Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (1989. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55.870
Cevap
383
Favori
2.348.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19871988198919901991
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kanerayi sil temizle düzelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: diyar_21

Kanerayi sil temizle düzelir

evet sildim fark etti gibi,ama emin deiglim lensi silmek gerekiyormus sanirim

bide ses kisma tusu + home tusuna bastim yeniden baslattim aksam belli olcak bakalim tekrar isiga tutcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Midnightmrt

Şu boya atması muhabbetinden dolayı en çok istediğim mat siyahı alamadım maalesef gümüş aldım artık hoşuma gitmezse kaplama yaparım

Sorun olsa da Apple garantiden yeni cihaz verir bence.

• Midnightmrt M kullanıcısına yanıt
    Ben mayıstan beri kullanıyorum. Herhangibir boya atması vs yok.

1- buradaki iphone kullananlar toplam iphone kullananların yüzde biri bile değil.

2- bu forumdan haberi olmadan gül gibi telefonunu kullanan binlerce kişi var. Dolayısı ile burdaki 3-5 kişinin şöyle böyle demesi genel kanı oluşturmaz. Eğer böyle bir kural olsaydı şu an benim çevremdeki 100e yakın mat siyah iphone 7 plus kullananın da aynı olması gerekirdi.

3- bu boya atması olayı tahminimce belki spigen kullananlara has birşeyler olabilir. Bu forumda reklamı çok yapılır. Çok kişi tarafından kullanılır.

4- spigen hakkında eleştiri de bulunmadan geçemiycem. 1 kere hepsiburada dan bir kılıfını almıştım. İnanılmaz kaba ve telefon ele sığmıyır. Dolayısıyla en ufak bir dikkatsizlikte düşüyor. Önünde sonunda o kadar düşmeye telefon zarar görür. Sonrasında kılıfı fırlatıp artım. Çinden değişik renklerde zilyon tane kılıf aldım. Hepsinin toplasan 1 tane Spigen sararan silikon kılıf etmez. Ancak korumaya gelince hepsi koruyor. Kılıf hemen kırılıyor ama telefon zarar görmüyor.

Ben bu çinden sipariş ettiğim kılıflardan kullanıyorum hep. TELEFONDA ŞU AN RENK ATMASINI BIRAKIN ÇİZİK BİLE YOK.

• TheRecruit kullanıcısına yanıt
    Hocam ben 1 senedir iphone 7 mat siyah kullanıyorum. Muhteşem bir boya atması oldu. Aynı durum arkadaşımın da başına geldi. Hatta bana mat siyah aldırdın diye de söylendi.
    Telefonu easyskinz'den kaplama alarak arkasını kapattım.
    Şimdi de iphone 7 plus'a geçiyorum ve aynı durumu yaşayacağımı düşündüğüm için ben de silver almak zorunda hissettim kendimi.
  • TheRecruit kullanıcısına yanıt
    öncelikle cevap için teşekkürler
    ben telefonu almadan önce en az bir ay kullanıcı deneyimlerini araştırıyorum
    sadece bu forum olarak düşünmeyin yerli yabancı tüm forumlara bakıyorum
    inanın ios 11 şikayetleri dışında en çok sorun edilen olay mat modeldeki boya atma sorunu..
    sadece bir plastik kılıf bile boyanın atmasına neden oluyorsa ne kadar hassas olduğunu anlamak zor olmasa gerek
  • Arkadaşlar dün n11 indirimini kaçırdım moralim bozuk o yüzden

turkcellden alınma 2 hafta önce almış hat takılmamış diyor

2750 tl ye alsam mı telefonu acaba
  • cocarca33 kullanıcısına yanıt
    özel mesaj atamıyorum hocam, onay istiyor, olmadı bi türlü... kamera lensi parmak izi vs olunca öyle oluyor bulanık ışık hüzmeleri oluşuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: diyar_21

özel mesaj atamıyorum hocam, onay istiyor, olmadı bi türlü... kamera lensi parmak izi vs olunca öyle oluyor bulanık ışık hüzmeleri oluşuyor.

tmmdir hocam sagolasin aksam denicem bakalim olmus mu
  • morqos kullanıcısına yanıt
    merhaba bende yeni mat siyah aldım gümüş bulamadığım için bu easyskinz kaplama nerede yaptırdınız acaba telefoncular yapıyor mu arkasına jelatin taktırmayı düşünüyordumda videoları izleyince easyskinz iyiymiş
  • juve212 J kullanıcısına yanıt
    Sitesinden aldım kendim uyguladım hocam. Yaklaşık 15 günde geldi. Ben burada bu kadar kaliteli kaplama bulamadım açıkçası
  • Jet black öneririm gayet güzel çiziliyor. 😂

• morqos kullanıcısına yanıt
    birisi çok dandik demişti ama acaba uygulaması zor mu yapabilir miyim?
  • Selamlar, iphone 7 kullanıcısıyım. Telefonda ekran parlaklığı otomatik olarak düşüyor, her tuş kilidini açtığımda parlaklığı artırmam gerekiyor. Her seferinde uğraşmak istemiyorum bu özelliği kapatmanın yolu yok mudur?

• quote:

Orijinalden alıntı: sodostre

Selamlar, iphone 7 kullanıcısıyım. Telefonda ekran parlaklığı otomatik olarak düşüyor, her tuş kilidini açtığımda parlaklığı artırmam gerekiyor. Her seferinde uğraşmak istemiyorum bu özelliği kapatmanın yolu yok mudur?

Ayarlar > Ekran ve parlaklık > Otomatik parlaklık kapat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flowerhorn -- 12 Kasım 2017; 16:24:58 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trabzonspor kullanıcısına yanıt
    nasıl kaçırdın hocam. en tam 00.00 oldu almaya çalıştım telefonu yoğunluktan 20 kere çöktü n11 :D 7 plus 128 gb 3900 tl ye aldım. yanına birde airpods çaktım verdim siparişi. airpods resmen bedavaya geldi bana
  • Midnightmrt M kullanıcısına yanıt
    Hocam bence o boya atması konusu baya abartılıyor bende 1 yıldır i7 mat black kullanıyorum hiçbir sorun yok spigen ultra hybrid kılıf ve daha çok da aliexpress den aldığım 1$ ilk şeffaf ince kılıfları kullanıyorum 2 haftada bir de telefonu kılıfdan çıkarıp kılıfı ve telefonu nemli bir bez ile siliyorum bu şekilde kullandım telefon ilk günkü gibi ne bir boya atması nede kılcal çizik var.

• juve212 J kullanıcısına yanıt
    Gözünüz biraz simetrik çalışıyorsa yapabilirsiniz. Köşeleri yapıştırırken saç kurutma makinasıyla ısıtarak yapın. Anten çizgilerini baz alarak takarsanız sıkıntı olacağını sanmıyorumApple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi morqos -- 12 Kasım 2017; 19:13:10 >
  • İos 11 güncelleme bildirimini kapatmanın bir yolu yok mu?

Ayarlardan yapılması gerekenleri yaptım ama wifi buldu mu indiriyor.

Saklama alanından ios 11i sildim ama 2 3 güm sonra tekrar indirecek

• Telefonu aldık arkadaşlar Turkcel'den almış eleman üstünde genpa yazıyor faturanın

telefonun garantisini sorgulatınca bu ekran çıkıyor, ne yapmam lazım ?

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]
  • 
Sayfa: önceki 19871988198919901991
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.