Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (1978. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
55.870
Cevap
383
Favori
2.348.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19761977197819791980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün iPhone 7 aldım ve ilk apple ürünüm oldu. :)

Bilgisayarımdaki bazı fotoları telefona geçsin diye icloud programı üzerinden aktarıyorum da aklıma takıldı bu fotolar paylaşılmıyor değil mi herhangi bir ortak yerde mesela arkadaşların görebileceği yerde?

Bir de bu wifi hücresel veri bluetooth gibi şeyleri ayarlara girmeden hızlıca açıp kapatma imkanı var mı mesela yukarıdan kaydırdığımız barda böyle bir şey ekleniyor mu?
  • Üstü varmı kullandıklarının varsa atsana

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • brovazZ kullanıcısına yanıt
    Evet, garanti kaldığı yerden devam eder aynı şey ücretsiz değişimde de geçerli.

• iOS 11.1 pil kullanım süresi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DeadLiftt kullanıcısına yanıt
    Telefonu tam sardığı için içine toz almıyor, genel anlamıyla güzel bir kılıf
  • Falsoluserttop F kullanıcısına yanıt
    spigen kılıflardan alabilirsin kullananlar memnun genelde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler herşey güncel olmasına rağmen böyle bir sorunum var. Sizde karşılaştınız mı hiç?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iphone 7 kullanıyorum 2017 ocakta aldım ve şarj kapasitemi görmek için ibackupbot programını indirdim aldığımdan beri 215 kere full şarj etmişim ve batarya kapasitem 1960mah’tan 1900mah’a düşmüş ve benim sorum sizce bu süre zarfında bu kadar kullanım aşınma aşırı mı yoksa normal mı çünkü fazlaysa garantinin bitimine 3-4 hafta kala belki bataryayı değiştirtirim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • merbd M kullanıcısına yanıt
    Batarya değişimine be kadar ücret ödeniyor?

• radko kullanıcısına yanıt
    320₺

• merbd M kullanıcısına yanıt
    Degismezler bu kapasiteye, daha fazla aşınmış pilleri değişiyorlar

• Arkadaşlar iPhone 7 ile birlikte 4.5G sim kartımı da yeni aldım. 4.5G için operatöre mesaj attığımda telefonunuz desteklemiyor diyor fakat sadece hücresel veri açtığımda üstte LTE yazıyor. Ayrıca LTE ile speedtest programını çalıştırdığımda 23.69 mbit çıkıyor sonuç. Bu normal mi yoksa telefondan açmayı unuttuğum bir şey mi var? Teşekkürler şimdiden.
  • 7PLUS kullananlardan birisi 11.1 e geçmeyi tavsiye eder mi ? live fotolardan kare alamıyorum 10.3.3 te. Yardım millet
  • EDYGL kullanıcısına yanıt
    Geçin . 11.1 gayet başarılı . Hatta ben uzun bir süre gelen güncellemeleri yüklemiycem . Bu hali gayet tatminkar

• _2FAST4U_ kullanıcısına yanıt
    sonraki gelecek güncellemelerle en azından var olan bug ve frame atlamalarıyla ufak tefek hataları düzeltirler aynı şekilde varsa güvenlik açıkları giderilir yani iOS 11’e geçen bundan sonraki güncellemeleri yüklesin bence.

• Admdgnx A kullanıcısına yanıt
    Yorum için teşekkür ederim.
  • Admdgnx A kullanıcısına yanıt
    Ben bi kaç gün önce satın aldım çok başarılı bir uygulama Ensonhaber uygulaması harici tüm uygulamalarda geçerli proğram tereddütsüz alabilirsiniz

• Telefonun kaç kere şarj edildiğini gösteren uygulama önerebilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Beyler herşey güncel olmasına rağmen böyle bir sorunum var. Sizde karşılaştınız mı hiç?

Karikatürden kaynaklanıyor olabilir hocam.

• _2FAST4U_ kullanıcısına yanıt
    teşekkürler cevap için, güncelledim şuan yağ gibi akıyor telefon. rehber olsun mesaj olsun whatsapp olsun çok şükür takılma yapmıyor. şarj konusunda gözlemeye başlicam ama aktif olarak kullandığım halde 1,5 günden fazla şarj yetiyordu 10.3.3 te. Böyle devam eder umarım.
  • 
Sayfa: önceki 19761977197819791980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.