beri kullanıyorum. Alaha şükür çok iyi gidiyor. İnşallah sorun çıkmaz. Daha önce aldığım
    İki arkadaşımda ip 8 var. Bende ip 7 var. İp 8 de alsanız ip 7 de alsanız memnun kalırsınız.

İp 8 ile ip 7 arasında çok fark yok.

Kasa bile aynı diyebiliriz.

Masaya iki telefonu koyduğunuzda fark edemessiniz. Sadece arkasından fark edilebilir ki zaten kılıf kulanıyoruz.

Donanımsal ve yazılımsal olarak aralarında ufak farklar var. Bunları internetten bakmışınızdır.

Sizin sorduğunuz soruya ben genel olarak şu cevabı veriyorum.

Eğer her sene yeni bir model değiştirecekseniz ip 8 alın derim.

Yok ben 3 4 sene kullanırım diyorsanız ip 7 alın.

Aradaki fiyat farkinı ip 7 plus ın 128 gb modelini alabilirsiniz.

Hem hafıza konusunda kafanız rahat olur.

Eğer boyut olarak takıntınız yoksa kesinlikle plus modeli alın.

Kız arkadaşıma o kadar dedim plus al diye. İp 7 aldı. Şimdi benim potre fotoları görünce bende plus istiyorum diyor:))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the-music -- 23 Nisan 2018; 10:51:51 >

• Arkadaşlar siz hangi VPN programını kullanıyorsunuz acaba ?
  • metinTasci M kullanıcısına yanıt
    Ya cihazı ben iOS 10da iken 6-7ay kullandım ondan sonra abim kullandı ben ise dün abimle karlı bir anlaşma yapıp %92 ömürlü 6s imi başa baş takasladım :D

• Arkadaşlar 7 plus var bende de 11.3 yüklü bazen kulaklığı takınca ses veren uygulamalar kasıyor misal olarak spotify açıyorum müziği çala tıkladığımda kasıyor çalmıyor keza WhatsApp aynı sesli mesajı çala tıklıyorum kasıyor aynısı youtubeda da oluyor kulaklığı çıkarp takınca sorun gidiyor telefondan olabilir mi acaba yazılımsal mıdır yoksa

• Kardeşime iPhone 7 plus almak istiyorum. Fiyat konusunda cok bilgim yok. Hangi siteden almak daha avantajli? Puan, kupon vs. Yardimci olabilecek var mi?

• SupermanPrime kullanıcısına yanıt
    Ayni sorun bendede var kulakligi mizik acmadan takarsam kasiyor ve müziği açamıyorum, fakat müziği acip sonra takarsam sorunyok . sorun yazilimsal yani telefonunuzda sorun yok.

• Çok hafif kullanımda anca bu süreyi alabildim apple’ın pil konusuna yoğunlaşması gerekiyor.

Cihaz uçuyor çok ufak buglar yok değil ama pil ömrü ve bug düzeltmesiyle düzgün bir 11.4 verirlerse son güncellemem olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surfacefr

Ayni sorun bendede var kulakligi mizik acmadan takarsam kasiyor ve müziği açamıyorum, fakat müziği acip sonra takarsam sorunyok . sorun yazilimsal yani telefonunuzda sorun yok.
    Valla garip geldi bana da düzeltirler ozaman sonraki güncelleme apple ın kendi müzik uygulamasını deniyorum şimdi bakalım o yapacak mı

• 11.4 beta2 yükledim 7+ için. Gözüme çarpan pek bir şey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surfacefr

bende öyle bi durum yok. spotify kullanıyorum. 2 günlük iphone 7 plus kullanıcısıyım. 2 gündür müzik dinliyorum spotify den.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iPeople -- 24 Nisan 2018; 12:53:35 >
  • İlk kez iPhone kullanıyorum. Ve anlamadığım bir nokta var.

Apple Music üyeliği aldım. Çevrimdışı dinleme için de arşive ekleyip indirdim.

Fakat internet bağlantısı yokken giriyorum musice. Oynatma başarısız oluyor. Müzik çalmıyor. 3 5 sn internete bağlanıp kapattıktan sonra sorunsuz çalmaya başlıyor.

Buluttan doğrulama falan mı yapıyor?

Yardımcı olursanız sevinirim

• 2 gün önce(21 Nisan 2017) Android(Samsung A7 2017) den IOSiPhone 7 Plus'a) geçmiş bulunmaktayım.

Gözlemlediklerim.

1. Samsung A7 2017 bayağı hızlı şarj oluyor. 1 saatte doluyor
    Iphone 7 de 3 saatte doluyor.
    2. performans olarak IOS Androidden kesinlikle çok daha hızlı çok stabil
    3. Klavye olarak IOS Android den çok rahat
    4. Touch ID samsung parmak izinden çok daha hızlı daha mükemmel çalışıyor.
    5. Kamera konusuna gelince SAMSUNG'un kamerası çok geride kaldı. bu konuda SAMSUNG çok çalışması gerekiyor.
    Ön kamera olsun Arka kamera olsun SAMSUNG çok kötü
    6. Android de facebook az kasıyor. IOS çok hızlı çok stabil çalışıyor.
    7. USB konusu Samsung daha başarılı görüyorum. çünkü programsız resim müzik aktarma yapabiliyorum.
    IOS da cloud itunes yüklememiz şart veya cloud web arayüzünden yapmamız şart
    8. IOS Siri konusu kesinlikle çok başarılı. Samsung da söylediklerimi anlamıyor.
    9. IOS da hafıza kart özelliği yok. SAMSUNG da var.
    10. IOS da işitme cihazı özelliği var. SAMSUNG da öyle bi özellik yok.

Benim en büyük hatam şimdiye kadar niye IOS kullanmadım niye denemedim ? :(
    iPhone gerçekten çok başarılı..
    iPhone dosya aktarma konusunda başarılı görmüyorum. bu yüzden puanlama verecek olursam 10 üzerinden 9.9 puan veriyorum. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iPeople -- 24 Nisan 2018; 12:52:9 >

• 
Sayfa: önceki 21662167216821692170
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.