Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (1979. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
55.871
Cevap
383
Favori
2.348.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19771978197919801981
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    teşekkürler cevap için, güncelledim şuan yağ gibi akıyor telefon. rehber olsun mesaj olsun whatsapp olsun çok şükür takılma yapmıyor. şarj konusunda gözlemeye başlicam ama aktif olarak kullandığım halde 1,5 günden fazla şarj yetiyordu 10.3.3 te. Böyle devam eder umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EDYGL

teşekkürler cevap için, güncelledim şuan yağ gibi akıyor telefon. rehber olsun mesaj olsun whatsapp olsun çok şükür takılma yapmıyor. şarj konusunda gözlemeye başlicam ama aktif olarak kullandığım halde 1,5 günden fazla şarj yetiyordu 10.3.3 te. Böyle devam eder umarım.

Lte full açık ,wi-fi de var tabi normal kullanımda gözlemlesiğim kadarıyla 8 ila 8,5 saat arası kullanım sunuyo . Tabi bunlar ilk şarjlar için . 5-6 şarj sonra biraz daha oturur ve değerler biraz daha iyi olur diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sırf pil olayını bozarlar düşüncesiyle dokunmıycam ki genelde hep böyle oluyor hocam. Kararlıyım

• _2FAST4U_ kullanıcısına yanıt
    umarım bozulmaz hocam :)

• Herkese merhaba arkadaşlar ip7 plus siyah 32gb alarak araniza katildim bu benim ilk iphone deneyimim olacak en son kirmadan once 😩note5 kullaniyordum size sorum şu bu cihazda klavyede rakamlar ve noktanin bulunmasini nasil sağlarım

• quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Beyler herşey güncel olmasına rağmen böyle bir sorunum var. Sizde karşılaştınız mı hiç?

Karikatürden kaynaklanıyor olabilir hocam.

şakacı çocuk seni🤓🤫

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Beyler herşey güncel olmasına rağmen böyle bir sorunum var. Sizde karşılaştınız mı hiç?

şakacı çocuk seni🤓🤫

Sen de uslu bir çocuk olursan, belki şirinleri bile görebilirsin.

• Arkadaşlar 7 Plus kullanıcıları 11.1 kurduktan sonra şarj durumu nasıl? Benim şarj su gibi gidiyor bir günü anca çıkarıyor eskiden 9-10 saat kullanım süreleri alabiliyorken şuan mesela 3 saat 35 dakika almışım ve şarj %56. En fazla 7 saati görür telefon. Normal mi bu? Oyun da oynuyorum ama o 7 saatin en fazla 40 dakikası online oyunda geçiyordur ve bu WiFi ile aldığım süre.. telefonu çöp ettiler resmen

• quote:

Orijinalden alıntı: _2FAST4U_

Geçin . 11.1 gayet başarılı . Hatta ben uzun bir süre gelen güncellemeleri yüklemiycem . Bu hali gayet tatminkar

Hocam benim şarj berbar ötesi şurda mesajı yazarken bile yüzde 1 gitti 11.1 benim cihaza çok kötü geldi siz nasıl memnunsunuz? Tamam telefon akıcı güzel çalışıyor da şarj berbat durumda

• huso60 kullanıcısına yanıt
    Hocam bende de ayni durum var hangi sürümden geçtiniz bi de temiz kurulum yaptınız mı

• huso60 kullanıcısına yanıt
    Hocam bende 8 veya 8,5 saat kullanım değerlerinde şimdilik . Bence iyi ama ben yeni geçtim 7 plusa eski sürümlerde daha üstü varmıydı hiç deneyimlemedim. Üstteki bi arkadaş 10 saat kullanım falan yazmış inşallah bigün bizde görürüz ama ben şu halinden bile bi hayli memnunum. Bu arada ben yedek alıp dfu moda aldım ve itunes üzerinden sıdırdan kurulum yaptım . Etkisi varsa şayet ,fark burdan gelebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _2FAST4U_ -- 4 Kasım 2017; 23:53:42 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

şakacı çocuk seni&#129299;&#129323;

Hiç aramıyosun be vicdansız

• Dostlar 8 Plus’taki bokeh effect özelliği 7 Plus’a da gelir mi.? Bu özellik kamera ve lens ile mi alakalı yoksa yazılım ile halledilebilir mi.?

Teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ronin1453 -- 5 Kasım 2017; 0:36:58 >
  • iPhone 7 Plus
    iOS 11 den sonra fotoğraf performansı düşüş olduğunu düşünüyorum. Odak yapıp çekiyor.
    Odaklanıyor fulu oluyor tam odak yapmıyor.

sizlerde de böyle birşey var mi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sıkıldım oğlum senden.

• AD17 A kullanıcısına yanıt
    iBackupBot for iTunes bilgisayara şu uygulamayı yükleyerek bakabilirsin.
  • Facebook’ta gif açtıktan sonra kapatsam bile 2-3 saniyede bir şöyle bir şey açılıyor. Bu salak sorunun bir çözümü var mı? Aşırı sinir bozucu. Sürekli açılıyor kapatsam bile. En sonunda safariyi kapatıp baştan açmak zorunda kalıyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sıkıldım oğlum senden.

İsabet olmuş, bende

• quote:

Orijinalden alıntı: mburak32

Hocam bende de ayni durum var hangi sürümden geçtiniz bi de temiz kurulum yaptınız mı

Ben iOS 11 çıktıktan beri her güncellemeyi kurdum takip ederek 11.1 e kadar geldim. Her güncellemede şarj durumu daha da kötüye gitti diye düşünüyorum. Temiz kurulum yapmadım ama 11.1 i iTunes üzerinden güncelledim

• quote:

Orijinalden alıntı: _2FAST4U_

Hocam bende 8 veya 8,5 saat kullanım değerlerinde şimdilik . Bence iyi ama ben yeni geçtim 7 plusa eski sürümlerde daha üstü varmıydı hiç deneyimlemedim. Üstteki bi arkadaş 10 saat kullanım falan yazmış inşallah bigün bizde görürüz ama ben şu halinden bile bi hayli memnunum. Bu arada ben yedek alıp dfu moda aldım ve itunes üzerinden sıdırdan kurulum yaptım . Etkisi varsa şayet ,fark burdan gelebilir.

Yüzde 100 den yüzde 3-5 lere kadar 8 saat mi alıyorsunuz hocam

• 
Sayfa: önceki 19771978197919801981
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.