Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (2112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
55.870
Cevap
383
Favori
2.348.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21102111211221132114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 haftalık Iphone 7 cihazımda ekranın sol üst tarafına bastırınca tık diye ses geliyor, boşluk sesi resmen. Ses tuşlarının hizasında tam olarak, diğer kısımlarda yok. Kırılmaz cam taktırdım ondan olabilir mi acaba, sökmek de istemedim kırılmazda boşluk da yok. Hiç düşmedi bu arada telefon.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sushi. S kullanıcısına yanıt
    Telefonu nereden aldınız acaba? Aynı sorun bende de vardı ekranın altındaki yapışkan bant yüzünden olan bir sorun servis 10dk da halletti

• Midnightmrt M kullanıcısına yanıt
    Vatan'dan aldım hocam, ayın 3'ünde almışım. Servis hemen hallederse tamam derim ama telefonsuz kalmak da istemiyorum. Gidip birebir değişim yapma hakkım var mı acaba 15 gün içerisinde?
    Fabrikasyon hatası üretim olabilir🤔

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • radko kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen öyle. Şimdi baktım da 6 ve 7 lerde çok yaşayan varmış. Alttaki vidaları sıkınca düzeliyor diyen de var.

• quote:

Orijinalden alıntı: vartoluu

Merhaba arkadaşlar dün itibari ile bende aranıza katıldım iPhone 7 32 gb siyah modeli ile

Kılıf almak istiyorum soymayan çizmeyen kılıf Öner’iniz var mı ?

Birde yapmam gereken indirmem gereken uygulamalar nelerdir ?

Yardımcı olursanuz sevinirim

Hocam orijinal apple kılıflarını öneririm. Onun dışında hangi kılıfı kullanırsanız kullanın cihazın arkasında iz yapıyor. Orjinal kılıfların cihaza temas eden yerleri kadife gibi yumuşak bi kumaşla kaplı. Hiç zarar vermiyor. Ben çok pahalı olduğu icin AliExpress ten birebir orjinal kılıflardan getirdim 20 tl civarı. Çok iyi gerçekten orijinalinden ayırt etmek için işin ustası olmak lazım. Hissiyatı ve koruması mükemmel

• İphone 7 128 gb yurtdışı gold renk telefon kullanıyorum sizce 1000 lira civarı fark verip iphone 8 e geçmelimiyim , bu fiyat farkını yansıtacak performans farkı varmi sizce...

• quote:

Orijinalden alıntı: ztan38

Merhaba arkadaşlar, yarın iPhone 7 128 GB modelini alacağım. Mat Siyah ve Gümüş rengi arasında kaldım. Sizce hangi rengi almalıyım yardımcı olabilir misiniz ?

Birde iOS 10 ile gelirse iOS 11 geçmemi tavsiye eder misiniz ?

Ben size iPhone 8 64 gb öneririm. iOS 11 ile iPhone 7 lerin birçoğu eski pil performansını vermiyor. 8 lerin kasaları da daha sağlam gibi geldi bana en azından çizilmeye müsait değil pek. Muhtemelen fiyat farkı da pek yoktur 128 gb 7 ile arasında. Renk konusu size kalmış kişiden kişiye değişen birşey ben siyah kullanıyorum 7 Plus. Birkaç ay sonra keşke gümüş alsaydım dedim ama muhtemelen onu alsam keşke siyah alsaydım da diyecektim

Vatana da götürseniz servis raporu istiyor hocam ama siz servise giderseniz rica edip 1saat içinde teslim alabilirsiniz ekran yapıştırıcısı hatası dediğim gibi ses açma kapama kısmında hatta bastırırken kontrol edin o bölüm içe geçip yukarı atıyor kendini

Kısaca üretim hatası..

• Midnightmrt M kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam, servise uğrayayım bu hafta.

• huso60 kullanıcısına yanıt
    İp8 ve ip7 sağlamlık testlerini izleyin hocam ip7 çok daha sağlam 8 e göre pil konsunda ise emin olun hissettirmeyecek bir fark var

Mat siyah mı kullanıyorsunuz 7 plus'ı ?

Kullanıyorsanız sizde de sedeflenme oldu mu?

• assassin(z) kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim kulak içi kulaklıkların sorunu bu mecbur kulak üstü kullanıyorum bu yüzden
    Kılıf icin link varsa alabilir miyim?

Servise verin alttaki 2 vidayı sıkıyorlar yüzde 99 düzeliyor. iPhone 6 - 7 screen clicking sorunu maalesef kronik vaka.

• yavuzmusa Y kullanıcısına yanıt
    Evet ileride dahada çoğalacak. Kıkıfsız kullanın kulılar bu hale getiriyor. İllede kılıfla kullanacaksan cihazın arkaya koruyucu bant çektir tıpkı ön cama yapılan korumalardan yapıyorlar arkaya daha ince ama tam çözüm. Sora kılıfla kullan

• infazci captain kullanıcısına yanıt
    Buyurun hocam, ben vereyim. Daha önce gece mavisi rengini aldım, uzun zamandır kullanıyorum. Yaklaşık üç hafta önce de kırmızı modelini sipariş ettim, gelmesini bekliyorum. Tavsiye ederim. Neredeyse birebir orijinalle. Hissiyatı falan çok iyi ve koruması da gayet iyi. Birkaç kere sağlam düşürdüm ama telefona hiçbir şey olmadı.

Link aşırı uzun olduğu için kısaltıyorum.

Buraya Tıklayın

• CrAstrum kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Bu arada ekranın yanlarında çıkıntı var mı? Telefonu ekran üzeri koyduğumuzda ekranı koruyor değil mi kılıf?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi infazci captain -- 11 Şubat 2018; 2:34:15 >
  • infazci captain kullanıcısına yanıt
    hocam bende bu ürünü aldım fakat çok toz ve kir topluyor tozlu ve kirli yerlerde kullanmamama rağmen. bunu bilerek alın. aldım 3-4 gün kullandım ve çöpe atmak zorunda kaldım.
  • Arkadaşlar telefonumun kamerasını açtığımda ekran siyah çıkıyor el feneri çalışmıyor garantiye gönderecem sizce ne olur?

• 
Sayfa: önceki 21102111211221132114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.