Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (2110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55.870
Cevap
383
Favori
2.348.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21082109211021112112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonu uzun zamandır ekran koruyucusuz kullanan arkadaşlar var mı? Varsa deneyimlerini aktarırlarsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: S A M C R O

Binlerce lira verdiği telefon rar açamıyor diye apple’ı eleştireceklerine insanlara başka telefon alsaydın diyen tipler var. Telefonun sahibi olun marka fanatikliği sonucu o sizin sahibiniz olmasın. 400 liralık android telefonlar bile açabiliyor. Böyle bir kitle olduğu sürece apple kasasını doldurur bizimkiler de 5 haneli miktarlar dökerek almaya devam eder.

Telefonunuzda ne var da rardan çıkaramıyorsunuz

Bilgisayar değil bu cihazlar , cep telefonu :)

400 tllik akıllı telefon üreticileri telefonlara rar desteği sunarken , koskoca Apple mı bunu yapamayacak :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

İphone rar açmıyor diye çemkirenler gitsin xiomi alsın bu kadar basit,zoruna gitmiş demek bazılarının 😅

Herşey müstahak size. iOS 11 de yetmez telefon yavaşlatmaları da yetmez. Hep daha da diyenler oldukça sizin gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ezimuse kullanıcısına yanıt
    Kod yazayım derlesin demiyorum.

Rarlı dosyanın içini göremiyorum diyorum ve iphone almasaydın önerisi geliyor. Verdiğim parayı falan geçtim 2017 akıllı telefonu rar açamıyor. Koskoca bilgisayar mühendisliği profesörüne de gidip benim iphone rar açamıyor rarlı şekilde atmasanız olur mu diyemem değil mi?

Fanboyluğun son noktası sanırım. (Sözüm size değil.)

• Önceden daha kötüydü durum. Sonradan biraz daha genişlettiler işletim sistemini. Bu durumu bende sevmiyorum nefret ediyorum ancak apple işlerimizi tek yerden yapmamızı istemiyor. Yanına bir de MacBook al diyor. Kapitalizm böyle bir şey. Maalesef yapacak bir şey yok hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • CrAstrum kullanıcısına yanıt
    Apple store a girip rar diye aratınca bir dünya rar çıkarıcı uygulama görünüyor. Bunlardan denediniz mi?
  • rar ve bircok format icin tavsiyemdir

https://itunes.apple.com/bm/app/documents-by-readdle/id364901807?mt=8

• Arkadaşlar 1. seri Apple Watch'ım var fakat son sürüme güncelleyemiyorum. İndir dediğim de kalan tahmini süre 15 saat deyip öyle kalıyor. Saati ve telefonu yeniden başlatıyorum çözülmüyor. Var mıdır bunun bir çözümü?

• Kullanmayı bilmeyenler ses etmesin en azından. Bizim orda buna destek olmuyosan köstekde olma derler. Documents uygulaması rar da açıyo bütün sitelerden müzik videoda indiriyo , indirdiklerini telefonun kendi film rulosuna , müzik video bölümünede kaydediyor hemde ücretsiz.

• cedric... C kullanıcısına yanıt
    Merhaba Documents uygulamasını 1 haftadır kullanıyorum fakat müzik indirmeyi çözemedim anlatma şansınız var mı?

• dauw.ertan kullanıcısına yanıt
    Bilgisayardan indirir gibi youtube linkini kopyalıyorsunuz savefrom gibi mp3 e dönüştürme sitelerine kopyalayıp dönüşüm işleminden sonra indiriyorsunuz.

öyle yapmayı denedim fakat indire bastığımda başka bir sayfada reklam sayfası açılıyor ve onu kapatamıyorum sonra chrome da denedim indire bastığımda video olarak başlatıyor indirmiyor
  • dauw.ertan kullanıcısına yanıt
    Başka bir indirme sitesi deneyin.

• Arkadaşlar bugün 7 gold 32lik cihazımda sedeflenme başladı haberiniz olsun

• 7 plus için önerebilceğiniz vr gözlük varmı? Pahlı olmayan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ENGMRKP61 kullanıcısına yanıt
    Kılıfdan hiç çıkarıp silmedin mi uzun süre ? Birde cihaz kaç aylıktı acaba ?

• 1 hafta çıkarmadım çok dikkatli bakmak gerekiyor 7 aylık cihaz aynı şunun gibi

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ENGMRKP61 -- 9 Şubat 2018; 7:46:48 >
  • Arkadşalar touch id bozuldu sanırım daha önce yaşayan oldu mu? iphone7 32 gb ağustos faturalı, telefonu eline alıp anaekran düğmesine basılınca saniyeisnde açılan telefon artık touchid yi okumayıp zorla parolayı girdiriyor, parmakizini sildim tekrar şey yaptım hala aynı

Denedim yalnız indirdikten sonra indirilen müzikler iOS müzik uygulamasına nasıl yüklenir bulamadım! Ayrıntılı anlatır mısın ?
    Bir de satın aldığım müzikler de var ve onlarla beraber mi görünecek yoksa ayrı bir klasörde mi olacak?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun yıllar Android kullandım Bugün iphone 7 aldım şu menü yok mu ?

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 21082109211021112112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.